Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: mareskin poslato 07 Oktobar, 2012, 15:40
Citat: Laziæ poslato 07 Oktobar, 2012, 14:04
O, jebote, 20 godina ista prièa, ti dani u mesecu su idealni za sva¹ta ne¹to...:P

Ako si mislio na onaj vic :) Ja ne pecam :D

Ne znam vic... :D Èasna reè...:D

Lazic

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 08 Oktobar, 2012, 01:02
Citat: Laziæ poslato 08 Oktobar, 2012, 01:01
Sve se pla¹im da æe¹ da ga zovne¹...  [rofl] [rofl] [rofl]
aloooo trambolina  psssssst
[rofl] [rofl] [rofl]


BANEEEE, BRATE MOJ NE VIDEH TE OD KAD SAM SE POPIÈKAO SA pARTNEROM SA MALIM P... [yahoo] [yahoo] [yahoo] :-* :-* :-* [cheers] [cheers] [cheers] NADAM SE DA SE VIÐAMO U SUBOTU... [hello]

UFF

bane u subotu mora da nam zavrsi ulaz kolima na adu za sve one kojima bude hladno da udju motorom

obicno daju od 5 do 10 automobila da udje i to samo za najavljene dogadjaje

BANE BROTHERHOOD

Citat: Laziæ poslato 08 Oktobar, 2012, 01:05
Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 08 Oktobar, 2012, 01:02
Citat: Laziæ poslato 08 Oktobar, 2012, 01:01
Sve se pla¹im da æe¹ da ga zovne¹...  [rofl] [rofl] [rofl]
aloooo trambolina  psssssst
[rofl] [rofl] [rofl]


BANEEEE, BRATE MOJ NE VIDEH TE OD KAD SAM SE POPIÈKAO SA pARTNEROM SA MALIM P... [yahoo] [yahoo] [yahoo] :-* :-* :-* [cheers] [cheers] [cheers] NADAM SE DA SE VIÐAMO U SUBOTU... [hello]
a gde bi ja bio nego na adi majke ti mile  ;)  dolazite mi u dvoriste a ja da ne znam aaaa.  [ludak]   [yahoo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

Citat: UFF poslato 08 Oktobar, 2012, 01:06
bane u subotu mora da nam zavrsi ulaz kolima na adu za sve one kojima bude hladno da udju motorom

obicno daju od 5 do 10 automobila da udje i to samo za najavljene dogadjaje
ce da zavrsimo nesto sa mojim  kolegama  acom i vasom hahahahhaahaaa [rofl] ;)
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Lazic

Aaaahahahaha, Vasa, kakav je to lik... [facepalm] [ludak] [facepalm] [ludak] [rofl] [rofl] [rofl]

Nego, zna¹ onog malog debelog nadrkanog ¹to je na drugoj rampi, jednom me zaustavio da mi kenja kako je ogranièenje 30(a jurio sam 40 meðu retardiranim pe¹acima) i ako me jo¹ jednom vidi da jurim, ne znam ¹ta æe da uradi, ¹ta misli¹ da li sam ga odma' oduvao sa auspufom... [yahoo] [yahoo] [yahoo] [rofl] Joj ako bude radio u subotu, neæe mu biti dobro... [yahoo] [yahoo]

BANE BROTHERHOOD

Citat: Laziæ poslato 08 Oktobar, 2012, 01:10
Aaaahahahaha, Vasa, kakav je to lik... [facepalm] [ludak] [facepalm] [ludak] [rofl] [rofl] [rofl]

Nego, zna¹ onog malog debelog nadrkanog ¹to je na drugoj rampi, jednom me zaustavio da mi kenja kako je ogranièenje 30 i ako me jo¹ jednom vidi da jurim, ne znam ¹ta æe da uradi, ¹ta misli¹ da li sam ga odma' oduvao sa auspufom... [yahoo] [yahoo] [yahoo] [rofl] Joj ako bude radio u subotu, neæe mu biti dobro... [yahoo] [yahoo]
znam ih sve bre  i znam  i  gde su suplji! [facepalm] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

UFF


BANE BROTHERHOOD

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA VRRRRRRHHHHHHHH!!!!! [yahoo] [yahoo] [yahoo] [cheers] [cheers]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

UFF

bio mi prazan prsluk a ne volim boje i klubove, mm vez nemam, banetov bio neiskoricen pa rekoh da me prepoznate lakse u kad vas obidjem  [motor]

BANE BROTHERHOOD

Citat: UFF poslato 08 Oktobar, 2012, 01:16
bio mi prazan prsluk a ne volim boje i klubove, mm vez nemam, banetov bio neiskoricen pa rekoh da me prepoznate lakse u kad vas obidjem  [motor]
pa  mi i nismo klub vec smo jednostavno braca od pocetka do kraja i  TO JE TO!!! LET THERE BE BROTHERHOOD 4 LIFE!!! [yahoo] [cheers]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Gašpar

E ba¹ tog Vasu su nam spominjali veèeras.

Dakle Bane, klub je "Osim ako", i moglo bi malo vi¹e od 7 automobila da uðe  ;D

Lazic

Jesu vam pominjali Vasu...? Znam ga, poltron, kraj...:D

BANE BROTHERHOOD

Citat: Ga¹par poslato 08 Oktobar, 2012, 01:54
E ba¹ tog Vasu su nam spominjali veèeras.

Dakle Bane, klub je "Osim ako", i moglo bi malo vi¹e od 7 automobila da uðe  ;D
ucice vishe od sedam nista ne brinite!!! ;D ;)

AL SAMO TISHINA I PUSTITE MENE DA SE CUJEM SA NEKIM KO JE  MALO  VISHE IZNAD VASE  A LAZIC JE BIO KOD NJEGA PA ZNA O KOME PRICAM...    TIHA VODA BREG RONI!! ;D ;) JEL TAKO LAZICU BRATE MOJ!! ;)
LTBB 4 LIFE!!!
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Lazic

Naravno... :-* :-* :-*

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 08 Oktobar, 2012, 01:19
Citat: UFF poslato 08 Oktobar, 2012, 01:16
bio mi prazan prsluk a ne volim boje i klubove, mm vez nemam, banetov bio neiskoricen pa rekoh da me prepoznate lakse u kad vas obidjem  [motor]
pa  mi i nismo klub vec smo jednostavno braca od pocetka do kraja i  TO JE TO!!! LET THERE BE BROTHERHOOD 4 LIFE!!! [yahoo] [cheers]

Ba¹ sam to hteo da ka¾em, upoznao sam tebe, onu stoku tetoviranog Abdulicu, Miketu, Monstera, onog RHMZmxc(kurac palac), i jo¹ par likova, kakve boje i klubovi,

BRAÆA ZAUVEK... :-* :-* :-* Ne topla, da me neko ne shvati pogre¹no... [yahoo] [yahoo]

mkt


BANE BROTHERHOOD

Citat: mkt poslato 08 Oktobar, 2012, 02:11
al brango zna ko je gde supalj
tako jeeee mgeta brate moj  [yahoo] ...sve cu rupe da im popunim [djavo] ..KORMANOM DO POBEDE!!!!! [yahoo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Lazic


balcan girl

ma mnogo se vise nesto  :-* :-* :-* :-* ipak ste vi  [ljubav] [ljubav] [ljubav] [gej] [gej] [gej]
:P :P :P :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Bori¹a

sunjam se po garazi trazim marker treba mi neke cd-ove da ispisem, a linoleum je na podu...
mrak i maks se upisao i ja zgazim, bos naravno
ma daj bre koja sam pangla ;D