Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Taraba

Snimanje video i audio zapisa na javnom mestu je DOZVOLJENO.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

monsterbnt

Citat: Taraba poslato 27 Septembar, 2012, 22:20
Snimanje video i audio zapisa na javnom mestu je DOZVOLJENO.


Stalni problem, i stalni rat sa pandurima kad slikamo neke hronike..... Elem provereno u MUP i potvrdjeno......SME DA SE SLIKA I SNIMA SVE STO JE NA JAVNOM MESTU OSIM AKO JE POSTAVLJENA POLICIJSKA TRAKA NA KOJOJ JE NAZNACENO DA JE ZABRANJENO SNIMANJE!!! Cisto sumnjam da postavljaju traku kad te zaustave zbog nekog prekrsaja tako da snimaj koliko god oces. Pandur NE MOZE da ti zabrani da snimas, niti da ti oduzme kameru ili obrise slike.
Smrt SVIMA!!!!

Lazic

#3222
U svojoj dugoj karijeri izbagavanja zakona, jo¹ ih nisam snimao kad me drkaju, ali vidim da æu poèeti, zvuèi krajnje iritantno, jeste videli onog komunalca na snimku kad su lika izveli iz busa pa pretresali, kako se izbeèio kad je video da ga snimaju, govna prokleta, jes da nije tema o crkvi, ali kako neko mo¾e da mi ka¾e da ima Boga, kad je dozvolio da se takvi razmo¾avaju, èist oximoron... Dok toliko dvono¾ne stoke baulja planetom, odbijam da priznam da postoji...

mareskin

Citat: Laziæ poslato 27 Septembar, 2012, 22:42
U svojoj dugoj karijeri izbagavanja zakona, jo¹ ih nisam snimao kad me drkaju, ali vidim da æu poèeti, zvuèi krajnje iritantno, jeste videli onog komunalca na snimku kad su onog lika izveli iz busa pa pretresali, kako se izbeèio kad je video da ga snimaju, govna prokleta, jes da nije tema o crkvi, ali kako neko mo¾e da mi ka¾e da ima Boga, kad je dozvolio da se takvi razmo¾avaju, èist oximoron... Dok toliko dvono¾ne stoke baulja planetom, odbijam da priznam da postoji...

Lepo je onaj avganistanac rekao Rambu: Bog mora da mnogo voli budale... Za¹to? ... Zato ¹to ih je toliko napravio :P
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


mareskin


Danas na putu Kosjeriæ-Po¾ega-U¾ice-Zlatibor poku¹ali su 4 puta da me ubiju i jedna baba da izvr¹i "samnomubistvo".

Trojica su uradil polukru¾no u moju traku bez migavca na magistralnom putu, jedan je poku¹ao da me izgura sa puta, a baba je skoèila pred auto na 3m od pe¹aèkog prelaza.

Reagovao sam na vreme i sve je pro¹lo ok, ali je ovaj dan oèigledno mnogo te¾ak...
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF


Bori¹a


Lazic



Lazic


balcan girl

al zato ja pijem od podne dobila sam otkaz :-P sreca, sreca, radost, pivo, pegla, patos :-P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kanarinac

Vozio ja sad neki istovar za beneton. I vracam se preko B.brda kombijem. Stanem u pozeskoj na sine upalim sva 4 i sacekam ortaka da podigne pare sa bankomata. Ulazi u kombi, gasim sva 4 i dajem levi da se ukljucim. Iza mene gsp krece da me obidje, ali sam i ja krenuo, pa je mogao da nastavi. Nista baja daje gas i ne pusta me da se ukljucim, a ispred stoji hitna sa sva 4 na stanici. Nista on smeker ulazi na stanicu, ja prosao i pokazao mu kurac. Stajem na sl semafor i on staje tu i kao kezi se nesto u fazonu sta je bilo. Tu mi pukne film, krenem da izlazim iz kombija na sred Pozeske i da mu jebem sve redom. '
Ovaj ortak me uvlaci nazad, a ovo govno kao ajde dodji ovamo ako smes! Goveda mrtva su se toliko obezobrazila, znaju da ako ih pipnes najebaces od murije odmah. Iskulirao sam ga sad, ali sam ga dobro zapamtio, a jos vozi kroz moj krajj, tako da cemo se videti opet.

Lazic

Citat: balcan girl poslato 28 Septembar, 2012, 00:15
al zato ja pijem od podne dobila sam otkaz :-P sreca, sreca, radost, pivo, pegla, patos :-P

[yahoo] [yahoo] [yahoo] Poèeæemo konaèno ponovo da te viðamo... [yahoo] [cheers] [yahoo] :-* :-* :-*


@kanarinac:
Samo bez svedoka i murja mo¾e da ga  [joint]

balcan girl

naravnooo nego vec sam dobila u subotu poziv da idem na razgovor za novi posao a taman sam se poradovala :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


balcan girl

jbg mislim da sam preterala sa slavljem mrtva sam pijanaaaa hahahahhahaahahhaha :P i sad prodjem pored bivse firmeee i one radeeee hahahahahahahhaaahahhaah a meni lepo ja kod brata na motoru i to na zadnjem tocku i samo mahnem hahahahahahahaha i razderem se caooooooo :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

MILJAN

Citat: balcan girl poslato 28 Septembar, 2012, 00:15al zato ja pijem od podne dobila sam otkaz :-P sreca, sreca, radost, pivo, pegla, patos :-P
Sedaj na bajk u subotu i aj ovde
Cave ab homine unius libri

balcan girl

ocu ja nego ako se zaposlim odmah prekosutra jbg necu moci :P sad mi je fazon trazim posao i molim boga da ga ne nadjem :P bar mesec danaaaa hahahhahhahahahahaha sto mi dobrooo majku muuuuu :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

MILJAN

Citat: balcan girl poslato 28 Septembar, 2012, 01:29
ocu ja nego ako se zaposlim odmah prekosutra jbg necu moci :P sad mi je fazon trazim posao i molim boga da ga ne nadjem :P bar mesec danaaaa hahahhahhahahahahaha sto mi dobrooo majku muuuuu :P
Ne kaki nego cepaj na ovaj skup..ima i lezbo show kako je Anka najavila
Cave ab homine unius libri