Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

Citat: Zverka poslato 17 Decembar, 2012, 14:08
covek nece porodicu...porodican zivot,smorilo ga  je  kad je  DEVOJKA  KOJA  VOZI MOTOR...postala  majka i domacica...
IAKO  I DALJE  VOZI  MOTOR...jbg  nije  mu  vise zanimljivo... STA DALJE RECI

pa nek nadje devojku koja mu je zanimljiva a majku nek zadrzi da kuva i cuva dete :)
ne vidim tu problem

mislim moze i da se razvede i nadje zanimljivu devojku koja ce da vozi motor a on ce za to vreme da kuva i cuva dete pa ako misli da mu je to bolji izbor...

Zverka

PAZI DALA MU JA  I  TU  PONUDU idi  bre covece  pojebi nesto  pa se vrati  normalan kuci...
nece ...pa nece...sta da mu ja  radim...NEKA GA ...daleko mu  lepa lkuca...SAD STO DALJE OD MENE
Never ride faster than your angel can fly

:D

Joker

Zverka, on je na gubitku... Takav covek ti i ne treba da ti vaspitava dete... Ti se nista ne brini, voli to dete, vozi motorce, sve ostalo ce ici svojim tokom!
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

balcan girl

pu jebem ti drzavu  [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [zena] [zena] [zena] [zena]
bivsi muz je pljunuo lovu i nece da robija izvukao se na drustveno koristan rad i donacije, a bio je optuzen  za teske telesne povrede pocinjene dok je bio na uslovnoj  [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid]  [djavo] [djavo] [djavo] [djavo]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 17 Decembar, 2012, 16:15
pu jebem ti drzavu  [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [zena] [zena] [zena] [zena]
bivsi muz je pljunuo lovu i nece da robija izvukao se na drustveno koristan rad i donacije, a bio je optuzen  za teske telesne povrede pocinjene dok je bio na uslovnoj  [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid]  [djavo] [djavo] [djavo] [djavo]
Pa nemaju gde da ga stave....zatvori puni....i ja sam popio drustveno koristan rad....to ti sada dele ko lilihip...jos ako je dao donacije....ihhaaaa drzavni tuzilac presretan...jos ako ko ja izjuri vezu u ustanovi ge treba da odradi sate...banja....sta ces , ko umije njemu dvije...uh zaboravio sam da si osvetoljubiva..
p.s.
Nego ceo dan pokusavam da te iznerviram i taman pomislim da sam uspeo, kad ono bivsi muz...pih :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

celavi ti ne mozes da me iznerviras :D ti me volis samo se pravis :D :P :-* uhhhhhh sve je uradio kako treba jbg neko ga je fino naucio :(
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Ruza-Bandit

Joj ¹to nemam mu¾a, biv¹eg mu¾a, deèka.... probleme .... :P

Zverka

Citat: Ruza-Bandit poslato 17 Decembar, 2012, 21:07
Joj ¹to nemam mu¾a, biv¹eg mu¾a, deèka.... probleme .... :P
cut DA SLAVIS
Never ride faster than your angel can fly

:D

Lazic

More i ti da slavi¹, kad si se 'tarasila bede na vreme...:-*

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 17 Decembar, 2012, 21:32
More i ti da slavi¹, kad si se 'tarasila bede na vreme...:-*
Jedino sto je greota sto je mogla da navata bar neki bolji genetski materijal....ovako je vise emotivno reagovala...a sta ce sad sa ZZRom viska...ili to spada u bracnu tekovinu :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Zverinjak II

©ta je ovo,"Draga saveta", ja ga volim a on mene ne, buuuuu [doh]

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Zverka

Citat: revolution poslato 17 Decembar, 2012, 21:38
Citat: Laziæ poslato 17 Decembar, 2012, 21:32
More i ti da slavi¹, kad si se 'tarasila bede na vreme...:-*
Jedino sto je greota sto je mogla da navata bar neki bolji genetski materijal....ovako je vise emotivno reagovala...a sta ce sad sa ZZRom viska...ili to spada u bracnu tekovinu :)
ma nek nosi ...jebo ga ...sve nek nosi...kako kaze lepo lazic...JES DA JE NAOPAK ...al ume da potrefi
DOBRO PA SAM NA VREME ...:D
Never ride faster than your angel can fly

:D

goranvojska

borim se protiv vetrenjaca kao don kihot

CBRR1

Citat: Zverinjak II poslato 17 Decembar, 2012, 22:34
©ta je ovo,"Draga saveta", ja ga volim a on mene ne, buuuuu [doh]
ahahahahahaha koji  [kralj] od coveka ahahahahhhah..

monsterbnt

Citat: Zverka poslato 17 Decembar, 2012, 15:03
....VERUJTE  MI  OVAJ  PUT  NISAM  IMPULSIVNO ko  sto umem  reagovala ...
interes deteta  pre svega  JE  UVEK  ...al  neko  to  nije  kapirao...

Nisi ga dovoljno i na vreme tuklaaaaa ;D
Smrt SVIMA!!!!

Zverinjak II


Andreja

Brak je za pièke :D (èekam minuse od strane o¾enjenih/udatih :P )
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

CBRR1

Citat: Andreja poslato 21 Decembar, 2012, 17:56
Brak je za pièke :D (èekam minuse od strane o¾enjenih/udatih :P )
Samo se tesis...