Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

lord_oblivion

To za hol¹raf svaka ti dala i na vreme dobila  [cheers], dan danas umesto kompleta nosim hol¹rafe, lepak, krstasti i pumpu.
Pre toga da al' sam ja vodio  ;D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic


lord_oblivion

A jok jok, i tad sam terao Hondu. Kako se ne seæa¹ bre, ML-SD  8)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

Oktobar 2010-te, tad si vozio Jawu, izlapetisu...:D Zaboravio si da si na onoj pumpi u Mladenovcu pravio me¹avinu...:P

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Uncle Bob

Za jawu me¹avina a na kakvoj je Lord bio  [cheers]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

ЯЭВОЛУТИОН

Mene danas izbacilo iz takta sto sutra dolazi Lazic....veceras moram neke dodole da igram i da rasteram mracne sile....od kad mi je on u garazi i njegova klementina samo problemi....zlo i naopako....a do to vec znate :)
p.s.
Dobicu plaketu od sekreterijata za bezbednost: Uspevam da zadrzim Lazica na kratkom lancu.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

goranvojska

nezna se tacan sastav.bilo mnogo trave na livadi al zato ukus extra.

mi¹ko_kolo

Citat: lord_oblivion poslato 01 Oktobar, 2012, 16:59
Citat: Laziæ poslato 01 Oktobar, 2012, 08:29
Ili da vozi¹ vi¹e samnom, garant nema uspavljivanja...:D
Sa tobom sam JEDNOM vozio i JEDVA ostao ¾iv (kad smo Ibarskom i¹li po Iana u LA). Od mene dosta  :P

Ja sam sa Laziæem vozio do Debelog brda i skoro do Bajine ba¹te i natrag. I super mi je bilo. Ja vas stvarno ne kapiram. :P

balcan girl

ja sam lazicu bila suvozac :P strugali smo fuzastere :D nista mu nije zao te klementine al stvanoooo :'(
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Zverka

ja sam cekala lazica iz zemuna do juznog  DOSO COEK NASMEJAN u roku od 5 minuta
ludaja
:) al doso u komadu :D
Never ride faster than your angel can fly

:D

mi¹ko_kolo

Kad pomenu Ju¾ni, video sam te jutros na ulazu u isti. Ja stajao na semaforu (kolima), vodio ¾enu u "Mi¹oviæ".

Zverka

A ima kontakt
sto se ne javi???
MISOVIXC?
mogli smo i kavu zalozit negde ?:)
Never ride faster than your angel can fly

:D

mi¹ko_kolo

Ma ti si proletela ka poslu a ja i¹ao na suprotnu stranu. A posle toga i ja na posao.  [samoubistvo] Pa odveo je na dva-tri dana da je ispregledaju i malo prate trudnoæu.

Zverka

Citat: mi¹ko_kolo poslato 01 Oktobar, 2012, 21:21
Ma ti si proletela ka poslu a ja i¹ao na suprotnu stranu. A posle toga i ja na posao.  [samoubistvo]
ma niiisam...proletela staaaa ti jeee :)
ma  volina me neka predhodno isekla pretekoh danas za mm  pa sam tek onda podivljala :)
jbg  al  mogli smo onak...jutarnju.. :)
sa sve zence ...
sl  put samo drekni ... :) taman da vas sacekam sa kavooom :)
Never ride faster than your angel can fly

:D

Zverka

Citat: mi¹ko_kolo poslato 01 Oktobar, 2012, 21:21
Ma ti si proletela ka poslu a ja i¹ao na suprotnu stranu. A posle toga i ja na posao.  [samoubistvo] Pa odveo je na dva-tri dana da je ispregledaju i malo prate trudnoæu.
ak osta zatreba javi da se ne cimas ...
meni blize ...ono  tipa donesi ... keksic cokoladice ...PLJEKU  BLA BLA :)
Never ride faster than your angel can fly

:D

mi¹ko_kolo

Ne mere to tamo. Disciplina bato! A i ne sme ni¹ta ¹to joj oni ne daju jer je krenuo da joj ðipa ¹eæer u trudnoæi.

Hohštapler

Citat: mi¹ko_kolo poslato 01 Oktobar, 2012, 21:29
Ne mere to tamo. Disciplina bato! A i ne sme ni¹ta ¹to joj oni ne daju jer je krenuo da joj ðipa ¹eæer u trudnoæi.

Zna li se junaèe sta si zakuvao, bata ili seka?
Dao Bog jo¹ 5 komada... [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Zverka

idem  jurcam  naposo ... NE BI LI ME  KISA  SUSTIGLa...kad na onom delu  izmedju bataje i zemuna...KRENE nesto  u  butinu da me resetaaa...MENE SUZE OBLILE..i reseta i nema nameru da stane...stanem kod indijan shopa...i lepo ajmo  pantalone oko clanaka ...UBI PROKLETINJU ...mamu joj jebem... [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry]
IZUJEDALA ME  JEDNO 5 PUTA MINIMUM...
al aj ...sto su  pantalone isle dole..NEGO STO... posle toga...sednem na motorin...KRENEM DA NAVRCEM GAS...sustize koja kap kise...
navrnem jos jace  kad...
( ovo je inace jedan jedini dan da nisam stavila  kratke rukavice) IZMEDJU malog  prsta I ONOG DR.( da se ne izrazavam sad)
SINE...zavuklo se govno I ARGAAA ko da pravi sito MAMICU JOJ JEBEM...sreca pa je  na levoj ruci...
2-3 uboda...  
LEPO PROSLA...dobar sex od sabajle...5+3 MALOOO LI JE NA DANASNJU KRIZU...
mamu joj ...mal nisam  oplela sa motora...
ah al  bar  jedna  pozitivna stvar...NESAM  POKISLA  [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]
Never ride faster than your angel can fly

:D

Plazma Keks

jel ima slika kada si skidala pantalone oko clanka? ;D