Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

Dzimika sve 4 jesu sa dubokom ko novom sarom ali si se zajebo jer su prednje stare 2 godine a zadnje 12godina :D (jbg vaznije mi je ipak da se zaustavim)

I ne znam ko stavlja tigar na bmw? verovatno andrej ako ga jednog dana bude kupio :)

AndreyRR

imao andrej bmw-a sa ultra giga letnjim gumama i lancima i isao na kop kao iz picke
a u buducnosti neki cirokaner

dzimika

Citat: UFF poslato 09 Decembar, 2012, 16:43
Dzimika sve 4 jesu sa dubokom ko novom sarom ali si se zajebo jer su prednje stare 2 godine a zadnje 12godina :D (jbg vaznije mi je ipak da se zaustavim)

I ne znam ko stavlja tigar na bmw? verovatno andrej ako ga jednog dana bude kupio :)
one zadnje nisu cisto zimske zato i jesu tvrdje, a nisi ti te tvrdje stavio pozadi da bi se bolje zaustavljao nego da bi lakse driftovao :P

UFF

Kako bre nije zimska?
ima cak i pahuljicu nacrtanu :)

[attachment deleted by admin]

MIGE

malopre sam uocio malu sedu (skracenu) dlaku na jajima,naravno svojim  :o [ljutko] :'(

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mkt


pit

Citat: MIGE poslato 09 Decembar, 2012, 17:39
malopre sam uocio malu sedu (skracenu) dlaku na jajima,naravno svojim  :o [ljutko] :'(

           Ako mozes zubima da je iscupas onda jos nisi za staro gvozdje ako ne .....trebalo bi da pocnes jogu da vezbas. [rofl] [rofl]

Slaninar

Citat: pit poslato 09 Decembar, 2012, 18:23

            Ako mozes zubima da je iscupas onda jos nisi za staro gvozdje ako ne .....trebalo bi da pocnes jogu da vezbas. [rofl] [rofl]

Jebote, moj pas je onda jogi letaè i zen majstor sedmog nivoa! :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

dzimika

Citat: UFF poslato 09 Decembar, 2012, 17:37
Kako bre nije zimska?
ima cak i pahuljicu nacrtanu :)
lepo si zaokruzio, M+S
nije cista zimska :D sava ti je samo S :D

ivanastark

"Nema lo¹eg vremena, ima samo lo¹e opreme!"

dzimika



CBRR1

Citat: UFF poslato 09 Decembar, 2012, 16:43
Dzimika sve 4 jesu sa dubokom ko novom sarom ali si se zajebo jer su prednje stare 2 godine a zadnje 12godina :D (jbg vaznije mi je ipak da se zaustavim)

I ne znam ko stavlja tigar na bmw? verovatno andrej ako ga jednog dana bude kupio :)
Jel ti znas ko je vec par godina kupio tigar...?

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Nego, gde si ti sinoæ, ne doðe na ¾urku... [hello]

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

¹omik3

Malopre citam nesto o gumama pa evo da razjasnimo diliemu:
M+S standard (eng. Mud and Snow) – M+S oznaka odnosi se samo na geometriju ¹are i podrazumeva da je 25% (i vi¹e) kontaktne povr¹ine otvoreno. Ovo zapravo znaèi da bilo koje gume èija ¹ara ima navedene geometrijske karakteristike mogu biti M+S gume, bez obzira da li su one po svom sirovinskom sastavu i drugim osobinama gume za sve sezone, zimske gume ili letnje gume.

Oznaka pahuljice – Oznaka pahuljice omoguæava kupcima da u velikoj ponudi M+S guma lak¹e izaberu one koje su namenjene za vo¾nju u pravim zimskim uslovima. To znaèi da æe vam gume sa oznakom pahuljice obezbediti drastièno bolje vozne karakteristike i pona¹anje na niskim temperaturama, po bljuzgavici i snegu, od guma koje nose samo M+S oznaku.  [neampojma]
Rekla je : Motor ili ja ?
– ©teta, ba¹ sam je voleo

UFF

Eto dzimika ipak je zimska  [srednjiprst]   ;D

A i prednje su mi M+S i evo ti opet  [srednjiprst]   :P

Major

Ali prednje nemaju pahuljicu :P
Imao ja M+S gume i auto mi je bio kao na sankama. Cim sam uzeo prave zimske gume totalno druga prica ;)