Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MIGE


Lazic


monsterbnt

Jednom su Lazic i supermen raspravljali kako se ne leti. Gubitnik je morao da nosi gace preko pantalona do kraja zivota...
Smrt SVIMA!!!!

Lazic


bokilic

e..dupe mi pomeri dukati kome su skinuli par sitnica u svedskoj da ga kao istjuniraju,a u stvari dobio kontra efekat,,,dal je moguce da ..ma poludecuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jebo ih ko nije...povadili ljudi neke difuzore za vazduh i pustili gorivo na igle...aaa kad neradim talijane svaki dan, pa neznam bas svaki deo gde stoji,,jebem ti svedjane,ustvari,,za kaznu svedjankeeeee :P
brmmmm

bokilic

brmmmm

Lazic

#4206
Na terazijama i dalje ima dovoljno bandera...

Sad pogledah snimak, da nisam kukavica Sa dvoje dece, naoru¾ao bih se do zuba i krenuo redom, pa dokle stignem, aaaa doæi æe maca na vratanca kad tad, nièija nije gorela do zore...



JEBEM TI OVU ZEMLJU, GDE JE TAJ METEORIT/ATOMSKA BOMBADA NAS RE©I BEDE, JEBE© MI SVE IMA U NOVINAMA DA OBJAVIM DA VI©E NISAM SRBIN... [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid]

MIGE

danas na pregledu mi opet kazu da mi je naprsla ruka...dva lekara pricaju istu stvar a smrad koji mi je napisao da mi je povrsinska povreda ,stavio mi je gips...i sta sad da radim???kako ispraviti dijagnozu lekara ortopeda idijota koji mi je gledao snimak 3-5 sec.i zakljucio da mi nije nista??  [ljutko] [neampojma] [prebicute] [veryangry]

Lazic


MIGE


Lazic


MIGE


dzimika

nista ne brini, imas snimak koji dokazuje da je jos onda bila slomljena samo je lekar idiot

perlx

Tuzi i lekara i bolnicu u kojoj je zaposlen.

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Alchemist

Citat: MIGE poslato 15 Novembar, 2012, 09:41
danas na pregledu mi opet kazu da mi je naprsla ruka...dva lekara pricaju istu stvar a smrad koji mi je napisao da mi je povrsinska povreda ,stavio mi je gips...i sta sad da radim???kako ispraviti dijagnozu lekara ortopeda idijota koji mi je gledao snimak 3-5 sec.i zakljucio da mi nije nista??  [ljutko] [neampojma] [prebicute] [veryangry]

ja samo ne kapiram za¹to ti je stavio gips ako je mislio da ti nije ni¹ta?  [neampojma]
You're just jealous cause voices are talking to me

Bori¹a

Citat: Laziæ poslato 15 Novembar, 2012, 09:14
JEBEM TI OVU ZEMLJU, GDE JE TAJ METEORIT/ATOMSKA BOMBADA NAS RE©I BEDE, JEBE© MI SVE IMA U NOVINAMA DA OBJAVIM DA VI©E NISAM SRBIN... [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid]

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/644018_281402731968671_569190407_n.jpg

Lazic


misa-pei

E, lepo reèe Karaðorðe (ako se ne varam): "Svaki svoga ubijte suba¹u". ©to mi nemamo muda za to, drugo je pitanje.

Fa¹izam je u pla¹tu demokratije zavladao celim svetom. Stoka u uniformama je za¹tiæena kao beli medved, posao im je da ¹tite stoku, lopove i hoh¹taplere na vlasti, a narod je tup i zatucan bajkama o demokratiji, ravnopravnosti, "institucijama" u kojima treba da se re¹e problemi koje imaju, vi¹im interesima i navodnom za¹titom prava ostalih ljudi oko sebe.
Država je najveći neprijatelj naroda

Lazic