Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

zVuk

al najjaci su ti komani zickarosi kad krenu sa pricom.......jer pre nego sto ti traze pare uvek prvo imaju uvod od jedno minut dva, posle toga sledi tuzna prica, pa tek onda traze pare...... al najvise volim da kad krenu sa uvodom da ih prekinem u pola reci i kazem nemam......tada se uglavnom ukoce i ne govore vise....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

mareskin

Meni je do¹la u firmu ¾ena sa devojèicom i tra¾i pare jer im fali jo¹ 45 evra da bi se dete leèilo alternativnom medicinom. Ka¾e da joj je samo to pomoglo.
Ima li jo¹ onih likova kojima fali jo¹ 100 dinara za autobusku kartu do kuæe?

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mkt


Bori¹a


Uncle Bob

Citat: mkt poslato 23 Novembar, 2012, 18:03
kad te po treci put u mesec dana startuje pajdomanka sa istom pricom kako je ostala bez benzina i ako imam 600-700 dinara da se preveze do kuce
popizdim kad se setim da sam na tu istu foru dao 500 dindzi nekom kretenu isto  [veryangry] [facepalm] [facepalm]
Daj joj kantu sa 3 litre benzina. [rofl] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Smrda od èoveka po¹tar u pola dva mi donese poziv za sud.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Bori¹a

2x polomim asov danas, jebena tvrda zemlja i jeben boks za kera

Gašpar


Bori¹a

skratio sam drsku za 10cm ahahah jbg kad sam smotan

UFF

Citat: mkt poslato 23 Novembar, 2012, 18:03
kad te po treci put u mesec dana startuje pajdomanka sa istom pricom kako je ostala bez benzina i ako imam 600-700 dinara da se preveze do kuce
popizdim kad se setim da sam na tu istu foru dao 500 dindzi nekom kretenu isto  [veryangry] [facepalm] [facepalm]

sto joj nisi rekao da ti pusenje u parku za 600din zvuci kao odlicna ideja :D

jbg ako stvarno zeli da se preveze do kuce umesto da ide peske...

mkt

sretoh je opet malocas kod studenjaka, al me iskulirala

mareskin

Citat: mkt poslato 24 Novembar, 2012, 05:03
sretoh je opet malocas kod studenjaka, al me iskulirala

I tako se zavr¹ila jo¹ jedna tu¾na ljubavna prièa :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Bori¹a

uffe dao si mi odlicnu ideju ;D ;D ako ja naletim na tako nesto ;D

UFF

ma ne vole oni da zarade svoje pare
hoce na poklon
e pa na poklon moze samo batine da dobije

Hohštapler

Citat: zVuk poslato 23 Novembar, 2012, 18:09
al najjaci su ti komani zickarosi kad krenu sa pricom....

U zgradi gde sam ranije ¾iveo je bio podrum piæa u lokalu u prizemlju... i non stop su se tamo okupljali svi moguæi klo¹ari i beskuænici iz dalje i ¹ire okoline... Uvek je bar 5 njih tu.
Spavaju na podu, povraæaju, tuku se, deru (klasika)....

Jedno jutro ja kreæem na fax i jedan od njih me zaustavi: "Ej prijatelju...da te pitam ne¹to"
(ja ga ni ne gledam, kuliram ga, samo da proðem - bolje po njega a i po mene - samo mi fali jo¹ neka prijava, a i ¾ao mi ruke da prljam, jednog sam veæ bio i¹utirao iz zgrade kad je legao da spava u lift i ispovraæao se unutra, cela zgada smrdela, a ja ¹utirao napolje iz lifta onako ispovraæanog...))
i kreæe on odma "JEL IMA© DA MI DA© 50-100 dinara, neæu da te la¾em, nije mi za lek, nije mi za decu, za cugu mi je, pa ti ako 'oæe¹ ti me poèasti!"
Ja ga pitam "Oæe¹ ti biti sreæniji zbog toga?"
On pogledao u pod ko malo dete i ka¾e: "Ni¹ta mi vi¹e nije u ¾ivotu ostalo, sve sam usr'o, tako bar zaboravim da sam ¾iv..."
-"Po¹to si bio iskren, evo ti 100din.." ...otvorio mi èovek du¹u... kako da ga ne èastim pivom...

