Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

pit

Citat: UNCLEBOB poslato 02 Novembar, 2012, 15:52
Citat: pit poslato 02 Novembar, 2012, 15:23
Citat: bokilic poslato 02 Novembar, 2012, 13:14
Citat: UNCLEBOB poslato 02 Novembar, 2012, 12:54
Citat: bokilic poslato 02 Novembar, 2012, 12:39
ma jos jedno resenje koje je meni pomoglo,od onda vie nepatim muke,jes ciganski lek al pomogao..
so se proprzi na suvo u tiganju i topla stavi na celo ,oko nosa uvijena u maramicu gazu krpu,bitno je da ne curi,a mirise ...i tako ceo dan..
od tad vise nidsam imao problem.....e sad,dali ce nekom pomoci neznam al meni pomoglo,to mi neka cig na pijaci rekla kad me videla da smrcam,da se drzim za glavu,ja kuci..probam,i delovalo je,jes da sad smrcam samo kad sam prehladjen,al sa sinusima nemam vise problem,jos imam devijaciju nosa/posledica dvogodisnjeg boksovanja/ i nemam ama bas nikakav problem..
Probaæu ¹to da neæu davljenik se i za slamku hvata nego vidi¹ sad si me bacio u rebus kad sam bio malji deca trenirao sam box u radnièkom na Krstu i imam deformaciju desne nazalne ¹upljine tako lekar napisao da nije ne¹to i zbog toga?
pa nemam pojma,meni to pre 15tak godina,,klepiome jedan pero kategorija nezgodno,,a ja bio,,polu teska,i jeb...a jes me dokacio na treningu...bio brz go brzi gonzales,ja malo trom..jes da kad udarim trava ne nice unucici idu unazad,al ...jeb..surla mi malo ostala kriva, devijacija desne nozdrva,,hrskavica ostala cela,al sinusi nemaju veze sa tim,bar ja mislim..
a na razbijanje nosa,,na dleto,,ko ima muda da ide..ja nemam..to bre cekicem i dletom razvaljuju,,pa posle kilometre zavoja guraju u nos,,neka fala kad sam video komsiju nasta lici u bolnici...i kaze da je to gore nego da su mu vadili celu vilicu na zivo...ma oko nebi bolelo da su vadili na zivo kao ovo...

         Pa i ja sam trenirao boks ko klinac tri godine i imao nekoliko mecheva pa nemam nikakvu devijaciju ni nosa ni nosne supljine....bice Bokili da si drzao glavu previse napred a trebalo je pozadi .....ja sam se vise odnosio prema boksu tehnicki tj nisam srljao po svaku cenu zato sam i sacuvao facu i lep izraz lica.Tebe izgleda nisu stedeli i dan danas izgledas kao da te je neko opalio peglom po faci.
Pite da si imo muda ko,¹to nisi ne bi ostao nerova¹en a tvoja faca pa brate ja se divim tvojoj gospoði majci kad je i pred gostima imala hrabrosti da te oslovi sa èedo moje .hihi al,sam zloban nego ubajati se pavlaka ja te èeko da pomuze¹ sad je veæ ko,rukola :D [rofl]

          Sto se tice muda i to ko i h kolko ima moraces da dodjes i licno mi ih opipas da bi se uverio u njihovu velicinu i tvrdocu a sto se tvoji tice sam si pokazao kolko ih imas kad si dozvolio da te u rodjenoj kuci zeza decko tadasnje zene.

Uncle Bob

Citat: pit poslato 02 Novembar, 2012, 15:59
Citat: UNCLEBOB poslato 02 Novembar, 2012, 15:52
Citat: pit poslato 02 Novembar, 2012, 15:23
Citat: bokilic poslato 02 Novembar, 2012, 13:14
Citat: UNCLEBOB poslato 02 Novembar, 2012, 12:54
Citat: bokilic poslato 02 Novembar, 2012, 12:39
ma jos jedno resenje koje je meni pomoglo,od onda vie nepatim muke,jes ciganski lek al pomogao..
so se proprzi na suvo u tiganju i topla stavi na celo ,oko nosa uvijena u maramicu gazu krpu,bitno je da ne curi,a mirise ...i tako ceo dan..
od tad vise nidsam imao problem.....e sad,dali ce nekom pomoci neznam al meni pomoglo,to mi neka cig na pijaci rekla kad me videla da smrcam,da se drzim za glavu,ja kuci..probam,i delovalo je,jes da sad smrcam samo kad sam prehladjen,al sa sinusima nemam vise problem,jos imam devijaciju nosa/posledica dvogodisnjeg boksovanja/ i nemam ama bas nikakav problem..
Probaæu ¹to da neæu davljenik se i za slamku hvata nego vidi¹ sad si me bacio u rebus kad sam bio malji deca trenirao sam box u radnièkom na Krstu i imam deformaciju desne nazalne ¹upljine tako lekar napisao da nije ne¹to i zbog toga?
pa nemam pojma,meni to pre 15tak godina,,klepiome jedan pero kategorija nezgodno,,a ja bio,,polu teska,i jeb...a jes me dokacio na treningu...bio brz go brzi gonzales,ja malo trom..jes da kad udarim trava ne nice unucici idu unazad,al ...jeb..surla mi malo ostala kriva, devijacija desne nozdrva,,hrskavica ostala cela,al sinusi nemaju veze sa tim,bar ja mislim..
a na razbijanje nosa,,na dleto,,ko ima muda da ide..ja nemam..to bre cekicem i dletom razvaljuju,,pa posle kilometre zavoja guraju u nos,,neka fala kad sam video komsiju nasta lici u bolnici...i kaze da je to gore nego da su mu vadili celu vilicu na zivo...ma oko nebi bolelo da su vadili na zivo kao ovo...

         Pa i ja sam trenirao boks ko klinac tri godine i imao nekoliko mecheva pa nemam nikakvu devijaciju ni nosa ni nosne supljine....bice Bokili da si drzao glavu previse napred a trebalo je pozadi .....ja sam se vise odnosio prema boksu tehnicki tj nisam srljao po svaku cenu zato sam i sacuvao facu i lep izraz lica.Tebe izgleda nisu stedeli i dan danas izgledas kao da te je neko opalio peglom po faci.
Pite da si imo muda ko,¹to nisi ne bi ostao nerova¹en a tvoja faca pa brate ja se divim tvojoj gospoði majci kad je i pred gostima imala hrabrosti da te oslovi sa èedo moje .hihi al,sam zloban nego ubajati se pavlaka ja te èeko da pomuze¹ sad je veæ ko,rukola :D [rofl]

          Sto se tice muda i to ko i h kolko ima moraces da dodjes i licno mi ih opipas da bi se uverio u njihovu velicinu i tvrdocu a sto se tvoji tice sam si pokazao kolko ih imas kad si dozvolio da te u rodjenoj kuci zeza decko tadasnje zene.
Reèe pit iz NI© i osta ziv prvo nije bila moja kuæa veæ njena a veæ imam putera na glavi za izvoz i savet policajca koji je do¹ao na intervenciju ¹ta da uradim je uspeo da si èitao post do kraja valjda bi i ti tako malouman shvatio da skratim ©valera sam odveo na kamel trophy Obrenovac varijanta a ako si znatizeljan mogu i tebe radim za fraj promenu pola. :D :D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

pit


      Pazljivo sam procitao tvoj tekst ali i pored najbolje volje nisam shvatio sta si hteo da kazes....ovo ti jedan od konfuznijih tekstova u moru slicnih.Aj polako rec po rec ...stavi tacku gde treba i zarez(,)  pa cu mozda i da te ukapiram.

Milomir27


Uncle Bob

Citat: Milomir27 poslato 02 Novembar, 2012, 17:04
[watching] ovako su se dvoje smuvali  ;D
Ne znam ko ti lupi minus ja nisam kunem se.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Citat: pit poslato 02 Novembar, 2012, 16:32

      Pazljivo sam procitao tvoj tekst ali i pored najbolje volje nisam shvatio sta si hteo da kazes....ovo ti jedan od konfuznijih tekstova u moru slicnih.Aj polako rec po rec ...stavi tacku gde treba i zarez(,)  pa cu mozda i da te ukapiram.
Pite uz svo uvazavanje ajde molim te ubuduæe kad vidi¹ negde moj post ignori¹i javno te molim. [cheers] [cheers]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

pit

Citat: UNCLEBOB poslato 02 Novembar, 2012, 17:26
Citat: pit poslato 02 Novembar, 2012, 16:32

      Pazljivo sam procitao tvoj tekst ali i pored najbolje volje nisam shvatio sta si hteo da kazes....ovo ti jedan od konfuznijih tekstova u moru slicnih.Aj polako rec po rec ...stavi tacku gde treba i zarez(,)  pa cu mozda i da te ukapiram.
Pite uz svo uvazavanje ajde molim te ubuduæe kad vidi¹ negde moj post ignori¹i javno te molim. [cheers] [cheers]

         Ma tebe su svi ignorisali nesvesno zato sto pises nepovezane nebuloze koje niko osim tebe ne razume.

Zverka

pored svih dosadasnjih sranja i gluposti i govana upravo saznajem
da ce u javnom sektoru SMANJITI PLATE...
meni licno na 24.000.din.
SINEEEE ovo postaje TRAGI KOMICNO

u sredu je strajk ( moje firme ) koliko sam sad upucena ispred vlade tako da izbegavajte taj reon :)
Never ride faster than your angel can fly

:D

WOLVERINE


Zverka

Never ride faster than your angel can fly

:D

WOLVERINE


Zverka

Citat: WOLVERINE poslato 05 Novembar, 2012, 13:57



Pa u istom si sosu kao i moja zena?
rooodjeniiii  STO JE  MNOGO MNOGO JE ...idem u sredu
samo vreme da posluzi I MOTORITJEM CEM PRAVIM  ZAJEBAVANCIJU :)
Never ride faster than your angel can fly

:D

Zverka

cek bre ...."TI IMAS ZENU !?!?!?!?!??!? " :D
ali braaateee 24.000 JBT  SMEJURIJA....odo u gradsku cistocu :)  mozda ce umeti da cene moj potencijal tamo LOOOOOOOOOOL
i ovako imaju jae plate od nas :)
Never ride faster than your angel can fly

:D

Major


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

easy


UFF

ona se cudi sto on ne zna gde ona radi a ona pojma nema ni da je on ozenjen  [doh]

easy


ljilja-pei

Koju god iole meni zanimljivu temu da sam danas otvorila, svuda ista prièa. Ni T od teme, ali svaða i napu¹avnja koliko hoæe¹.

Sreæom, to je trenutno jedina stvar koja me nervira :)

Ljudi moji, zima jo¹ nije po¹teno ni poèela!
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

mareskin

Citat: ljilja-pei poslato 05 Novembar, 2012, 15:53
Koju god iole meni zanimljivu temu da sam danas otvorila, svuda ista prièa. Ni T od teme, ali svaða i napu¹avnja koliko hoæe¹.

Sreæom, to je trenutno jedina stvar koja me nervira :)

Ljudi moji, zima jo¹ nije po¹teno ni poèela!

Onda u skladu sa temom:

mene je izbacilo iz takta ¹to nisam do¹ao kod vas na ro¹tilj i da se upoznamo, nego sam radio od 9-23h u subotu :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu