Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

ma jebe mi se za njih i za sve ostale kraljeve, kraljice, careve i carice. koji su mi oni mudo kada oni traze da budu vlas'?

Vlajko

Citat: lord_oblivion poslato 28 Septembar, 2012, 19:17
Citat: Vlajko poslato 27 Septembar, 2012, 11:25

Mogao bi Lord Oblivion da nam iznese svoje iskustvo od pro¹log vikenda..  [doh]

kuckam sa telefona s posla pa cu biti kratak. ispravio sam krivinu i naleteo mi crveni yugo i pravo u izduvnu granu i rolbar. mala mat. steta na oba vozila i nema povredjenih ali je neko zvao policiju pre nego sto smo uspeli da se dogovorimo. sad cekam koverticu  :(

ah da,razlog izletanja - pobegao zadnji tocak.

Citat: Laziæ poslato 28 Septembar, 2012, 19:31
Sad si mi dig'o pritisak opet, nije tebi naleteo cveni jugo, nego ti njemu...[facepalm] Al' jbg, ¾ivot ide dalje... [cheers]

Jo¹ jedan bitan detalj si preskoèio..ako veæ iznosi¹ stvar u javnost..onda bar daj ceo info..

a mogao bi i debeli da da napi¹e svoje viðenje te situacije..

mo¾da to nekom bude za nauk.. pa u sliènoj situaciji uspe da se dogovori sa drugom stranom..

Jer da si mu kupio drugog juga manje bi te kostalo nego izazivanje sabraæajke pod dejstvom jeèma  [doh]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Uncle Bob

Nije mi namera da polemi¹em nisam bio prisutan veæ sve informacije su posredne ¹to znaèi mogu ali i nemoraju biti taène.A po¹to je naslov ¹ta vas je danas izbacilo iz takta ja sam samo ostavio komentar.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

dzimika

pitajte malo ljude koji rade za karadjordjevice kako se ponasaju prema zaposlenima u "dvoru"
mislim da je otprilike isto kao prema crncima u misisipiju davnih 30tih i 40tih pa cak i sada

lord_oblivion

Pisaæu detaljnije kad mi bude stigla èestitka.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Landser

Evo mog  vidjenja u kratkim crtama ,vozimo od Topole prema Palanci onako malo ostrije kao i do tad medjutim ovaj put neznamo i Lorda koji je bio prvi napada jedna malo ostrija krivina, vidim da je blokirao zadnju i da mu je prosetao zadnji tocak posle cega on pusta zadnj i umesto da obori on ispravi motor (valjda je stisao prednju) i izlece pravo preko cele suprotne trake taman ispred yuga :o.Znaci ne verujem sta se desava vozio sam mnogo sa njim i ovako nesto nisam ocekivao al valjda svakom moze da se desi, nasta je mislio dal je dremao  [neampojma].E sad sreca je sto je nezna ni on kako izvukao nogu pre udarca sa te strane tako da mu nije nista, i sad umesto da bude srecan on pocinje da kuka za motor kome takodje nije nista.Ovaj matori sto je bio u yugu opusten lik skroz oce da se dogovori ,oce izvestaj da popuni ,medjutim Lord krene da ga napusava kako mu je auto krs koji ne vredi 100e kako mu je unistio motor ,tu se umesaju i zenturace iz juga i on se onako lepo izdere na njih kako su mogli da ga ubiju i kako su mu unistili motor [ludak].Ja pokusavam da ga urazumim pricam mu na uvo guram ga al ne mogu pred njima sve, zovem ga telefonom i nekako se smiri.E sad tu se stvori neki lik lokalac njihov prijatelj koji isistira da se zove murija sto je na kraju i ucinjeno sto je najgore Lord i dalje neshvata ozbiljnost situacije i ubedjen je da ce samo da popune izvestaj, kao ovi da im pokazu kako se popunjava i umesto da se dogovori sa matorim kako zna i ume on zagleda i kuka za motor kome je malo iskrivljen guvernal i rolbar i pokla glava na svecici  ostalo znate....

mareskin


Nekad i kad izaðu panduri na uviðaj predlo¾e da se popuni evropski izve¹taj i iskuliraju. Po pravilu bi trebalo, ako su veæ pozvani, da rade po pravilima tj. da urade zapisnik a onda to znaèi da neko mora da odgovara sudski. ©to reèe meni jedan pandur, ako ja pi¹em neko mora da bude kriv.

Jbg, ako si ti zajebao stvar, treba da iskulira¹ ako mo¾e¹. Ali ne mo¾e èovek uvek da bude realan.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

lord_oblivion

Landser, malo preteruje¹. Motor nisam pogledao svo vreme, otkad si ga ti podigao i odgurao. Samo sam primetio da je slomljena kapica i da zato neæe da upali, zatvorio gorivo i skinuo sa kontakta.
Nisam se drao ni na koga.
Pitao bih tebe kako bi ti bilo u takvoj situaciji.
Veæ sam ti rekao, trebao si za ruku da me bukvalno odvuèe¹, da se povratim od ¹oka...

