Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

gledaj to sa vedrije strane...sta da se ukenjao...pa ti onako prodje izmedju prstiju i zavuce se ispod noktiju....neprocenjivo.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zverka

Citat: revolution poslato 08 Oktobar, 2012, 10:45
gledaj to sa vedrije strane...sta da se ukenjao...pa ti onako prodje izmedju prstiju i zavuce se ispod noktiju....neprocenjivo.
neprocenjiv text koji  mozes da procitas uz dorucak  na poslu :) UZASU JEDAN...kako si slikovito objasnijo ...DA MI uopste  do dorucka vise nije :)
Never ride faster than your angel can fly

:D

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Taraba

U kombinaciji sa onim portabl Èark Norisom ima da skine¹ dupe dok si ka¾e¹ kakica.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

Dobar dan, moze pun?

Moze

100evra i dodjite nam opet

Molim? Pa ne vozim ja sleper jbt  [veryangry]


ne idem vise na pumpe, vozim na vazduh od danas

[attachment deleted by admin]

mareskin

Citat: UFF poslato 08 Oktobar, 2012, 16:44
Dobar dan, moze pun?

Moze

100evra i dodjite nam opet

Molim? Pa ne vozim ja sleper jbt  [veryangry]


ne idem vise na pumpe, vozim na vazduh od danas

Prvo manje je od 100 evra, a drugo da ti je manji rezervoar bio bi manji i raèun :D
Meni staje samo 70l, tako da magiènu cifru od 10000 jo¹ nisam pre¹ao.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

dzimika

inace tocis na najgoroj pumpi, koja ukrade bar 5l a ima i najskuplje i najlosije gorivo

UFF

mareskin 10.000rsd je za okruglo 60litara tako da ako ikad budes sipao pun preci ces uveliko ;)

joker me provalio da drzim zaheftan jos jedan racun

dzimika sve je to isti kurac menjao sam i isprobavao i raspitivao se razlike su smesne tako da gledam samo da tocim na novijim i prometnijim pumpama gde nisu strokavi rezervoari

Plazma Keks

idi bre na NIS pumpe, ionako od njih svi kupuju corbu

mareskin

Citat: UFF poslato 08 Oktobar, 2012, 16:52
mareskin 10.000rsd je za okruglo 60litara tako da ako ikad budes sipao pun preci ces uveliko ;)

joker me provalio da drzim zaheftan jos jedan racun

dzimika sve je to isti kurac menjao sam i isprobavao i raspitivao se razlike su smesne tako da gledam samo da tocim na novijim i prometnijim pumpama gde nisu strokavi rezervoari

Ja ladno èitam 80 litara, a iznos nisam preraèunavao :)

Auuuu, po¹to meni nikad nije prazan rezervoar nisam ni sipao pun. Uvek dopunim pre nego ¹to krenem iz grada.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kengur

E zato treba kupiti 1.4 dizela i naftu od turaka...

Bori¹a

moze i 1.9 obican, cale u audija sipa loz ulje dok je imalo, mora malo sa motornim uljem da se pomesa ali funkcionise ;D

Kengur

Imam drugare koji su u 2.5tdi,1.9tdi i 1.9jtd sipali lozaka... Kazu nema neke razlike... Rade im kola i dalje, nisu umrle dizne...

Gašpar

Citat: Kengur poslato 08 Oktobar, 2012, 22:55
Imam drugare koji su u 2.5tdi,1.9tdi i 1.9jtd sipali lozaka... Kazu nema neke razlike... Rade im kola i dalje, nisu umrle dizne...

1.5 dci, jo¹ uvek ¾iv  ;)

Plazma Keks

nece dizne, ali cete skratiti vek trajanja bos pumpi, a one nisu jeftine za popravku...

aæimo

Ma jok, samo æe EGR ventil da ti gu¹i malo motor, ali samo pun gass jer ono vnogo radi izmeðu 3-4000rpm.

Plazma Keks

aham... video sam mnogo novijih bos pumpi na popravci jer su vlasnici bili suvise in da bi sipali evrodizel

Kengur

Pa da ima dobrog goriva sve bi bilo drugacije...

Ove rage su pregurale poprilicno bez kvarova... Sto ne znaci da nece... Ali isto tako je ed ledio na smesnoj temp...
Jbg, svako radi sta hoce... :)

Gašpar

ED sa NISa pro¹le godine ledio na nekih -15/16. Lo¾ak ni¹ta.

Citiraæu nekog poslovoðu sa pumpe: "©ta ti je? Sipaj slobodno Lo¾, garantujem da je kvalitetniji od ED koji se kod nas prodaje".

Takoðe æu reæi da su u dva taksi dru¹tva u Vr¹cu sipali Lo¾ak. Jedno od njih ima samo 1.9 JTD automobile. Svaki od tih automobila je pre¹ao po barem 200.000 na lo¾ i nikom ni¹ta.

No d¾aba mi prièamo, lo¾aka nema pa nema. Akciza na sredstvo za grejanje bato  [glavazid]