Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Uncle Bob

Citat: April poslato 14 Decembar, 2012, 21:10
Citat: Gvozden poslato 14 Decembar, 2012, 17:00
Citat: April poslato 14 Decembar, 2012, 16:30
Opet æu da dre¾dim u kancelariji prekovremeno, da radim preko vikenda, zato sto neki i nakon 3 podsjetnika nisu odradili svoj dio posla.
I trening veèeras mogu da zaboravim.
A opet, pored svih sranja, ne mogu da to ka¾em njihovim ¹efovima, jer æe dobiti otkaz.
Gdje prestaje neogranizovanost, nekompetentnost, neiskustvo, a poèinje bezobrazluk?
Jebemu mater vi¹e.
+Uhhhhhhhh
Glavu gore!
Da sam, svaki put kad sam ispravljao tudje greske, crteze, pripremu i ostavljao po 2 evra sa strane. Sad bih ij a  slao slike sa ture iz Indokine..
C` est la vie...
Ma bas sam popizdila, ali totalno.

Razumijem i kulturoloske razlike i to da svako svoje radi po bijelom svijetu, da nije jednostavno jer ne znas ljude sa kojima radis, ali opet...
Na kraju sam otisla na trening, vratila se i sve je bilo zavrseno...
Izgleda dok covjek ne poludi i postane zajeban, nema selameta.
Jbte prevedi selamet?
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Slaninar

#4561
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

April

Citat: UNCLEBOB poslato 14 Decembar, 2012, 21:22
Citat: April poslato 14 Decembar, 2012, 21:10
Citat: Gvozden poslato 14 Decembar, 2012, 17:00
Citat: April poslato 14 Decembar, 2012, 16:30
Opet æu da dre¾dim u kancelariji prekovremeno, da radim preko vikenda, zato sto neki i nakon 3 podsjetnika nisu odradili svoj dio posla.
I trening veèeras mogu da zaboravim.
A opet, pored svih sranja, ne mogu da to ka¾em njihovim ¹efovima, jer æe dobiti otkaz.
Gdje prestaje neogranizovanost, nekompetentnost, neiskustvo, a poèinje bezobrazluk?
Jebemu mater vi¹e.
+Uhhhhhhhh
Glavu gore!
Da sam, svaki put kad sam ispravljao tudje greske, crteze, pripremu i ostavljao po 2 evra sa strane. Sad bih ij a  slao slike sa ture iz Indokine..
C` est la vie...
Ma bas sam popizdila, ali totalno.

Razumijem i kulturoloske razlike i to da svako svoje radi po bijelom svijetu, da nije jednostavno jer ne znas ljude sa kojima radis, ali opet...
Na kraju sam otisla na trening, vratila se i sve je bilo zavrseno...
Izgleda dok covjek ne poludi i postane zajeban, nema selameta.
Jbte prevedi selamet?
...korist, svrha, spas (u ovom konekstu)
Primjeri: Od gledanja nema selameta  :D ili Trazim sebi selameta u dijaspori  :D
Do you want to be right or do you want to be free?

Uncle Bob

Citat: April poslato 14 Decembar, 2012, 21:27
Citat: UNCLEBOB poslato 14 Decembar, 2012, 21:22
Citat: April poslato 14 Decembar, 2012, 21:10
Citat: Gvozden poslato 14 Decembar, 2012, 17:00
Citat: April poslato 14 Decembar, 2012, 16:30
Opet æu da dre¾dim u kancelariji prekovremeno, da radim preko vikenda, zato sto neki i nakon 3 podsjetnika nisu odradili svoj dio posla.
I trening veèeras mogu da zaboravim.
A opet, pored svih sranja, ne mogu da to ka¾em njihovim ¹efovima, jer æe dobiti otkaz.
Gdje prestaje neogranizovanost, nekompetentnost, neiskustvo, a poèinje bezobrazluk?
Jebemu mater vi¹e.
+Uhhhhhhhh
Glavu gore!
Da sam, svaki put kad sam ispravljao tudje greske, crteze, pripremu i ostavljao po 2 evra sa strane. Sad bih ij a  slao slike sa ture iz Indokine..
C` est la vie...
Ma bas sam popizdila, ali totalno.

Razumijem i kulturoloske razlike i to da svako svoje radi po bijelom svijetu, da nije jednostavno jer ne znas ljude sa kojima radis, ali opet...
Na kraju sam otisla na trening, vratila se i sve je bilo zavrseno...
Izgleda dok covjek ne poludi i postane zajeban, nema selameta.
Jbte prevedi selamet?
...korist, svrha, spas (u ovom konekstu)
Primjeri: Od gledanja nema selameta  :D ili Trazim sebi selameta u dijaspori  :D
Hvala.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

DaChaS

April ljudi idu onoliko koliko im ti dopustis...jos ako vide da ih ne prijavljujes i da se ne bunis ihaj :D tako da uvek stav i ceni svoje vreme sto bi radila tudj posao ...pomoc je jedno al bezobrazluk sasvim drugo

El Jefe

Sve je vise ljudi koji pljuju po ulici. [neampojma]
Друштво за заштиту од животиња

Kengur

Danas sve uz Q....

