Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: Laziæ poslato 05 Novembar, 2012, 17:00
Citat: mareskin poslato 05 Novembar, 2012, 16:55
@Laziæ
©ta ako se deda bude branio? :D

Pa tada zove¹ hitnu i ka¾e¹ da je deda nasilan, dementan, hvata no¾ iz kuhinje,  ne mo¾e se izaæi na kraj sa njim, oni dovode muriju sa sobom, pap dedu u hitnu i pravac ¹arene pilule za lilule...:D

HA!!! Neæe¹ se tako lako izvuæi :D
Pilule za lilule to li si ti snimio lolo nijedan :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

problem je taj sto dede nema saka jada ja bi mogla da istrpim batine ali daaaj jebo te morala bi sta samu sebe da isprebijam a? ma ni hitna nece da dodje to je ono najgore vec sam ja htela da ga strpam u bolnicu al nece da dodju znaju ga jbg :( zna ga i murija jebeno ga svi znaju mali grad zato je problem :(
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Taraba

Plati dedi skijanje na Kopaoniku pa ga gurni sa litice jbg... [neampojma]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

misa-pei

Jeftinije, dooooobru kuravu. Bar bi dedica imao slatku smrt (da, eto naèina na koji bih voleo da odem... za jedno 50, 60 godina :P :P)
Država je najveći neprijatelj naroda

WOLVERINE



 Pusti bre dedu na miru... Otkud znas da njemu nije dobro a tebi jeste.. A sta ako je obrnuto...

balcan girl

sve jedno kome je dobro kome nije ovo je vec pitanje ili ja ili on :D ja sam sebicna ja bi ja :D on je vala svoje proziveo a ja bi da mogu svoje :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: Taraba poslato 05 Novembar, 2012, 17:10
Plati dedi skijanje na Kopaoniku pa ga gurni sa litice jbg... [neampojma]

Sad je rekla da nema mnogo para. Zato predla¾em Divèibare, jeftinije je :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: misa-pei poslato 05 Novembar, 2012, 17:11
Jeftinije, dooooobru kuravu. Bar bi dedica imao slatku smrt (da, eto naèina na koji bih voleo da odem... za jedno 50, 60 godina :P :P)

I obavezno koristiti za¹titu, nikad se ne zna. Mo¾da pre¾ivi¹ ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Taraba

Ma da ti neæe¹ nasledstvo neko? A mi da ti smi¹ljamo kako da utepa¹ dedu? ccc
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

balcan girl

jok nema sta da mi ostavi stan je vec moj :D on u stvari zivi u mom stanu o mom trosku :D nema nasledstva :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

WOLVERINE

Vidi... a sto neupoznas dedu sa Lazicem..

UFF

Citat: Laziæ poslato 05 Novembar, 2012, 16:53
Prosto je, natera¹ dedu da postane nasilan, zove¹ hitnu i murju, moraju da ga spakuju negde na psihijatriju, onda ti centar za socijalni rad dodeli privremeno starateljstvo, i ti potpisuje¹ sme¹tanje u dom... [cheers]

da ga natera?
pa deda  [ludak]  joj polomio nov laptop

balcan girl

srecom to je bilo na spavanju pa mi je omasio glavu, kuk, i koleno zviznuo me u butnu kost :D gadna motka u pm hahahhahaha :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Amateru, mogla si da se izvuèe¹ eventualno sa prekoraèenjem nu¾ne odbrane... [facepalm]

balcan girl

brate mislila sam da je zemljotres i da mi je pala slika na nogu jebote onako sanjiva nisam znala sta me snaslo :D daj batalite dedu mozda mi ucini uslugu i skoci kroz terasu jbg al nisam ja te srece taj ce pre mene da sahrani nego sto ce lepo fino da slusa sta mu se kaze :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!



easy


borkos

Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

balcan girl

prokleti net cim dune vetar i pocne kisa njega nema grrr
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!