Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

I ako Tija i Mija (sa onolikom glavom, ne moze da bude jedna licnost) kaze da placate pretplatu, nemoj neko da nije platio....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mareskin

Citat: zVuk poslato 25 Oktobar, 2012, 10:14
bas naprotiv, ako na rts-u kazu da je suncano, ja im verujem iako vidim da napolju pada kisa.......

mo¾da je napolju ki¹a, a mo¾da je i sunèano i ja njima verujem, samo ¹to od ove maglu¹tine ni¹ta ne vidim :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hurricane

Citat: misa-pei poslato 24 Oktobar, 2012, 23:26
Samo pripreti¹ da æe¹ da im vrati¹ æerku, pa da trljaju glavu sa njom (nadam se da Ljilja ne èita ovo) :D :D :D
Mislim da je kad se pojavi neki problem a u sebi zna¹ da nije do tebe i oni stanu na njenu stranu ovo apslolutno NAJEFIKASNIJE RE©ENJE

Samo da sam mogao slikati ta¹tin izraz lica kad joj nasamo rekoh:
Neka, neka izaæi æe Miki iz njenog ¾ivota, to je najlak¹e, nego kako æete Vi onda izdr¾ati sa njom?
muk jebote! Seti se ¾ena u sekundi - nije lako..

Posle toga ta¹ta... i kiflice sa kremom i èorba od peèuraka i ¹nicle na lov.naèin i ispegla i èuva dete i pokrije kad zadremam na fotelji...
a ¾eni ni¹ta jasno nije al ne menja se.. i ne treba, navikne se èovek, bitno je da nije - sam protiv svih!!!

CADILLAC

...novo "rukovodstvo"(SNS) u mojoj firmi , u vidu prepotentnih balavaca i drolja-balavica na mestu direktora i zamenika , a SVI imaju godina malo vi¹e nego JA sta¾a....krvavu im majku jebem....jebe lud zbunjenog..... >:(... [ludak]... [bejzbolka]... [thumb_down]....radim 25 godina....ovako NAOPAKO  NIKADA nije bilo.... [glavazid] [ljutko]....
BMW BoxerClub Pancevo 666

AndreyRR


Lazic

Citat: CADILLAC poslato 26 Oktobar, 2012, 07:45
...novo "rukovodstvo"(SNS) u mojoj firmi , u vidu prepotentnih balavaca i drolja-balavica na mestu direktora i zamenika , a SVI imaju godina malo vi¹e nego JA sta¾a....krvavu im majku jebem....jebe lud zbunjenog..... >:(... [ludak]... [bejzbolka]... [thumb_down]....radim 25 godina....ovako NAOPAKO  NIKADA nije bilo.... [glavazid] [ljutko]....

Jao divno, nove mlade generacije sve¾ih jo¹ neafirmisanih lopova/jagnjeæih brigada... [facepalm]

K0le

Sam sebe sevnem vratima od kola pravo u glavu  [glavazid]  Umalo farbu da ogulim  :o
:D

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

K0le

Ma kakvi.. kvaliteeet ej !  :D
Takve  se vi¹e ne prave  [farmer]

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

pit

Citat: CADILLAC poslato 26 Oktobar, 2012, 07:45
...novo "rukovodstvo"(SNS) u mojoj firmi , u vidu prepotentnih balavaca i drolja-balavica na mestu direktora i zamenika , a SVI imaju godina malo vi¹e nego JA sta¾a....krvavu im majku jebem....jebe lud zbunjenog..... >:(... [ludak]... [bejzbolka]... [thumb_down]....radim 25 godina....ovako NAOPAKO  NIKADA nije bilo.... [glavazid] [ljutko]....


             Jbg doslo je njihovo veme....za to su se borili i isli na sastanke i dizali ruke i noge.Ne znam kako je u drugim zeljama ali kod nas je profesija politicar mnogo unosnija nego da drzis bilo kakvu firmu.Meni licno su jasni ovi na vrhu lanca ishrane...brate tu je mnogo love ali su mi odvratni ovi mladi politicari takozvani stranacki podmaladak ...e njih ne mogu da svarim nikako ...pogotovu ove kuravice koje se kao nesto zalazu za bolju Srbiju ....nataknem ih na kurac bas.

Slaninar

Citat: pit poslato 27 Oktobar, 2012, 01:26
             Jbg doslo je njihovo veme....za to su se borili i isli na sastanke i dizali ruke i noge.Ne znam kako je u drugim zeljama ali kod nas je profesija politicar mnogo unosnija nego da drzis bilo kakvu firmu.Meni licno su jasni ovi na vrhu lanca ishrane...brate tu je mnogo love ali su mi odvratni ovi mladi politicari takozvani stranacki podmaladak ...e njih ne mogu da svarim nikako ...pogotovu ove kuravice koje se kao nesto zalazu za bolju Srbiju ....nataknem ih na kurac bas.

Pa oni æe postati na vrhu lanca. Barem neki. Daèiæ je primer kako to ide.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

...i sve to u sporstkom duhu 21. veka "a posle mene potop"....

Demokratija je najbolji amerièki proizvod. Veæ ionako mali i razbijen narod zatruje¹ vi¹estranaèkim sistemom, podeli¹ ih, i onda samo gleda¹ kako se meðusobno gloðu i grizu dok ti gura¹ svoje interese preko svakog od njih, tutkajuæi im po koju koskicu.
A taj podmladak je ¹ljam nad ¹ljamom! Znam samo iz moje generacije koga sam viðao sad na bilbordima i spiskovima, sve budaletine, neradnici, koji uglavnom nigde ne rade, i koji veæinom nisu i¹li na fakultete (poneki i jesu, al to na one gde diplomu dobija¹ na 4 godi¹nje rate - FABUS/EDUCONS/PIÈKONSMAMINOSMATERINOS)... èast izuzecima, al oni su u¹li negde da bi se zaposlili... bar tako misle.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Vlajko

Deo intervjua Dejvid Ajk-a (David Icke)

Martin : Ti èesto koristi¹ pojam “problem-reakcija-solucija”. Mo¾e¹ li da to objasni¹ po¹to ima dosta onih koji ne znaju o èemu se radi ?

Icke : To je najsna¾nija tehnika za manipulaciju narodnih masa koja se koristi tokom nekoliko hiljada godina da bi se omoguæio njihov plan totalne centralizovane kontrole nad na¹im ¾ivotima. Kosovo, Bosna i svi ostali izmanipulisani konflikti, bombardovanje vladine zgrade u Oklahoma City, mahnitanje ljudi s oru¾jem po cjelom svijetu, pucnjave po ¹kolama, sve su to klasièni rezultati toga. Kada hoæe da pojaèaju kontrolu i uvedu mjere kojima se ljudska prava drastièno smanjuju, oni prvi kreiraju neki problem, onda saèekaju reakciju, pa na kraju sprovedu ono ¹to su zamislili kao “soluciju”, odnosno rje¹enje tog problema. Ako uzmemo npr. bombardovanje zgrade James P. Murah u Oklahoma City, u samo 24 sata poslije tog dogaðaja tzv. Antiteroristièki zakon je odobren od strane amerièkog kongresa, èime su ljudska prava drastièno reducirana. Kad malo dublje posmatramo ove dogaðaje za koje je krivica svaljena na one koji nisu imali nikakve veze sa tim, prvo ¹to postaje jasno je da su u stvari te probleme kreirali oni koji su smislili i sproveli ove zakone..

[doh]

Ako uzmemo npr. ove njihove “agente” u na¹oj 3-æoj dimenziji tj. grupu Iluminati, njih nema toliko puno ali su nevjerovatno dobro organizovani i mahom sve dr¾e pod kontrolom jer su organizovali ovaj sistem na principu piramide. Tako su zaposjeli pozicije na vrhu bankarske, politièke, poslovne, medicinske itd… piramide i odatle upravljaju ljudskim masama, koje naravno dr¾e u totalnom neznanju, tako da te mase ljudi sprovode njihove planove stavljajuæi sami sebi omèu oko vrata, a da toga nisu ni svjesne. Oni jedino tako i mogu da upravljaju. Zato ja taj njihov princip “podjeli – pa vladaj” od vitanog znaèaja, za njih. Mi smo postali ne¹to kao stoka, koja samu sebe èuva i ne dozvoljava nikome da bude drugaèiji, a kamo li da napusti stado. Ko god izrazi drugaèije mi¹ljenje, ili se drugaèije pona¹a, vrlo brzo bude izlo¾en napadu drugih, koji ga poènu ili ismijavati ili ka¾njavati na bezbroj moguæih naèina.

Tako su ovi ¹to sjede na vrhu piramide uspjeli izmanipulisati mase da se ove neprestano meðusobno dijele, tuku, ratuju itd. Mislim da je njihov trenutni cilj zavoðenje Novog svjetskog poredka ondnosno totalne kontrole kroz jednu centralizovanu vladu, jednu banku, jednu valutu, jednu armiju, odnosno centralizaciju svega i svaèega.
Ta centralizacija vlasti je jedini naèin da ta manjina kontroli¹e veliku masu ljudi. Pogledaj npr. Evropsku zajednicu gdje trenutno nekolicina birokrata diktira zakone iz Brisela, kojima se mora povinovati cijela zapadna Evropa. Zakoni evropske zajednice nadjaèavaju nacionalne zakone. Ako je neki nacionalni zakon neke od zemalja koje pripadaju zajednici u konfliktu sa jednim od zakona evropske zajednice, onda se on mora staviti van snage. Oni veæ imaju jednu valutu, jednu centralnu banku i armiju. Njihov iduæi kljuèni korak je mikroèipovanje ljudske populacije. Oni su veæ odavno spremni i èekaju momenat kad budemo toliko kondicionirani – tj. kad poènemo gledati na njih kao na jednu dobru ideju.

Veæ odavno mo¾emo da èujemo poruke tipa : “mikroèipujte djecu odmah po roðenju, da se izgubi svaka moguænost zamjene u porodili¹tu, ili da ih lako pronaðete ukoliko ih neko otme, ili se izgube”… “Zar nije dobro imati sve va¹e medicinske detalje na mikroèipu, tako da ako vam se dogodi neka nesreæa, doktori mogu da proèitaju va¹u zdravstvenu istoriju itd. itd…” Sve sam ovo veæ svuda vidio kad sam putovao po svijetu, i ja na to gledam kao na dio procesa na¹eg pripremanja za to, uostalom veæ odavno mikroèipuju ¾ivotinje. Od jednog nauènika, koji je radio za CIA-u, saznao sam da ti mikroèipovi imaju mnogo vi¹e funkcija nego ¹to nam se do sada govorilo. Navodno oni æe preko oda¹iljanja kojekakvih signala odnosno frekvencija moæi i da manipuli¹u preko njih èovjekovu svijest, emocije i pona¹anje. Ideja je da pretvore èovjeèanstvo u vrstu daljinski kontrolisanih robota. Mi smo sada u situaciji gdje se sada samo èeka na momenat kada æe ti èipovi uz pomoæ “problem-reakcija-solucija” biti nametnuti svakom ljudskom biæu na ovoj planeti.

ostatak na 2012-transformacijasvijesti.com/nlo/dali-su-njihovi-vanzemaljci-medu-nama
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

balcan girl

tupavo jesenje lisce koje je prekrilo rupu  [djavo] [djavo] [zena] [zena] [zena] i naravno da sam ljosnula i razbila se ko pickaaaa  [veryangry] [veryangry] [veryangry]
mada mi je posle bilo  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

K0le

I na ¹ta si se prizemljila? Vugla ili debelo meso ?  ;D

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

dzimika

ma rame nije strasno, meni su oba sjebana jos odavno :D
mogu opusteno da izvucem rame iz lezista kao mel gibson u smrtonosnom oruzju :D i to bez ikakve velike sile :D

K0le

0,5 L rakije, temeljna unutra¹nja dezinfekcija, a bolno mesto istrljati fla¹om :D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 27 Oktobar, 2012, 17:09
tupavo jesenje lisce koje je prekrilo rupu  [djavo] [djavo] [zena] [zena] [zena] i naravno da sam ljosnula i razbila se ko pickaaaa  [veryangry] [veryangry] [veryangry]
mada mi je posle bilo  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Na jesen obicno ima lisca....a zar nisi cula da su za danas najavili padavine....nemoj posle da kukas kako ti nije receno :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11