Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

u vecini drzava je ZABRANJENO koriscenje loz ulja za dizel motor, zasto ne bi bilo i kod nas?

Ripley

Ima loz ulje iz uvoza, extra kvalitet. Sipali ga svi zivi, jedan lik sa x5 presao boga s njim, pa uvedose akcizu i na njega.

Gašpar

E jesi glup.

Pa i kod nas je zabranjeno, ekologija, ovo ono. Ali ne ide akciza na njega, kao da je gorivo.
Zabranjeno je da ga na pumpi sipa¹ direktno u auto. Ko mo¾e da ti zabrani da sipa¹ iz bureta/kante?

UFF

ma pusti plazmu
on dodje na forum, otvori 3-4 teme, nalupeta se gluposti i ode da spava
poenta je samo da kontrira, nema veze sto ce da ispadne glup


Gašpar

Vi¹e puta sam rekao, uvrede na moj raèun mi ne smetaju.
PORODICU MI NE DIRAJ.

Plazma Keks

meni smetaju uvrede na moj racun.
ja ovde nikoga ne vredjam, tako da ocekujem to i od drugih.
jedino sto sam zmiji jednom rekao da odjebe i da mi se najede govana, ali smo to rascistili.

Gašpar

To "jesi glup" u komunikaciji koristim stalno, i sa najbli¾im drugarima i jo¹ nisam video da se neko zbog toga uvredio. Osim tebe kontra¹a naravno.

Ko je ovde uop¹te spominjao da Lo¾ nije zabranjen?
Opet nisi ispao u pravu, pa si poèeo da lupa¹ gluposti po obièaju.

Plazma Keks

ja ti nisam najblizi drugar, tako da se trudi da ne koristis "jesi glup"...

rekao sam da je zabranjeno sipanje u dizel motore, pogledaj malo bolje, koliko se secam nemci kaznjavaju za tako nesto...
Citat: Plazma Keks poslato 09 Oktobar, 2012, 01:46
u vecini drzava je ZABRANJENO koriscenje loz ulja za dizel motor
koje reci od ovih navedenih ti nisu jasne? procitaj nekoliko puta, mozda ces i shvatiti sta pise

balcan girl

jeli gaso a gde su moje majiceee aaa? ja ako dodjem u subotu a nema mojih majica mislim da ces morati celu noc da mi placas pivo a to ti se nikakooooo ne isplatiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Major

Citat: balcan girl poslato 09 Oktobar, 2012, 02:17
jeli gaso a gde su moje majiceee aaa? ja ako dodjem u subotu a nema mojih majica mislim da ces morati celu noc da mi placas pivo a to ti se nikakooooo ne isplatiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :P

x2

ЯЭВОЛУТИОН

meni ne teba da donese majcu, ali pridruzicu se izvrsenju penala, ispijanju piva na Gasin racun :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a

gaso, a gde ima da se kupi loz ulja?
kod mene u gradu ni jedna pumpa nema..

UFF


Bori¹a


mareskin

Citat: balcan girl poslato 09 Oktobar, 2012, 02:17
jeli gaso a gde su moje majiceee aaa? ja ako dodjem u subotu a nema mojih majica mislim da ces morati celu noc da mi placas pivo a to ti se nikakooooo ne isplatiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :P

Ja bi na tvom mestu, u znak protesta, proveo celo veèe bez majice. Tako bi svima bilo jasno kakav problem je u pitanju i ¹ta je Ga¹a zajebao ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Uncle Bob

Dobro je ¹to se gaæe nenaruèuju preko Ga¹e. :D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mareskin

Citat: UNCLEBOB poslato 09 Oktobar, 2012, 13:52
Dobro je ¹to se gaæe nenaruèuju preko Ga¹e. :D

Al bi to bila vest u novinama... gologuzi i gologrudi motomanijaci okupirali Adu :P
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

hahahaahhaha jos ako ce gasa da mi plati sise nema problem idem bez majice :P hahahahahahahahahaha ovako nema sta da se vidi pa jebo te brat ima vece sise od mene dobicu komplekse hahahahahhah :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: balcan girl poslato 09 Oktobar, 2012, 15:06
hahahaahhaha jos ako ce gasa da mi plati sise nema problem idem bez majice :P hahahahahahahahahaha ovako nema sta da se vidi pa jebo te brat ima vece sise od mene dobicu komplekse hahahahahhah :P

Nemoj biti tako samokritièna. Prepusti da profesionalci procene :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu