Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hohštapler

...plakaæemo mi za "drugarice & dru¾e"...
Orvele, sve si pogodio...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

me Orvel je drkadzija.....napisa covek 84ta i ja pomislih, lupeta matori....omasio....ali za 30 godina....sjeba mi kontracepciju !!!
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gvozden

Pre mi ona Zivotinjska farma deluje ko realnost....

Slaninar

Majstori za kojima mora¹ "dojebavati", proveravati, crtati im ¹ta i kako hoæe¹ da urade. Kod nas izgleda vredi anga¾ovati majstora samo ako zna¹ taèno ¹ta i kako hoæe¹ da se uradi, samo nema¹ alata. Ako je nedostatak vremena problem - to ne vredi. Ne stoji¹ nad glavom i odmah fu¹erisanje.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Plazma Keks


AndreyRR

to nisu majstori,to su dunjdjeri koje je muka naterala
da rade daj sta das,a jedan zub u glavi nemaju.imam par takvih kolega
koji kad odrade posao posle par dana se ide na reklamaciju zbog njih
ja da sam na tvom mestu izbacio bi to iz kuce i nasao druge

Plazma Keks

pa ti tvoji pretpostavljam da i ne znaju sta traze tu...

Uncle Bob

Jebi ga ondfa nabavi alat i odvoj malo vremena. Mene je lik naterao kad sam video za¹ta mi trazi 60e.Ne mogu sad da se setim kako se zove ona smesa za malterisanje preko mrezice,i kad sam ukapirao da je to vrlo slièno gitovanju kola.Isplatio sam ga za taj dan seo u kola i oti¹ao u farbaru kupio alat i sam odradio.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Gvozden

Staro pravilo kad majstor ima nov alat zaobilazenje u velikom luku :)

CBRR1

Citat: UNCLEBOB poslato 19 Novembar, 2012, 02:08
Jebi ga ondfa nabavi alat i odvoj malo vremena. Mene je lik naterao kad sam video za¹ta mi trazi 60e.Ne mogu sad da se setim kako se zove ona smesa za malterisanje preko mrezice,i kad sam ukapirao da je to vrlo slièno gitovanju kola.Isplatio sam ga za taj dan seo u kola i oti¹ao u farbaru kupio alat i sam odradio.
Taj maistor mora da se zvao Pit....

AndreyRR


Slaninar

Citat: UNCLEBOB poslato 19 Novembar, 2012, 02:08
Jebi ga ondfa nabavi alat i odvoj malo vremena. Mene je lik naterao kad sam video za¹ta mi trazi 60e.Ne mogu sad da se setim kako se zove ona smesa za malterisanje preko mrezice,i kad sam ukapirao da je to vrlo slièno gitovanju kola.Isplatio sam ga za taj dan seo u kola i oti¹ao u farbaru kupio alat i sam odradio.

Majstori su dobri, znaju. Problem je kad krene posao, pa uzme ¹egrt. Taèno se vidi razlika. Ili iz ko zna kog razloga ne urade posao koji se vidi da treba. Znao sam do sad JEDNOG èoveka (umro je od starosti pre desetak godina). Oteram mu auto jednom godi¹nje, on sve pregleda, izmenja ¹ta treba. Nikad skup, nikad prevara, nikad previðeno ne¹to ¹to je na pola koplja. Danas - katastrofa.

Nije mi problem ni da puno naplati, nego kad ne vidi, neæe, lo¹e uradi. Ja imam dosta alata i ¹ta god stignem uradim sam. Za neke stvari je alat skup, a rade se retko. Onda popizdim. To me ko¹ta tri metra ¾ivaca. Da imam vremena, sve bih sam rasklopio, dao èoveku da uradi ¹ta treba, pa sve sam vraæao. Tako æu i da radim u buduæe. Ili da pozajmim alat, ili èak kupim - ¾ivci su najskuplji.

U stvar, majstori su super, to je hobi. Drugara su lekari sjebali, a oni popravljaju puno dragocenije stvari koje se ne daju promeniti. Postali smo katastrofa dru¹tvo. Mora¹ nastupiti bahato, s parama, vezama, pretnjama i ucenama da te ne bi izjebali. Tera te prosto da bude¹ stoka. To me najvi¹e nervira.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic


Zverka

zivot  opet
ma serem i ja...
nije  zivot  NEGO ...bol  u recenici ..."ja ne volim"
Never ride faster than your angel can fly

:D

ЯЭВОЛУТИОН

Nisu te jos dovoljno iznervirali..........MALA TI SLOVA
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zverka

ne ne... samo sam  mozda malo razocarana...nisam  iznervirana...
drzim jos uvek  konce ... na okupu :)
Never ride faster than your angel can fly

:D

Slaninar

Citat: Zverka poslato 19 Novembar, 2012, 09:43

nije  zivot  NEGO ...bol  u recenici ..."ja ne volim"

"... u guzu"?  :)

:P
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

AndreyRR

 [rofl] [rofl]
jutros se ukoci i pravac vma na laser i struju skoro pa kao nov sam
za jos jedno 7 dana  ;D ;D

Slaninar

Citat: AndreyRR poslato 19 Novembar, 2012, 12:20
jutros se ukoci i pravac vma na laser i struju skoro pa kao nov sam
za jos jedno 7 dana  ;D ;D

Na kom se mestu ti ujutru ukoèi¹, kad mora laser i struja?!   :o
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

AndreyRR