I na kraju, krenem u stan da iskuliram od budala i da bacim burazera do ortaka, kad ispred mene budala ide levo desno i na kraju pali sva 4 migavca... Ja mu blicam da stane da me pusti da ga obidjem jer ne znam sta ce da uradi a pritom se vuce po putu (na Avali magla prst pred nosom ne vidis) budala staje i izlazi iz kola...

U trenutku sam pomislio ''E sine, na tebi ce da se prelomi veceras...'' Kad ono od drugara iz osnovne cale... Mrtav pijan, prilazi i u fazonu ''Postovanje, ali je magla bla bla...''

Burazer kaze ''Iksuliraj, 5 puta su ga tukli i nije mu dosta, pusti ga u pm...''  Na kraju ga jedva obidjem pre 1000 ruza i to zamalo autobus da me sastavi... Izgoreo sam....

Ali tu nije kraj, parkiram na kanarevom, i prilazi mi neki matori i kao ''Druze, jel si ti iz nase zgrade???" Svaki zivac mi je iz glave pocupao...

Rekoh ''Nisam, pa?'' Kao pa znas ovde onda ne mozes da parkiras... Bilo je samo pusi bre kurac.....


Sad razmisljam dal da skocim i ubijem sebe, ili da se ubodem u venu jebes mi sve...

April

Citat: DaChaS poslato 14 Decembar, 2012, 23:56
April ljudi idu onoliko koliko im ti dopustis...jos ako vide da ih ne prijavljujes i da se ne bunis ihaj :D tako da uvek stav i ceni svoje vreme sto bi radila tudj posao ...pomoc je jedno al bezobrazluk sasvim drugo
Slazem se, ali mi zivac povuku ljudi kojima pomognes kad treba i onda sljedeci put bezobrazluk bez granica. Najbolje je biti "the bitch", od pocetka do kraja :)

Citat: Kengur poslato 16 Decembar, 2012, 19:21

Sad razmisljam dal da skocim i ubijem sebe, ili da se ubodem u venu jebes mi sve...

Ni jedno ni drugo  [prebicute], sjedni lijepo i napravi spisak, pa cu sve rjesim kad opet budem u BG.  [zena]
Eto tako  :-*
Do you want to be right or do you want to be free?

UFF

Citat: Kengur poslato 16 Decembar, 2012, 19:21
Ali tu nije kraj, parkiram na kanarevom, i prilazi mi neki matori i kao ''Druze, jel si ti iz nase zgrade???" Svaki zivac mi je iz glave pocupao...

Rekoh ''Nisam, pa?'' Kao pa znas ovde onda ne mozes da parkiras... Bilo je samo pusi bre kurac.....

pogresan odgovor
izbusice ti gume/razbiti soferku preko noci (on zna sta ti vozis a ti ne znas sta vozi on)
bolje da si rekao da ides u njegovu zgradu da nekome jebes zenu :)
ko zna mozda mu trebaju tvoje usluge

ts.marko

Mene, vala svaki dan, i to po vi¹e puta iz takta izbaci [zena]
I to zvocanjima uz kurac.  [glavazid]

balcan girl

a da ti  [zena] zvoca niz kurac to bi onda bilo u redu ?  [neampojma] [neampojma]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kengur

Citat: UFF poslato 16 Decembar, 2012, 19:56
Citat: Kengur poslato 16 Decembar, 2012, 19:21
Ali tu nije kraj, parkiram na kanarevom, i prilazi mi neki matori i kao ''Druze, jel si ti iz nase zgrade???" Svaki zivac mi je iz glave pocupao...

Rekoh ''Nisam, pa?'' Kao pa znas ovde onda ne mozes da parkiras... Bilo je samo pusi bre kurac.....

pogresan odgovor
izbusice ti gume/razbiti soferku preko noci (on zna sta ti vozis a ti ne znas sta vozi on)
bolje da si rekao da ides u njegovu zgradu da nekome jebes zenu :)
ko zna mozda mu trebaju tvoje usluge

Toliko glup nisam, otvorena vrata na golfu4, radi u mestu, lopata ostatke snega oko njeg... Nece on nista, samo ga tukla zena verovatno... Moze samo da ne ostane nista od 4ke... Bukvalno nista.. :)


AndreyRR

Citat: ts.marko poslato 16 Decembar, 2012, 20:03
Mene, vala svaki dan, i to po vi¹e puta iz takta izbaci [zena]
I to zvocanjima uz kurac.  [glavazid]
menjaj  [zena]

UFF

Citat: Kengur poslato 16 Decembar, 2012, 20:08
Citat: UFF poslato 16 Decembar, 2012, 19:56
Citat: Kengur poslato 16 Decembar, 2012, 19:21
Ali tu nije kraj, parkiram na kanarevom, i prilazi mi neki matori i kao ''Druze, jel si ti iz nase zgrade???" Svaki zivac mi je iz glave pocupao...

