Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Che


Plazma Keks

Citat: Che poslato 22 Oktobar, 2012, 22:50
Citat: AndreyRR poslato 22 Oktobar, 2012, 21:52
oko 58 k

Ni lance vise ne prave kao nekada :D
ma prave, nego nije hteo da podmazuje na vreme, hteo je da stedi na lubrikantima

balcan girl

 [djavo] [djavo] moja omiljena serija csi upravo prikazala kako su bajkeri odvratni ljudi koji zlostavljaju zene  [djavo] [djavo] [zena] [zena] [zena] [zena] [zena]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Taraba

I jesmo! Evo ja moju ¾ensku malo pre zlostavljao da me ¹i¹a na æelavo [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

balcan girl

ma to je u redu dusice :D ona tebe moze da opegla za dva minuta ja pricam o fizickom zlostavljanju koje me uzasnoo nerviraaa ..
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 23 Oktobar, 2012, 01:31
ma to je u redu dusice :D ona tebe moze da opegla za dva minuta ja pricam o fizickom zlostavljanju koje me uzasnoo nerviraaa ..

Tebe da, ali njih sigurno ne, inaèe ne bi trpele. Pola tih ¾ena voli ulogu ¾rtve i imaju neke svoje tripove pa ostaju s takvim i biraju takve tipove. U to sam siguran.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Citat: Slaninar poslato 23 Oktobar, 2012, 07:24
Citat: balcan girl poslato 23 Oktobar, 2012, 01:31
ma to je u redu dusice :D ona tebe moze da opegla za dva minuta ja pricam o fizickom zlostavljanju koje me uzasnoo nerviraaa ..

Tebe da, ali njih sigurno ne, inaèe ne bi trpele. Pola tih ¾ena voli ulogu ¾rtve i imaju neke svoje tripove pa ostaju s takvim i biraju takve tipove. U to sam siguran.

Neæu da generalizujem, ali sam lièno svedok nekoliko sluèajeva gde su devojke fizièki zlostavljane. Sve su bile zaposlene, nisu bile finansijski zavisne. Sve su se ¾alile kako nema normalnih mu¹karaca i kako je te¹ko naæi pravog èoveka, a same su SVAKI put birale budale i oèigledne manijake. I posle su im svi mu¹karci isti?!?

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

nano

prehlada  >:(


^ s`tim da ima riba koje namerno izazivaju "sukob" ;)

Zverka

Never ride faster than your angel can fly

:D

Lazic


UFF

ja cuo od devojke koja je tom prilikom bila mrtva ozbiljna sledece:  "kakav si ti muskarac ako mi ne udaris samar kad pocnem nesto da ti serem"  [ludak]

Slaninar

Citat: UFF poslato 23 Oktobar, 2012, 10:03
ja cuo od devojke koja je tom prilikom bila mrtva ozbiljna sledece:  "kakav si ti muskarac ako mi ne udaris samar kad pocnem nesto da ti serem"  [ludak]

Po guzi! :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

zVuk

Citat: UFF poslato 23 Oktobar, 2012, 10:03
ja cuo od devojke koja je tom prilikom bila mrtva ozbiljna sledece:  "kakav si ti muskarac ako mi ne udaris samar kad pocnem nesto da ti serem"  [ludak]

to je prava devojka koja zna gde joj je mesto......
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Alchemist

Sad jo¹ samo da naðete ¾ene iz 1955-e  [rofl]
You're just jealous cause voices are talking to me

mareskin


Jutros krenem na posao i planiram da ponesem èetiri zimske gume da namontiram da ne èekam gu¾ve oko prvog. Pogledam gume na kolima i skontam da su sve èetiri nove, da su iste i da imaju odliènu ¹aru i utripujem da sam od pro¹le zime vozio nove zimske gume i cepao ih preko leta bez veze.
Tu se ba¹ ispizdim...
Stignem na posao, pogledam opet gume i skontam da su sve èetiri nove letnje gume koje sam kupio ove godine, a da su mi komplet èetiri zimske kod kuæe i da su sve istog proizvoðaèa pa da je tu nastao zajeb u glavi :)
Tu popizdim jer sam kreten i ne èitam ¹ta pi¹e na gumama :D

Ako mi se sutra isto ovo desi, da znate da sam na¹ao naèin da putujem kroz vreme...

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

The One

Citat: mareskin poslato 23 Oktobar, 2012, 11:14

Jutros krenem na posao i planiram da ponesem èetiri zimske gume da namontiram da ne èekam gu¾ve oko prvog. Pogledam gume na kolima i skontam da su sve èetiri nove, da su iste i da imaju odliènu ¹aru i utripujem da sam od pro¹le zime vozio nove zimske gume i cepao ih preko leta bez veze.
Tu se ba¹ ispizdim...
Stignem na posao, pogledam opet gume i skontam da su sve èetiri nove letnje gume koje sam kupio ove godine, a da su mi komplet èetiri zimske kod kuæe i da su sve istog proizvoðaèa pa da je tu nastao zajeb u glavi :)
Tu popizdim jer sam kreten i ne èitam ¹ta pi¹e na gumama :D

Ako mi se sutra isto ovo desi, da znate da sam na¹ao naèin da putujem kroz vreme...
ne bih da panièim al ovo mogu biti posledice dru¾enja s naopakim, pod hitno za BG da izniveli¹e¹ kolièine, mislim da ti nedostaje(mo) :D
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Major

Citat: mareskin poslato 23 Oktobar, 2012, 11:14

Jutros krenem na posao i planiram da ponesem èetiri zimske gume da namontiram da ne èekam gu¾ve oko prvog. Pogledam gume na kolima i skontam da su sve èetiri nove, da su iste i da imaju odliènu ¹aru i utripujem da sam od pro¹le zime vozio nove zimske gume i cepao ih preko leta bez veze.
Tu se ba¹ ispizdim...
Stignem na posao, pogledam opet gume i skontam da su sve èetiri nove letnje gume koje sam kupio ove godine, a da su mi komplet èetiri zimske kod kuæe i da su sve istog proizvoðaèa pa da je tu nastao zajeb u glavi :)
Tu popizdim jer sam kreten i ne èitam ¹ta pi¹e na gumama :D

Ako mi se sutra isto ovo desi, da znate da sam na¹ao naèin da putujem kroz vreme...



Prvog novembra izlazi novi dodatak zakonu koji kaze da nije potrebno da se montiraju zimske gume osim ako nema snega.

http://www.novimagazin.rs/vesti/zimske-gume-nisu-obavezne

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu