Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ripley

zensko ako nema sise, moze da ima neki drugi kvalitet cim kompenzuje (citaj pedu), a musko bez muda... dzabe mu sve ostalo

Bori¹a

pa dobro, porasce cim budem dobio pravu licnu kartu :P
da ne sluzi cale umesto mene

balcan girl

ako ces u aps duso nece da ti porastu muda pile nego rupa :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Bori¹a


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

pit

Citat: balcan girl poslato 11 Oktobar, 2012, 23:21
ako ces u aps duso nece da ti porastu muda pile nego rupa :P

       Ima da mu pukne cajni kolutic...momentalno. [rofl] [rofl]

bokilic

znas borisa,,neki se tako kurce,pa nalete na pandure pa dobiju preko nosa,bilo vec,vidjeno...,po nekad je bolje otici nego se kurciti..ne zna se koje s druge strane,batina ima dva kraja...a i hriscanjski je oprostiti..
brmmmm

balcan girl

gledaj samo da njegova glava dobije deblji kraj batine :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Bori¹a

pa nisam dzabe zapalio, mrkli mrak ne vidi se nista, kasno uvece, necu bre da se nerviram sa budalama
a mozda ce i da me stigne, ne moz' on sa kolima kuda ja sa skuterom ;D

Uncle Bob

Mare druzeda si vozio u vinkli ne bi se jedio zar ne?
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Prièam iz iskustva ja pazario Stilo Hgt i ajd da vidim jel startan ko poznaje Obrenovac kod stare ciglane malo iza dana¹njeg interexa krenem prva,druga i tako redom sve u crveno kad kod kupinca cigan¹turi se otrgnu ciganèe iz ruke i preko ¹trafte u magnovanju procenim jeftiniji je auto nego ja 3,4 god.za ubistvo iz nehata. bila t.v. Mag snimali izvlaèenje olupine iz kupinca uz komentar bahati vozaè.Bem mater i medijima i gay rom  i itd.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Naravouèenije Damir i Klavirko su krivi za sve- >:(
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Bori¹a sine pamet u glavu dupe uz zid :D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Koristi samo gel za tu¹iranje na sapun mogu te navataju. :o :o
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mareskin

Citat: balcan girl poslato 11 Oktobar, 2012, 22:55
ih bre borisa ....ja obozavam celave konjine...cici bi se vratila samo tako da olupam o haubu....ne zna se ko bi pre stigao do njega ja ili sale...nema problem uvek ocu da stanem da se obracunam uopste nije problem..nego obicno oni nece da stanu :P

Sorry girl, ali ovo je èesto pona¹anje kod nekih devojaka, jer podsvesno oseæaju da po¹to su devojèice neæe dobiti pesnicu u glavu. Lako je tuðim kurcem gloginje mlatiti, pogotovo ako ga nema¹ ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: UNCLEBOB poslato 12 Oktobar, 2012, 01:18
Mare druzeda si vozio u vinkli ne bi se jedio zar ne?

Razumem ¹ta poku¹avate da ka¾ete, a ja samo ka¾em da ne mo¾e biti normalan onaj ko u punoj brzini zaðe u krivinu i zakoèi. Kao ¹to ne mo¾e biti normalan onaj ko vozi traktor/motokultivator po noæi bez ijednog svetla ili maèjeg oka.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

hahaah gresis mareskin ne bi mi bio prvi put :P nos mi je dva puta slomljen u tuci tako da ne bezim ja od toga :D :D  umem i da bijem i da popijem batine :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: balcan girl poslato 12 Oktobar, 2012, 03:12
hahaah gresis mareskin ne bi mi bio prvi put :P nos mi je dva puta slomljen u tuci tako da ne bezim ja od toga :D :D  umem i da bijem i da popijem batine :P

Sorry morao sam :D
Meni se samo èini da nisi nauèila da eskivira¹ kad neko zamahne na tebe :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

pa jbg u kafanskoj tuci bas i ne mozes da eskiviras dobro :D a i corava sam po prirodi :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 12 Oktobar, 2012, 03:12
hahaah gresis mareskin ne bi mi bio prvi put :P nos mi je dva puta slomljen u tuci tako da ne bezim ja od toga :D :D  umem i da bijem i da popijem batine :P

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen