Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mkt

ma nisu  problem lutalice toliko, koliko su retardirani vlasnici kerova iz kraja koji ih puste ili  lepo sacekaju da se ovaj olaksa
par puta sam se dernjao sa terase i gadjao flasama ljude al zapisavanje se nastavlja
sad svaki ker koji prodje on namirise i odma dize nogu
nisam u fazonu da bacam otrove jer ipak su to kucni ljubimci jbga jedino neki laksativ pa kad ga odvedu kuci da im se posere na tepih odma hahahha

Bori¹a

ricinus hahaha al bojim se da nece stici do kuce hahaha ;D

dzimika

bolje laksativ u tabletama :D taman dok dodje do kuce on ima da se usere na tepih :D
potrazi u apotekama

a inace ima nesto sto se prska da ne bi zapisavali, potrazi u pet shopovima

monsterbnt

Citat: mkt poslato 07 Oktobar, 2012, 01:21
ma nisu  problem lutalice toliko, koliko su retardirani vlasnici kerova iz kraja koji ih puste ili  lepo sacekaju da se ovaj olaksa
par puta sam se dernjao sa terase i gadjao flasama ljude al zapisavanje se nastavlja
sad svaki ker koji prodje on namirise i odma dize nogu
nisam u fazonu da bacam otrove jer ipak su to kucni ljubimci jbga jedino neki laksativ pa kad ga odvedu kuci da im se posere na tepih odma hahahha


gadjaj gazde flasama....
Smrt SVIMA!!!!

mkt

Citat: dzimika poslato 07 Oktobar, 2012, 01:26
bolje laksativ u tabletama :D taman dok dodje do kuce on ima da se usere na tepih :D
potrazi u apotekama

a inace ima nesto sto se prska da ne bi zapisavali, potrazi u pet shopovima
hvala brate, nisam znao da postoji tako nesto

mkt

Citat: monsterbnt poslato 07 Oktobar, 2012, 01:28
Citat: mkt poslato 07 Oktobar, 2012, 01:21
ma nisu  problem lutalice toliko, koliko su retardirani vlasnici kerova iz kraja koji ih puste ili  lepo sacekaju da se ovaj olaksa
par puta sam se dernjao sa terase i gadjao flasama ljude al zapisavanje se nastavlja
sad svaki ker koji prodje on namirise i odma dize nogu
nisam u fazonu da bacam otrove jer ipak su to kucni ljubimci jbga jedino neki laksativ pa kad ga odvedu kuci da im se posere na tepih odma hahahha



gadjaj gazde flasama....
gadjao sam neku zenturacu sa 7 sprata i urlao odozgo da su svi izasli da vide sta se desava

PECA BMW

Citat: mkt poslato 07 Oktobar, 2012, 01:00
jbmti ne znam sta da radim  [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry]  [samoubistvo]
Kerovi mi non stop zapisavaju ceradu  na motoru i prednji tocak obavezno, a osecam da su u nekom dilu i sa mackama  [facepalm]
jezivo mi je postalo da je ujutru skidam i sklanjam pre voznje,  [vrucina] a smrdiiiii, na 10 metara se oseca smrad  [povracanje]


uzmi biber u kesici onaj mleveni (9din) i pospi po felnama i ceradi .. nece vise da zapisavaju .. moj ker je posle te intervencije prestao da zapisava stvari po dvoristu . ako ga dobro operes posle toga i ceradu onda ponovi postupak ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mkt


Bori¹a

sipaj i po sedistu zbog macki, al provozaj neku picku posle :P :P

misa-pei

Citat: Borisa Motorisa poslato 07 Oktobar, 2012, 01:16
ili neki ratluk za miseve
jeftino je a ubice i dzumaru neku ko je jebe
kao sto je uff jednom rekao, "kad ima muda da zapisa, neka ima muda da snosi posledice" ;D ;D
(nije bas u tom kontekstu ali na tu foru)

Bori¹a, pomisli¹ li jo¹ jednom na ne¹to takvo, doæi æu da te nahranim tim ratlukom.
Država je najveći neprijatelj naroda

Bori¹a


Gašpar

Htedoh reæi za biber, ali me je Peca preduhitrio.
Do prve ki¹e radi  ;)

Lazic




Taraba

Ti treba da ustanovi¹ status alfa mu¾jaka kod tih kerova i vi¹e ti neæe zapi¹avati motor.
Sad se sigurno pita¹, a kako to da izvedem dru¾e Taraba? [neampojma]
Evo kako.
1. Opere¹ motor sa posebnim naglaskom na felne. ©to miri¹ljaviji sapun/teènost za pranje - bolje.
2. Opere¹ i mesto na kom dr¾i¹ motor, jer je do sad i asfalt upio pi¹oru.
3. Izaðe¹ uveèe u pivnicu, idealno neku lokalnu, i ole¹i¹ se od piva. NE IDE© U WC!!! Ako mo¾e¹ da izdr¾i¹ do ujutru - idealno. Ako voli¹ asparagus, sma¾i i dve - tri mladice. [thumb_up]
4. Snagom niagarinih vodopada poène¹ da urinira¹ po svom ljubimcu. (Gledaj da ne potrefi¹ farbane delove)

E sad kreæe bitan deo.

Psi æe, osetiv¹i tvoj mu¾evni mo¹us, poku¹ati da ti preotmu checkpoint koji si tako bri¾ljivo pripremao... takoreæi, da ti se popi¹aju na posao.
Poenta je da se sakrije¹ negde dovoljno blizu da mo¾e¹, na samu pomisao ®uæe da pi¹ki na tvoj privatni urinarium, da izleti¹ i olema¹ ga novinom, ili nekim sliènim humanim sredstvom za prebijanje.
IMPORTANT: Bije¹ ga dok ne savije rep meðu noge!!!!

Za pse sa gazdama va¾i isto pravilo, samo ¹to lema¹ gazdu istim tim smrdljivim novinama. Po¹to su gazde alfa mu¾jaci svojim psima, ako posrami¹ gazdu, automatski su veæi mudonja u oèima psa.
Druga opcija za ove sa gazdama je da na¹ora¹ punu flajku od 1, 1.5l i izbu¹i¹ malu rupicu na èepu. Kada gazda pusti svog ljubimca da pi¹ki na tvoj motor, ti lepo pi¹ki¹ po gazdi.
Kad ovaj krene da peni, samo mu u zen maniru reci "Ne èini drugima ¹to ne ¾eli¹ sebi", okreni se i poèni da peva¹

Hare Krishna
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

mkt


UFF


mareskin


Za¹to stièem utisak da Taraba prièa iz iskustva? ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu