Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

KIZA73

Au, jos me boli zeludac. Jebem se u mentalni sklop...Seci cu ih na masini za salamu...
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Major


bucko


ranko

Citat: KIZA73 poslato 18 Oktobar, 2012, 16:32
Au, jos me boli zeludac. Jebem se u mentalni sklop...Seci cu ih na masini za salamu...

Slazem se sa Majorom ( raspitaj se ) , a i sa Buckom ( u Subotu probaj da poranis na pijaci u B.Potoku ... na buvisu sigurno na kratonu nema bajseva... sto se tice Zemunskog najlona ne znam )... bubanj potok 100%

Slaninar

Ako imaju mozga, bajs je rasprodat u delove, ili ponuðen ¹ljakerima na nekom gradili¹tu da ga odnesu kuæi kad idu za vikend.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mkt

bar nije bajk od 1000 e
al sve jedno trazio bi ga
jebeni dzankiji

goranvojska


goranvojska

#3787
    
   
 
   


suvenir sa ostroga :o

ЯЭВОЛУТИОН

Mene nervira ona Balcan girl....nikako da ode ujagodinu....resila da se uda ovdi pa to ti je :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Che

Citat: mkt poslato 18 Oktobar, 2012, 18:53
bar nije bajk od 1000 e
al sve jedno trazio bi ga
jebeni dzankiji

Da je Kiza japanac do sada bi biciklo trazio svaki ker u Srbiji!

Uncle Bob

Eve ja se nudim javno u miraz trazim skromno jedan tatoo,
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Major

Citat: Slaninar poslato 18 Oktobar, 2012, 17:58
Ako imaju mozga,

Nemaju.. Primer dzanki iz kraja presreo majku od drugara oko 16h i oteo joj torbu i nije ga bilo par dana, a nismo mogli da reagujemo jer nismo bili 100% sigurni koji je. Zena bila u soku nije mogla da se seti kako izgleda jer joj je samo s ledja pritrcao zgrabio za torbu i nju gurnu. Nakon 5-7 dana se proculo da lik prodaje zlatni prsten u lokalnoj zlatari (inace nas komsija) koji mu je rekao da dodje sutra uvece i dace mu 150eur za njega. Naravno da je zvao drugara i naravno da je prsten vracen... i naravno da ovaj vise nece da krade, tako je bar obecao ;)

KIZA73

Pa usutra cu probati u Bubanj potoku, videcemo. Maznuli su mi u gume tako da postoji sansa da ce biti tamo. Ma nije meni toliko do bajsa koliko se klinac smorio. Dobio ga je na poklon. Ja vozim moju djuntu iz '90.-ih i zadovoljan sam. Jes da ninasta ne lici ali tada je vredeo 2000dem i neunistiv je.
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Alchemist

Mom drugaru je neki od lokalnih narkiæa ukrao isti takav bajs i moju Alpinu zajedno s njim, i uhapsili su ga i zna se da je on (priznao je) al jbg od bajseva ni¹ta.
You're just jealous cause voices are talking to me

Hohštapler

Citat: Major poslato 19 Oktobar, 2012, 09:49
Citat: Slaninar poslato 18 Oktobar, 2012, 17:58
Ako imaju mozga,

Nemaju.. Primer dzanki iz kraja presreo majku od drugara oko 16h i oteo joj torbu i nije ga bilo par dana, a nismo mogli da reagujemo jer nismo bili 100% sigurni koji je. Zena bila u soku nije mogla da se seti kako izgleda jer joj je samo s ledja pritrcao zgrabio za torbu i nju gurnu. Nakon 5-7 dana se proculo da lik prodaje zlatni prsten u lokalnoj zlatari (inace nas komsija) koji mu je rekao da dodje sutra uvece i dace mu 150eur za njega. Naravno da je zvao drugara i naravno da je prsten vracen... i naravno da ovaj vise nece da krade, tako je bar obecao ;)

...ajde reci, i kako onda da se obuzda¹ da ga ne ubije¹ kad ti je majku napao i istraumirao?! Pa ne bih ga jako tukao, nego dugo, pa onda pauzica za kaficu, pa opet...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Major

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 19 Oktobar, 2012, 12:04
...ajde reci, i kako onda da se obuzda¹ da ga ne ubije¹ kad ti je majku napao i istraumirao?! Pa ne bih ga jako tukao, nego dugo, pa onda pauzica za kaficu, pa opet...
[nono] sto bi sebi zagorcavao zivot zbog narkomana?
Ima ko voli da se igra ;)

Hohštapler

Ne znam, ima i ne¹to ¹to se zove moralna satisfakcija...
Nevalja to dr¾ati u sebi, posle u starosti mora¹ da pije¹ lekove... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hurricane

Citat: KIZA73 poslato 19 Oktobar, 2012, 11:07
Pa usutra cu probati u Bubanj potoku, videcemo. Maznuli su mi u gume tako da postoji sansa da ce biti tamo. Ma nije meni toliko do bajsa koliko se klinac smorio. Dobio ga je na poklon. Ja vozim moju djuntu iz '90.-ih i zadovoljan sam. Jes da ninasta ne lici ali tada je vredeo 2000dem i neunistiv je.
Ne brate, ako si sa nbga, taj tvoj bajs je 98% sa te strane Save, od toga 65% æe se pojaviti u Zemunu na onoj deponiji od pijace...
Cenim 100% su ganci, od kako su poèeli da smenjuju ove cabrio kontejnere sa ovim ukopanim poèele su masovne provale u podrume, kraðe bicikala i sl..
25% na kupindu i limundu... mali procenat dajem da je neko naruèio ba¹ tvoj bajs..

balcan girl

Citat: revolution poslato 18 Oktobar, 2012, 20:29
Mene nervira ona Balcan girl....nikako da ode ujagodinu....resila da se uda ovdi pa to ti je :)
nece balcan da se udaaaaa :P a sto te nerviram ti me posle subote nisi ni video a daaa pa zato te i nerviraaaa priznaj da ti nedostajeeeeem :-* a tattoo moze uvek samo kazi kad ces da se iglas i dodji u jagodinu :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!