Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

stilgar

Citat: Joker poslato 01 Oktobar, 2012, 12:13
Prestao sam od danas da pusim i da pijem kafu... Jos nista ali ocekujem...
kupi kilo neoljustenog suncokreta i grickaj bice ti lakse da ne mislis na cigarete dok se zabavljas s ljustenjem i grickanjem, pomaze provereno.

UFF

Tako ce samo cigare da zameni hranom i onda da se ugoji

Bolja tehnika je da kad god pozelis cigaretu sam sebe kaznis sa 50 sklekova (ili koliko mozes da uradis max u seriji do otkaza)

Zahteva celicnu volju ali ja sam tako prestao (kad sam bio mladji, sad sigurno ne bih mogao jer sam previse lenj)

Posle par serija ne pada ti vise na pamet da mislis na cigarete bar do kraja toga dana

Uostalom o tim potrebama mislis tek kad ostale osnovne potrebe zadovoljis umor, san, hrana...  (od prilike kao univerzalni lek za glavu tako sto te neko sutne u nogu pa te noga boli vise od glave i na glavu zaboravis tj izlecen si :))

Tako da kad god pozelis cigaretu ti se toliko umori sklekovima da ti nije ni do cega vec samo da dodjes do daha, sednes i odmoris se :)

Na taj nacin em prestanes da pusis, em vezbas, u svakom slucaju bolje i korisnije resenje nego da se samokaznjavas i bicujes po ledjima kad god pozelis cigaretu (i to je verovatno efektivno resenje)


Zverka

MA E AKO TI RODJACE NISI RESIO u svojoj glavi...DZABA I VEZBE ...I SUNCOKRET I HRANA...i sve zivo...
KLIKNI U GLAVI DA NECES I to ti je  jeeeedino resenje!!!
ubedi samog sebe...SVE OSTALO ...I  TEHNIKE I ZAJEBANCIJE OKACI MACKU O REP
Never ride faster than your angel can fly

:D

Joker

Ma resio sam ja to jos pre mesec dana pa sam stavio sebi datum... Nisam neki ozbiljan pusac, aktivno pusim nekih 11 godina ali pakla mi traje dva dana u proseku. Desava se cesto da ne zapalim pola dana jer ne stizem, i ako je vec tako onda cu da se potrudim da ih skroz izbacim... Kafu isto, ne treba mi... A energecka pica izbacujem jer preterujem... To znam da moram...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Nadalina

I, sinak, da izbacis onu pesmu iz glave da ne bih ja kacila ovde video! ;D ;D ;D
Dzukela u podznaku

stilgar

@UFF i Joker
najveci problem kad prestanes da pusis je "sta ces sa rukama" frka je saamo prvih sedam dana, ako sastavis tih prvih 7 dana velike su sanse da ih batalis trajno. Suncokret ne treba da grickas stalno da se gojis kako kaze UFF nego kad bi da zapalis cigaretu a ti ruku u dzep i grickas malko suncokret...

UFF

ruke u dzep i igras bilijar eto sta ces sa rukama

Major

Citat: Joker poslato 01 Oktobar, 2012, 12:48
Ma resio sam ja to jos pre mesec dana pa sam stavio sebi datum... Nisam neki ozbiljan pusac, aktivno pusim nekih 11 godina ali pakla mi traje dva dana u proseku. Desava se cesto da ne zapalim pola dana jer ne stizem, i ako je vec tako onda cu da se potrudim da ih skroz izbacim... Kafu isto, ne treba mi... A energecka pica izbacujem jer preterujem... To znam da moram...

Ako tebi pakla traje 2 dana, onda ne znam ni sto pusis. Ja sam do pre 6 godina pusio po dve, dve i po pakle dnevno.
Kafa mi je bila kao voda. A prestao sam da pusim na keca, rekoh sebi neces vise.. od tad i kafa mnogo slabije ide. Mislim mogu da popijem onaj kafpucino ali to vec nesto neracunam u kahfu ;D

Zverka

ISTO TAKO...kako major rece...
od jedared samo sam rekla neces vise...I KAPAK...
nema veze sa trudnocom... niti sa bilo cim...je  nije za pohvalu ...al sam i tad se gnjavila s tim...dok  nije puklo...
a kad sam  kliknula ...evo do dan danas...SKORO 2 godine...NISTA :) samo jaka volja.. nista dr.
kafu jako retko pijem... al kad piojem pijem onaj  buckuris..ILI ono cudoviste sto mi napravi  BOKILICEVA zena... :D :D
Never ride faster than your angel can fly

:D

mkt

u pravo vreme si resio da batalis jbga prica se da ce cene pljuga bezobrazno da skoce

nano

^ cuo sam da nece biti ispod 300

za sad paklu i po dnevno, nisam duvanio 2 god al sam se natovio 18kg za to vreme i pre god dana opet poceo :/

UFF

i treba tako
cigarete kafa i svi legalni oblici droze da poskupe ali da pojeftini hleb mleko i benzin :)

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Slaninar

Citat: UFF poslato 01 Oktobar, 2012, 14:33
i treba tako
cigarete kafa i svi legalni oblici droze da poskupe ali da pojeftini hleb mleko i benzin :)

I svi nelegalni da postanu legalni! :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

slazem se i sa tim
da prodaje samo drzava

Hohštapler

ja¹ta more!
Videlo se za vreme prohibicije da se na "ilegalnim" supstancama samo mafija bogati a i dalje ljudi konzumiraju ono ¹to ¾ele, èak ¹to vi¹e kad je ne¹to "zabranjeno voæe" onda je jo¹ slaðe.
Znaèi, prihvatiti èinjenice, ljudi vole sebe da truju - naplatiti i mir...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

lord_oblivion

Citat: Laziæ poslato 01 Oktobar, 2012, 08:29
Ili da vozi¹ vi¹e samnom, garant nema uspavljivanja...:D
Sa tobom sam JEDNOM vozio i JEDVA ostao ¾iv (kad smo Ibarskom i¹li po Iana u LA). Od mene dosta  :P
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Taraba

Nek pu¹i kurac dr¾ava... mogu ja i sam da gajim.  [srednjiprst] [srednjiprst]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Hohštapler

Citat: Taraba poslato 01 Oktobar, 2012, 17:00
Nek pu¹i kurac dr¾ava... mogu ja i sam da gajim.  [srednjiprst] [srednjiprst]

A ne, to se podrazumeva, za svoje potrebe...
Al ako 'oæe¹ da prodaje¹ - porez mas'an...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

#3339
Citat: lord_oblivion poslato 01 Oktobar, 2012, 16:59
Citat: Laziæ poslato 01 Oktobar, 2012, 08:29
Ili da vozi¹ vi¹e samnom, garant nema uspavljivanja...:D
Sa tobom sam JEDNOM vozio i JEDVA ostao ¾iv (kad smo Ibarskom i¹li po Iana u LA). Od mene dosta  :P

Ser¹, em sam ti ekspresno zakrpio gumu hol¹rafom i super lepkom, em nisi mogao da se zamisli¹ jer si samo mislio kako da pre¾ivi¹, em smo se i pre toga vozili par puta...:P