Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zVuk

Citat: MIGE poslato 11 Oktobar, 2012, 22:09
Citat: zVuk poslato 11 Oktobar, 2012, 22:00
Citat: Ripley poslato 11 Oktobar, 2012, 21:52
Kakve veze ima brzina sa naglim kocenjem da se istrese suvozac u sred krivine. Postoji osnovna kultura i samosvest da ne ugrozavas druge ucesnike u saobracaju.

....pa da su isli po ogranicenju sigurno bi imali vise vremena za  reakciju i bezbedno bi se zaustavili........misim i ja uvek vozim preko ogranicenja, ali meni da se tako nesto desilo ne bih krivio cicu....niko mene ne tera da se zalecem.......al sta cu kad volim.......
odlicno...a sta da su bili motorom?

a sta da je u krivini bilo sruseno stablo preko puta...??     ne bitno je.....radi se zapravo o preuzimanju odgovornosti za svoje postupke......ako vec ne postujes propise...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Slaninar

Citat: zVuk poslato 11 Oktobar, 2012, 22:00
Citat: Ripley poslato 11 Oktobar, 2012, 21:52
Kakve veze ima brzina sa naglim kocenjem da se istrese suvozac u sred krivine. Postoji osnovna kultura i samosvest da ne ugrozavas druge ucesnike u saobracaju.

....pa da su isli po ogranicenju sigurno bi imali vise vremena za  reakciju i bezbedno bi se zaustavili........misim i ja uvek vozim preko ogranicenja, ali meni da se tako nesto desilo ne bih krivio cicu....niko mene ne tera da se zalecem.......al sta cu kad volim.......

Upravo tako. Na stranu ogranièenja, ize¹ to, ali opasno je kad vozi¹ br¾e nego ¹to vidi¹. Uvek raèunaj da se izvan onoga ¹to vidi¹ nalazi parkiran ¹leper i da u susret dolazi drugi ¹leper. Vozi dovoljno sporo da se u okviru vidnog polja mo¾e¹ ZAUSTAVITI kad naiðe¹ na tako ne¹to. Sve drugo je prilièna kocka sa svojim ¾ivotom. Jeste, ako je bila nepregledna krivina, deda kriv, al' nikakva tebi korist od toga kad zagine¹.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

pit


aæimo


Ripley

naravno. postoje stvari na koje mozemo da "delujemo", i one na koje ne mozemo  [neampojma]

mareskin

Citat: zVuk poslato 11 Oktobar, 2012, 21:25
Citat: mareskin poslato 11 Oktobar, 2012, 16:29

Umal ne poginu lik u Vip brendiranim kolima ispred mene. Idemo ne¹to oko 110km/h iz Po¾ege. Napred neki crveni stari pe¾o, VIP brendirani I30 i ja. Nailazimo na desnu krivinu.
U trenutku kontam da se ovaj I30 zanosi, koèi i be¾i u levu traku, ja poèinjem da koèim i kontam da je crveni pe¾o stao bukvalno na sred trake odmah iza krivine da izaðe suvozaè. Ovaj u I30 ga jedva ma¹i, ja se zaustavljam kod njegovog branika, a iz suprotne stran u svojoj traci pièi kombi punom brzinom. Sreæom imao je mesta da pobegne desno na neko pro¹irenje i da proma¹i I30. Sviram, prolazim pored ovog crvenog pe¾oa i kontam da vozi neki ba¹ matori deda koji pojma nema ¹ta se de¹ava oko njega.
Jebem ti ¾ivot mogao je ovaj iz I30 da ostane palaèinka da ga je strefio kombi.

Mora da se povede raèuna da li stari ljudi uop¹te smeju da voze tj. da kontrole i produ¾enja dozvola ne budu samo copy-paste veæ da se pregled stvarno i obavi.

Stajem pored ovog dede i shvatam da on blage veze nema ¹ta se de¹ava i jo¹ mu nije jasno za¹to sviramo i gestikuliramo.


zasto je cica kriv, ako vi vozite 110...??

Izgleda da nisam dobro napisao reèenicu.

Sva trojica smo i¹li istom brzinom, nema¹ tu ba¹ preglednost da pretekne¹.

Deda je zamakao za krivinu i onda zakoèio da pusti suvozaèa napolje.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

a zamisli da ti je na autoputu izasla trudnica sa kolicima???? a ti vozis sta 130km/h??? i jos vodi malo dete za ruku???? strasnoooooo!!!!!!!!!!!! manijaciiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!! :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: balcan girl poslato 11 Oktobar, 2012, 22:42
a zamisli da ti je na autoputu izasla trudnica sa kolicima???? a ti vozis sta 130km/h??? i jos vodi malo dete za ruku???? strasnoooooo!!!!!!!!!!!! manijaciiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!! :P

Bila su kolica na autoputu od aerodroma do Arene u levoj traci u sred noæi, a rasveta nije radila. Kako sam cimnuo desno, zaboli me kad se setim.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

i meni je cica izleteo kad smo isli za aleksandrovac ladno covek sece kolonu motora na glavnom putu i pravo ispred mene ... ja mislim da su me culi 10km unaokolo kolliko sam psovala :P jos ja nemam pojma da vozim ...sreca njegova sto mu je zena verovatno dovoljno svesna rekla da da gas jer je kreten ukocio u mesto zamalo i ja i sale da se spucamo u njega...mrzim fosile za volanom ..
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Ripley

cekajte, da se razumemo, balcan girl mislis na kolica za soping? :)

Bori¹a

idem ja danas za nekim mentalcom, vozi vw jettu, idemo nekih 50ak kmh
i sad je parking sa desne strane, ali kontam nece da skrece ide 50ak kmh
samo lik namotava pun desni i ulece
i kako je namotao, ja na kocnicu iskliza tocak jedva odrzim motor da ne podletim pod kola
ja mu sviram i vicem budalooooooooo jednaaaaaaaaaa
on otvara vrata izlazi celava konjina i mase nesto da stanem
ja mu pokazem .!. i gaaaaaaassssssss ;D

balcan girl

jok nego kolica sa bebom breeee c.c.cc. nista ne znas to je najopasnije na putuuu :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

ih bre borisa ....ja obozavam celave konjine...cici bi se vratila samo tako da olupam o haubu....ne zna se ko bi pre stigao do njega ja ili sale...nema problem uvek ocu da stanem da se obracunam uopste nije problem..nego obicno oni nece da stanu :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Ripley

Citat: balcan girl poslato 11 Oktobar, 2012, 22:54
jok nego kolica sa bebom breeee c.c.cc. nista ne znas to je najopasnije na putuuu :P
volim da mi duva promaja kroz glavu dok vozim :P

Bori¹a

Citat: balcan girl poslato 11 Oktobar, 2012, 22:55
ih bre borisa ....ja obozavam celave konjine...cici bi se vratila samo tako da olupam o haubu....ne zna se ko bi pre stigao do njega ja ili sale...nema problem uvek ocu da stanem da se obracunam uopste nije problem..nego obicno oni nece da stanu :P

aa djavola ja da stanem, veci je, jaci je, stariji je.. i jos ima veca muda sigurno hahah ;D a ja dok skinem kacigu pa zakopcam da ga omlatim u vuglu, jbg ;D

balcan girl

hahahahahah to sa mudima je garant tvoj problem duso za sve u zivotu :D ili ih imas ili ih nemas :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

pit

Citat: Borisa Motorisa poslato 11 Oktobar, 2012, 23:00
Citat: balcan girl poslato 11 Oktobar, 2012, 22:55
ih bre borisa ....ja obozavam celave konjine...cici bi se vratila samo tako da olupam o haubu....ne zna se ko bi pre stigao do njega ja ili sale...nema problem uvek ocu da stanem da se obracunam uopste nije problem..nego obicno oni nece da stanu :P

aa djavola ja da stanem, veci je, jaci je, stariji je.. i jos ima veca muda sigurno hahah ;D a ja dok skinem kacigu pa zakopcam da ga omlatim u vuglu, jbg ;D
Cekic sine Borisa je resenje.Drzis ga u neprovidnoj kesi na dohvat ruke i kad te neko iznervira u saobracaju a ti se napravis mutav i pickica i kad ti pridja tuc u vugla dva -tri putya i resis stvar.Cekic da ne bude tezi od 3 kila. [bejzbolka]

Ripley

borisa ne skidaj kacigu, moze ti spasiti glavu u takvim situacijama. za ostatak nisam siguran :)

Bori¹a

Citat: balcan girl poslato 11 Oktobar, 2012, 23:03
hahahahahah to sa mudima je garant tvoj problem duso za sve u zivotu :D ili ih imas ili ih nemas :D

u sledecoj recenici ne mislim na tebe ali ne znam dal se pogodilo:
kad mogu neke devojke da nemaju sise mogu i ja da nemam muda hahaahh

@pit
pa pite gde da stavim na skuteru cekic hahaha :D

@ripley
to sam razmisljao ;D

balcan girl

da ali je bedak sine kad riba ima veca muda od tebe :P sise uvek moze da kupi al tebi muda nikad nece da porastu :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!