Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andreja

Da, ba¹ mi je potreban brak sa 22 godine :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Slaninar

Citat: Andreja poslato 21 Decembar, 2012, 18:14
Da, ba¹ mi je potreban brak sa 22 godine :)

I to ¹to ka¾e¹ - veæ si mator... mada nije jo¹ prekasno, ako naðe¹ pravog!  :P
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

CBRR1

Citat: Andreja poslato 21 Decembar, 2012, 18:14
Da, ba¹ mi je potreban brak sa 22 godine :)
cek jos malo pa cete obojica da se ozenite...

Uncle Bob

Citat: Andreja poslato 21 Decembar, 2012, 17:56
Brak je za pièke :D (èekam minuse od strane o¾enjenih/udatih :P )
Ne prijatelju Piiip ne smeju da se ve¾u :D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Andreja poslato 21 Decembar, 2012, 17:56
Brak je za pièke :D (èekam minuse od strane o¾enjenih/udatih :P )
Jeste to je za picke...ali one koji imaju hrabrosti da u ovo zlo vreme, kao da postoji dobro vreme za to, odgajaju buduca pokoljenja...zrtvuju se i pokusavaju da od njih stvore ljude....ne za one pizde koje nemaju hrabrosti za to....a ako neko pocne da drvi kako i razvedeni roditelji imaju decu, moram daim napomenem da iako smatram da je dobar razvod bolji nego los brak, razvod lose utice na psihu dece, koji posle odrastu i  imaju i dalje psihicke probleme (recimo zenska osoba sa kojom ja zivim ima ozbiljen psihicke probleme posto je odrasla u razbijenoj porodici)....imam svedoke :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

ja mislim da ona ima psihicke probleme bas zato sto zivi s tobom :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

CBRR1

Zato smo u kurcu,sto svi su veliki jebaci a ne usudjuju se da formiraju porodice...treba muda za to..ili izgovor slabijih ..pa kako..?

Uncle Bob

Pa ajd ovako nisam mo¾da imao dovoljno zrelosti ali se o¾enih davno dok jo¹ bejah mlad doðe dete i kako to biva sto nekih pièki materina x faktora je uticalo na to da se gospodza i ja raziðemo do sad neprimeæujem neku abnormalnu aktivnost mo¾danih i ostalih funkcija kod moje kæerke uglavnom uvek sam pre za dobar razlaz nego da dete gleda razne ru¾ne scene svojih maloumnih roditelja,I meni najbitnije znam da me to dete voli a ja njega pa sme¹no je komentarisati ¾ivim za nju.U svakom sluèaju smatram da je brak lepa stvar ali treba u onom jebenom svemiru mlogo zvezda da se poreða u idealan niz.Ene i ja izjavih ne¹to za dnevnik. :-[
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Andreja

A èekajte, za¹to je te¹ko ¾iveti sa ¾enom u neformalnom braku i imati dete sa njom?

Da, èekam pravog, mo¾ete da me mrzite! (ponude u inbox :P )
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

DaChaS

Ima ovde dosta njih sa pravim ne brini javice ti se vec :D

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Uncle Bob

Citat: Andreja poslato 21 Decembar, 2012, 19:40
A èekajte, za¹to je te¹ko ¾iveti sa ¾enom u neformalnom braku i imati dete sa njom?

Da, èekam pravog, mo¾ete da me mrzite! (ponude u inbox :P )
Ma ¹to je to problem formalno,neformalno pred zakonom isto i ja sam sad u neformalnom i milion puta mi je lep¹e nego u onom zvaniènom ko,zna mo¾da sam prele¾ao deèije bolesti otkud znam  mada ako ima neka kandidatkinja hmmmm
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Andreja

O tome ti prièam, neformalno je prava stvar :)
I nisam shvaæen dobro jbg, ne pla¹im se vezivanja, ¹tavi¹e, voleo bih da naðem neko fino devojèe u skorije vreme a takvih je malo (ili me neæe :D ).
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Uncle Bob

Citat: Andreja poslato 21 Decembar, 2012, 19:51
O tome ti prièam, neformalno je prava stvar :)
I nisam shvaæen dobro jbg, ne pla¹im se vezivanja, ¹tavi¹e, voleo bih da naðem neko fino devojèe u skorije vreme a takvih je malo (ili me neæe :D ).
e ovde si na¹ao da tra¾i¹ divim se tvom optimizmu ahahhaha pa ovde sve go manijak i manijakinje
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Andreja

Laziæu, o'¹ ti ili ja?
Aj ja æu.

Jeeeeeeeeeeeeste, milion :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Vale

udala se,rodila dete,razvela(papiroloski)...i sad smo opet zajedno..znaci sad smo neformalno momak i devojka? :D

UFF

 [facepalm]

koji si se qrac onda razvodila

tu udavala at first place

Vale

cesto covek(tj moj covek) shvati sta je izgubio tek kad bez toga ostane   ;)

Dragana friz


svi oni to shvate (shvatimo) ali ja sam misljenja da kad nesto pukne to se vise ne sastavlja........itd...

tako da idemo u nove pobede......zivot.... :-*

Vale

Citat: Dragana friz poslato 22 Decembar, 2012, 01:30

svi oni to shvate (shvatimo) ali ja sam misljenja da kad nesto pukne to se vise ne sastavlja........itd...

tako da idemo u nove pobede......zivot.... :-*
totalno se slazem...ali kad nisi sam(kad je tu malo derle)...pobune se misli..
...zavisi od velicine sranja...i ko je spreman koliko da trpi..da se ne lazemo nikom nije savrseno..