Posle toga mi vi¹e nikad nije tra¾io pare, al mi se svaki put javljao kad sam prolazio. Jednom sam i¹ao sa devojkom jedno 10ak metara od njega a on di¾e ruku, ma¹e i vièe: "Æao dru¾e!"..
A moja riba gleda, nije joj jasno, kako sam ja to drug sa njim...  [neampojma]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

CBRR1

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 24 Novembar, 2012, 11:29
Citat: zVuk poslato 23 Novembar, 2012, 18:09
al najjaci su ti komani zickarosi kad krenu sa pricom....

U zgradi gde sam ranije ¾iveo je bio podrum piæa u lokalu u prizemlju... i non stop su se tamo okupljali svi moguæi klo¹ari i beskuænici iz dalje i ¹ire okoline... Uvek je bar 5 njih tu.
Spavaju na podu, povraæaju, tuku se, deru (klasika)....

Jedno jutro ja kreæem na fax i jedan od njih me zaustavi: "Ej prijatelju...da te pitam ne¹to"
(ja ga ni ne gledam, kuliram ga, samo da proðem - bolje po njega a i po mene - samo mi fali jo¹ neka prijava, a i ¾ao mi ruke da prljam, jednog sam veæ bio i¹utirao iz zgrade kad je legao da spava u lift i ispovraæao se unutra, cela zgada smrdela, a ja ¹utirao napolje iz lifta onako ispovraæanog...))
i kreæe on odma "JEL IMA© DA MI DA© 50-100 dinara, neæu da te la¾em, nije mi za lek, nije mi za decu, za cugu mi je, pa ti ako 'oæe¹ ti me poèasti!"
Ja ga pitam "Oæe¹ ti biti sreæniji zbog toga?"
On pogledao u pod ko malo dete i ka¾e: "Ni¹ta mi vi¹e nije u ¾ivotu ostalo, sve sam usr'o, tako bar zaboravim da sam ¾iv..."
-"Po¹to si bio iskren, evo ti 100din.." ...otvorio mi èovek du¹u... kako da ga ne èastim pivom...

Posle toga mi vi¹e nikad nije tra¾io pare, al mi se svaki put javljao kad sam prolazio. Jednom sam i¹ao sa devojkom jedno 10ak metara od njega a on di¾e ruku, ma¹e i vièe: "Æao dru¾e!"..
A moja riba gleda, nije joj jasno, kako sam ja to drug sa njim...  [neampojma]
Sta ce mucenik,Bog zna kakva ga muka naterala,a sa tvoje strane lep gest u svakom slucaju...

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mareskin

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 24 Novembar, 2012, 13:14
Zaslu¾io je, nije lagao...

Ja im uvek dam novac ako me ne la¾u.
Samo svojevremeno sam tra¾io èoveka da iscepa 10-ak kubika drva. Petorica su obeæali i slagali. Nisu do¹li. Ja sam se raspitao koliko se to naplaæuje i nudio duple pare, tri obroka, kafu i osve¾enje. Razlog za¹to nisu do¹li tj. slagali su, a neko je spremao ruèak taj dan kad su obeæavali je ¹to im nije trebalo para?!? Znaèi da sutra ne postoji i sutra ti neæe trebati?!?

Navikao sam da svoje pare zaraðujem. ©irim se koliko mogu da platim.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

K0le

Kako ne treba silaziti sa èardaka?
Kad se èovek 'zamisli' pa zaboravi da je u sred potencijalno opasne radnje tj majmunisanja na visini  [doh]   i onda  naravno  [thumb_down]
Ako, 'fala bogu, danas vi¹e ni¹t' ne radim  [clapp]

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.