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Landser

Pa sta bi ovi rekli da sam te odvukao a ucinio sam sta sam znao, nisam mogao umesto tebe da se dogovorim,a za nekog ko ne vozi bas od juce moras brze da izlazis iz soka...to je moje vidjenje bez ljutnje a bio sam u raznim situacijama i mislim da bi se ja dogovorio sigurno...

lord_oblivion

Nema ljuti¹, tvoje viðenje, meni je jo¹ uvek dosta toga konfuzno.
Da dodam samo, da sam koèio prednjom u nagibu sigurno bih proklizao na desni bok i nastavio nekontrolisano da klizam istom putanjom.
Uspravio sam motor i pustio gas i malo pipao prednju, to je bilo dovoljno da pre izlaska sa asvalta smanjim brzinu na nekih 10-20, koliko se seæam i zakljuèujem.
Brzine oba vozila su bile jako jako male, po o¹teæenjima...
Bio sam zami¹ljen u momentu pred krivinu i nisam ni skontao kakva je.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Slaninar

Dobre gume, ve¾ba koèenja, mi¹ljenje samo na vo¾nju kad se vozi. Pogotovo motor.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

nemam pojma  [neampojma] ja ne znam da vozim al me to uopste ne sprecava  :P :P :P :P mislim da vozim pa sta ako nemam pojma  :P :-* [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Vlajko

Citat: lord_oblivion poslato 28 Septembar, 2012, 19:17
..ispravio sam krivinu i naleteo mi crveni yugo i pravo u izduvnu granu i rolbar. mala mat. steta na oba vozila i nema povredjenih ali je neko zvao policiju pre nego sto smo uspeli da se dogovorimo. sad cekam koverticu  :(

ah da,razlog izletanja - pobegao zadnji tocak.

Citat: Landser poslato 29 Septembar, 2012, 12:55
Evo mog  vidjenja u kratkim crtama ,vozimo od Topole prema Palanci onako malo ostrije kao i do tad medjutim ovaj put neznamo i Lorda koji je bio prvi napada jedna malo ostrija krivina, vidim da je blokirao zadnju i da mu je prosetao zadnji tocak posle cega on pusta zadnj i umesto da obori on ispravi motor (valjda je stisao prednju) i izlece pravo preko cele suprotne trake taman ispred yuga :o.Znaci ne verujem sta se desava vozio sam mnogo sa njim i ovako nesto nisam ocekivao al valjda svakom moze da se desi, nasta je mislio dal je dremao  [neampojma].E sad sreca je sto je nezna ni on kako izvukao nogu pre udarca sa te strane tako da mu nije nista, i sad umesto da bude srecan on pocinje da kuka za motor kome takodje nije nista.Ovaj matori sto je bio u yugu opusten lik skroz oce da se dogovori ,oce izvestaj da popuni ,medjutim Lord krene da ga napusava kako mu je auto krs koji ne vredi 100e kako mu je unistio motor ,tu se umesaju i zenturace iz juga i on se onako lepo izdere na njih kako su mogli da ga ubiju i kako su mu unistili motor [ludak].Ja pokusavam da ga urazumim pricam mu na uvo guram ga al ne mogu pred njima sve, zovem ga telefonom i nekako se smiri.E sad tu se stvori neki lik lokalac njihov prijatelj koji isistira da se zove murija sto je na kraju i ucinjeno sto je najgore Lord i dalje neshvata ozbiljnost situacije i ubedjen je da ce samo da popune izvestaj, kao ovi da im pokazu kako se popunjava i umesto da se dogovori sa matorim kako zna i ume on zagleda i kuka za motor kome je malo iskrivljen guvernal i rolbar i pokla glava na svecici  ostalo znate....

Kako ka¾u.. sve je u oku posmatraèa.. [doh]

Landser, trebao si da ga nabode¹ u vugla (Lorda) i pusti¹ u jarak da doðe sebi, a onda preuzme¹ pregovore sa crvenima..

®ao mi je ¹to se sve to desilo, ali opet dobro ¹to se ta gre¹ka mo¾e platiti novcem..
problem je kada to nije moguæe ili su posledice fatalne  [doh]

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

AndreyRR

ti prijatelju si opasnost na putu ako zamisljen vozis motor
ubices nekog a i sebe.zamislio se kao bosanac koji je obukao
pizamu da bi legao u krivini

lord_oblivion

#3295
Kao, to se nikom nikad ne de¹ava, na motoru ?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Ruza-Bandit


Bori¹a

Citat: lord_oblivion poslato 30 Septembar, 2012, 14:47
Kao, to se nikom nikad ne de¹ava, na motoru ?

znam kakva je situacija, i ja sam indentican udes imao, zamislim se dok vozim u levoj krivini tj sagnem se da dohvatim nesto kod menjaca, i isao kombi u susret i u njega.. baaam

ti si odlicno prosao, ja sam gulio na stakama 2 meseca

ЯЭВОЛУТИОН

kako bre zamisljen....i to u saobracaju....a cujem da si imao i neke promile.....reci pijan ili drogiran, pa da razumeju ljudi sta se desilo....ja sam stalnoi zamisljen pa mi se ne desavaju takve stvari.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Evo ke na svadbi... do sad bila dobra muzika ali upravo krecu narodnjaci... sad cu se ubijem ko bulja da bi preziveo