Rekoh ''Nisam, pa?'' Kao pa znas ovde onda ne mozes da parkiras... Bilo je samo pusi bre kurac.....

pogresan odgovor
izbusice ti gume/razbiti soferku preko noci (on zna sta ti vozis a ti ne znas sta vozi on)
bolje da si rekao da ides u njegovu zgradu da nekome jebes zenu :)
ko zna mozda mu trebaju tvoje usluge

Toliko glup nisam, otvorena vrata na golfu4, radi u mestu, lopata ostatke snega oko njeg... Nece on nista, samo ga tukla zena verovatno... Moze samo da ne ostane nista od 4ke... Bukvalno nista.. :)



meni kad tako kenjaju ja ih napusavam samo ako idem za par minuta
u suprotnom pomerim auto jbg nije vredno

e sad zamisli da je tu vasu raspravu cuo komsija koji se sa njim zakacio :D

pa komsija dodje i sjebe ti auto a ti posle zapalis ovom golfa  [rofl]


zvucim ko debeli zmaj  [djavo]

Kengur

Ma bre uostalom, boli me kurac, nek izbusi gume, nek izlupa Nissana... Jebe mi se, zato i vozim loma, ne moram da razmisljam gde cu i kako cu ga parkirati...
Mene ce bes proci za pola sata, a on ce ostati slepac ceo zivot... Tako da libo me, odoh po neku cokoladicu :)

balcan girl

milice ovaj sneg poceo da utice na tebe, sedis i smisljas kako da napakostis ljudima, c.c.c.c.c..c.c.c. strasnooo :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


Joker

Citat: UFF poslato 16 Decembar, 2012, 20:11
Citat: Kengur poslato 16 Decembar, 2012, 20:08
Citat: UFF poslato 16 Decembar, 2012, 19:56
Citat: Kengur poslato 16 Decembar, 2012, 19:21
Ali tu nije kraj, parkiram na kanarevom, i prilazi mi neki matori i kao ''Druze, jel si ti iz nase zgrade???" Svaki zivac mi je iz glave pocupao...

Rekoh ''Nisam, pa?'' Kao pa znas ovde onda ne mozes da parkiras... Bilo je samo pusi bre kurac.....

pogresan odgovor
izbusice ti gume/razbiti soferku preko noci (on zna sta ti vozis a ti ne znas sta vozi on)
bolje da si rekao da ides u njegovu zgradu da nekome jebes zenu :)
ko zna mozda mu trebaju tvoje usluge

Toliko glup nisam, otvorena vrata na golfu4, radi u mestu, lopata ostatke snega oko njeg... Nece on nista, samo ga tukla zena verovatno... Moze samo da ne ostane nista od 4ke... Bukvalno nista.. :)



meni kad tako kenjaju ja ih napusavam samo ako idem za par minuta
u suprotnom pomerim auto jbg nije vredno

e sad zamisli da je tu vasu raspravu cuo komsija koji se sa njim zakacio :D

pa komsija dodje i sjebe ti auto a ti posle zapalis ovom golfa  [rofl]


zvucim ko debeli zmaj  [djavo]

PUSSSYYY... ;D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

UFF

jbg to sto cu ja njemu da sjebem auto nemam nista od toga
ja i dalje moram da placam popravku za svoj
jebes to - nije isplativo

Slaninar

Citat: El Jefe poslato 16 Decembar, 2012, 17:22
Sve je vise ljudi koji pljuju po ulici. [neampojma]

Guilty as charged, ¹to bi rekli ameri. Ceo ¾ivot sjeban nos, sinusi, alergije cele godine na puno stvari. Nemam snage da se borim s tim. Uvek su mi d¾epovi puni maramica, ali kad trèim, vozim bajs i sl - peglam kao pravi. Samo gledam da ubacim u ¹aht, ili na neki travnjak, da ne bude ba¹ po putu. Jeste ru¾no, al' ne mogu drukèije. Jedino kad ba¹ idem pe¹aka, kad su obe ruke slobodne, pa mogu baratati s maramicom. Nije te¹ko biti krme!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen