Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


balcan girl

aaaaa nikad dovoljno vremena za ono sto hocu da uradim a previse vremena za ono sto moram da radim :( kad odem da radim otegne si tih 9 sati kao gladna godina ....a kad sam kuci ili negde gde zelim da bude prodje majku mu ko 9 min
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

ja se probudio pre sat vremena i sad rucao
jos malo da citam forum pa da odem do posla da vidim sta se tamo radi :)

Jefta

па шта те је ту избацило из такта?? што мораш на посао :)

dzimika

pa naravno, reci ce da nije mogao da vozi jer mu je povredjen zglob :P

Bishke

#3205
onaj osecaj kada polazes 9-ti ispit, nisi ga nesto uradio ali se nadas da prolazis,pa ti profesor izbaci rezultate da si POLOZIO...ti sav srecan,cepas na zadnjaka do faksa i taman dodjes i kaze profesor : "Bisevac ?? Bisevac pa ti nisi polozio !!! (WTF) Imas prepoznatljivo prezime pa sam te zapamtio"...izgleda je asistenkinja napisala 6 u spisku da bi se profesor zajebao i upisao mi 6 u indeks ! malo uticao na nju :P
i posle svega ti kaze,nisi polozio deo ispita dodji 3. oktobra (na moj rodjendan) da radis drugu polovinu...Fuckkkk

ponadala se budala da je polozila
You should do one thing every day that scares you

UFF

Citat: Jefta poslato 26 Septembar, 2012, 13:44
па шта те је ту избацило из такта?? што мораш на посао :)

nista
to sam napisao samo da bi izbacio iz takta one koji ustaju rano i ne smeju da kasne :)

Ivan1979

Pisase mi jutros prijavu za punu liniju . Gospodjica polica   [prebicute]  tvrdi da je puna, kao videla me svojim sokolovim vidom na 600m kako obilazim kamion  [dunce]

Ja lepo uslikao tu punu ( isprekidanu ) i sad samo cekam kad ce da me zovnu na kolace.



Major


dzimika

pa sigurno, nije lud da motorom obilazi preko isprekidane :D
meni je isto tako pisao izmedju naplatne rampe i rume da sam obilazio preko pune, reko jesam zavrsio jer je kamion ubrzao dok sam ga obilazio ali da nije ubrzao ja bi obilazenje zavrsio kako treba

Vlajko

Prièao sam i kategorièki tvrdio da nisam pre¹ao na crveno.. nego na zeleno i da imam svedoke..

ali u re¹enju je pisalo da plavi nema razloga da la¾e..
jebiga on je organ..a mi nismo..

samo se smilovala sudija..pa umesto 3 meseca zabrane.. 12 meseci uslova..

ali prekr¹aj je naèinjen pre novog zlobsa..a suðenje pre jedno godinu dana..

Mogao bi Lord Oblivion da nam iznese svoje iskustvo od pro¹log vikenda..  [doh]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

¹tampar

©to?©ta mu se desilo?

(A to za crveno sam puko i ja 7.000 dinara jer sam ''prekr¹aj'' napravio 2 dana pre novog ZOBS-a i nije bilo crveno ali 2 pandura videli..)

Major

To kad samo vide dva organa (a nema dokaza)..to znaci da si trebao pare da im ponudis..

ЯЭВОЛУТИОН

zato instaliras go pro kameru i snimas li snimas....uglavnom brises, ali je neprocenjivo kad te zaustave....pustis ih da sve napisu...a kod sudije disk sa snimkom, advokat i par bitnih izvadjenih fotografija.....gospodzo kerovi lazu...kao i uvek.
Ako znas da nisi u pravu ponudis mitologiju, pa ako prodje posle drkas te iste pandure da imas snimak da su primili mito.....bitno je samo da kamera ne snimi da si to bio ti...da ne najebes za davanje.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Major

Mislim da ne prihvataju snimke.. jedino prihvataju ako je murija snimala. Tako nesto bese ;)

Che

kz clan 143
Ko posebnim ureðajima neovla¹æeno prislu¹kuje ili snima razgovor, izjavu ili kakvo saop¹tenje koji mu nisu namenjeni,
kazniæe se novèanom kaznom ili zatvorom od tri meseca do tri godine.

Che


misa-pei

Citat: Che poslato 27 Septembar, 2012, 21:44
kz clan 143
Ko posebnim ureðajima neovla¹æeno prislu¹kuje ili snima razgovor, izjavu ili kakvo saop¹tenje koji mu nisu namenjeni,
kazniæe se novèanom kaznom ili zatvorom od tri meseca do tri godine.

Ako me ka¾njava, onda je to meni namenjeno i samim tim imam pravo da snimim kako teèe "sveèanost uruèivanja kazne".
Država je najveći neprijatelj naroda

Che

Okreni-obrni organ je uvek  upravu u drzavi Srbistan :(

dzimika

Citat: Che poslato 27 Septembar, 2012, 21:44
kz clan 143
Ko posebnim ureðajima neovla¹æeno prislu¹kuje ili snima razgovor, izjavu ili kakvo saop¹tenje koji mu nisu namenjeni,
kazniæe se novèanom kaznom ili zatvorom od tri meseca do tri godine.
ovo je ako snimis razgovor koji ti ne vodis, tj mislis se da ti kao trece lice snimis razgovor izmedju 2 lica sto znaci da mozes da snimis razgovor izmedju tebe i policajca