Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


balcan girl

jok smotana sam :D jbg nisam videla rupu prekrivenu liscem upadne mi noga i dive brate na sred raskrsnice :D :D docekam se na rame i koleno i razbijem se ko pickaaaa :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


balcan girl

jebi ga desava mi se cesto :D dobro je sto nije kao preprosle godine :D tad sam upala u kanal za grejanje sirok dva metra i isto toliko dubok a na dnu ogromne cevi za grejanje e to je bilo za smejanje :D kao u crtanom filmu..nema ulicnog svetla, mrak a ja zevam u poruku na telefonu i samo propadnem :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

 [facepalm]

[ludak]


zenski verzija lazica




@ mracan podrum & stepenice

balcan girl

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
a jeste milion (c) Lazic
nisam ja bas toliko samo jednostavno ne vidim jbg  :o a i vala ne gledam dole kad hodam jer moze da mi se zavrti u glavi od visine :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hurricane

...zapalim ja tako danas ranije sa posla, uletim u stan samo da obucem radno odelo, sidjem u podrum po cetku, sprej, stolicicu, stender, pomislih sredim lanac, jos nesto malo prcnem i uvece da motor ubacim u podrum na malo duzi san.. radovao sam se ovome jer sam svakakve prepravke ideje imao u glavi tokom zime (pocev od sutra) da mu radim a i nisam mogao vise takvog "njega da gledam"..imalo je podosta toga da se sredjuje, krbulja stanje, ali jbga to sam i hteo..
Izlazim iz ulaza sa sve stolicicom u ruci kao do jaja, sad malo razbibrige i dok sam prilazio setih se da sam jos juce primetio da Hondica nije na svom mestu vec nekih 2-3m pomerena,
ma to su ovi likovi sto kopaju za subkontejnere, malo im smetalo pa je pomerili... medjutim kako sam zurio nisam ni dobro proverio sta mi to pade na pamet nego  ajd na sljaku ( onu debelu sajlu sam provukao kroz diskove napred nije mogao niko da pomeri ni mm)
...otkrivam kad ono : far visi, kvacilo ostao samo neki patrljak, sve nesto pokrivljeno u picku ma, curka tecnost, neke nove ogrebotine i ona sajla ko pereca oko diskova..
Joj majku im jebem, pala im sigurno, kad su hteli da je pomere...
Nije mi do stete jer i nije bila u nekom stanju estetski, a i sve maske su u podrumu na reparaciji, vec mi sto nemam pojma, ni sta, ni ko je to uradio...
U tom momentu prilazi komso inace savesni svedok, sve je video, kaze : to ovi sto su radili, pa kamion sa peskom tras u Hondu ona puce o trotoar, pridje ekipa koja je opsluzivala taj kamion, iskidase motor skroz dok su ga dizali, i nastavise kaze kao da nista nije bilo.. njemu coveku bilo zao sta ucini olos i zapisa covek tablice i hoce da svedoci nikakav problem..
Posle na uvidjaj stize UFF (dade neku ideju sa maskama) sa sve onom tvrdjavom od Honde  pa za njim i policija, sve super odradili ko da nije policija, i to bas onako drugarski nista im nisam trazio bili skroz na mojoj strani a to mislim ce da valja u zapisniku zar ne?...
policija i UFF nisu bili u isto vreme tu cisto da ne bude zabune neke..
i tako sad smisljam i cekam..

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hurricane

..taj fazon  [thumb_up]

greskom sam duplirao post, ne zamerite..

Gašpar

Prokleti SBB internet.
Kada radi, radi odlično. Jedino je problem što često ne radi.

dzimika


Gašpar

A kako plaæam ovaj mesec? Samo pola ruèuna? Mislim pola dana radi, pola ne radi, pa nema poente da plaæam ceo mesec  :P

Plazma Keks

meni sbb do jaja radi. ako mi gase net, to je od 12 uvece pa do nekih 9 ujutru.

Bori¹a

ja sam igrao CS na nekom serveru, radio je do 12h i izbaci poruku "sutra se ide u skolu, morate spavati"
ja popizdeo ;D

Gašpar

To je neko sa foruma dr¾ao.

Meni enma pravila, samo se pojavi informacija da nemam net .

dzimika

Citat: Ga¹par poslato 28 Oktobar, 2012, 16:56
A kako plaæam ovaj mesec? Samo pola ruèuna? Mislim pola dana radi, pola ne radi, pa nema poente da plaæam ceo mesec  :P

pa ti plati pola :D ali kad ti iskljuce moraces da platis i drugu polovinu da bi ti ukljucili :D

Uncle Bob

Jebem i drzavu i nadlezne zivim izmeðu 2 termo elektrane i od 9 jutros do veèeras u osam idvadeset nisam imao struju klinac poèeo da ¹mrkæe i da slini, Andrey daj onaj ranac sa termonuklearnom napravom pobijem govna i re¹ena stvar.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

AndreyRR