Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

mkt


Lazic

Citat: monsterbnt poslato 30 Oktobar, 2012, 22:12
Tsar bomba

Inaèe najjaèa(mada je trebalo da bude duplo jaèa, al' su se ukenjali na vreme), istovremeno i najèistija H bomba ikad baèena, 50 megatona... Fuzionisali vrlo malu kolièinu vodonika u helijum, a u suncu svake sekunde 400 miliona tona vodonika se pretvara u helijum veæ 5 milijardi godina... :o

balcan girl

mmmmmmmmmmm sunce :D fali mi :D a gde ima da se kupi ta bombica :D ionako mrzim zimu :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

monsterbnt

Citat: Laziæ poslato 31 Oktobar, 2012, 01:12
Citat: monsterbnt poslato 30 Oktobar, 2012, 22:12
Tsar bomba

Inaèe najjaèa(mada je trebalo da bude duplo jaèa, al' su se ukenjali na vreme), istovremeno i najèistija H bomba ikad baèena, 50 megatona... Fuzionisali vrlo malu kolièinu vodonika u helijum, a u suncu svake sekunde 400 miliona tona vodonika se pretvara u helijum veæ 5 milijardi godina... :o

Sunja se vest da planiraju detonaciju pune snage u svemiru..........Inace kad su je bacili skontali su da nema apsolutno nikakvu prakticnu vojnu primenu, jer kad bi bacili celu od 100 Mt verovatno bi doslo do pucanja zemljine kore...... Inace je potpuno unistila selo na 50km od eksplozije, a mogla je da izazove opekotine treceg stepena na 100km.......razbila prozore na 900km i napravila pecurku visoku preko 60km.......  Sto bi ja voleo da se dokopam jedne......


Smrt SVIMA!!!!

UFF

monster bi je bacio samo i sjebao milione samo da bi napravio dobre cool fotke  [ludak]

Lazic

To je ba¹  8)... Vidi, nema Pariza v¹e...:D

monsterbnt

Citat: UFF poslato 31 Oktobar, 2012, 01:36
monster bi je bacio samo i sjebao milione samo da bi napravio dobre cool fotke  [ludak]

Ma jok bre. Sevno bi je za novaka. Da vidim ko bi napravio bolju bakljadu i vatromet :D
Smrt SVIMA!!!!

mkt


monsterbnt

Pa naravno. Malopre otvorim frizider kad ono.....
Smrt SVIMA!!!!

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

Citat: monsterbnt poslato 31 Oktobar, 2012, 02:21
Pa naravno. Malopre otvorim frizider kad ono.....

Iskoèi Rièard Hemond...:D

Uncle Bob

Citat: monsterbnt poslato 31 Oktobar, 2012, 01:34
Citat: Laziæ poslato 31 Oktobar, 2012, 01:12
Citat: monsterbnt poslato 30 Oktobar, 2012, 22:12
Tsar bomba

Inaèe najjaèa(mada je trebalo da bude duplo jaèa, al' su se ukenjali na vreme), istovremeno i najèistija H bomba ikad baèena, 50 megatona... Fuzionisali vrlo malu kolièinu vodonika u helijum, a u suncu svake sekunde 400 miliona tona vodonika se pretvara u helijum veæ 5 milijardi godina... :o

Sunja se vest da planiraju detonaciju pune snage u svemiru..........Inace kad su je bacili skontali su da nema apsolutno nikakvu prakticnu vojnu primenu, jer kad bi bacili celu od 100 Mt verovatno bi doslo do pucanja zemljine kore...... Inace je potpuno unistila selo na 50km od eksplozije, a mogla je da izazove opekotine treceg stepena na 100km.......razbila prozore na 900km i napravila pecurku visoku preko 60km.......  Sto bi ja voleo da se dokopam jedne......



©alji jednu iznad Obrenovca.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

AndreyRR

Gde god da je baci brise sve u precniku od 35km,nice

mareskin

Citat: AndreyRR poslato 31 Oktobar, 2012, 20:53
Gde god da je baci brise sve u precniku od 35km,nice

Dobra stvar je ¹to ako je izgubi¹ nema ¹anse da ne provali¹ gde je :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dzimika

iznervirase me dva idiota koji su krenuli da biju decka iz cista mira na zeleznickoj veceras
a ko picke napadose ga od nazad
sto je najveci fazon mislim da su ga pomesali sa nekim

Jefta


Uncle Bob

Citat: dzimika poslato 01 Novembar, 2012, 00:30
iznervirase me dva idiota koji su krenuli da biju decka iz cista mira na zeleznickoj veceras
a ko picke napadose ga od nazad
sto je najveci fazon mislim da su ga pomesali sa nekim
Za¹to nisi intervenisao???
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

dzimika

ma pederi najgori
stajali su na 5m od mene i vidim da se nesto domundjavaju i predosetio sam da ce mozda biti nekog sranja ali nijednog trenutka lik koga su napali nije bio ni blizu njih, uhvatili ga sledja dok je ulazio u bus, ja video tek kad sam dosao do vrata busa, a bus nije stao prvi nego drugi a ja lagano isao do 3. vrata i dok sam dosao oni su ga vec uveliko izudarali
tu cesto blizu stoje likovi iz zandarmerije ali veceras ih nije bilo

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM