Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

KIZA73

Citat: Ga¹par poslato 25 Septembar, 2012, 11:36
Citat: Joker poslato 25 Septembar, 2012, 10:55
Citat: KIZA73 poslato 25 Septembar, 2012, 01:11
Nije danas, al' jeste juce. Na povratku sa trke iz Bataje stane mi motor na novosadskom ka Zemunu. Ja ga razvuko i nestane mi goriva. Dok sam prebacio na rezervu, posrkao je do slavine, povuko je vazduh i cao. Smarao se, verglao i nista. Na kraju moj razmazeni akumulator rikne. Jebi ga, navikao da pali na prvi zub pa nije u kondiciji. Dosao tast da mi kao pomogne, a ne ponese kablove. Na kraju cimnem kombi i oteram ga do Bokilica. Jebi ga, mislio sam da je neki kvar. Boki ga metne na kablove i upali ko mina. Smaranje+troskovi=popizdeo sam.
VEEEliko hvala NIZASTA svoj braci bajkerima, bar njih stotinak, koji su prosli pored mene i samo se par njih cimnulo da mi svirne, a ostali me nisu ni pogledali. Toliko o velikoj bajkerskoj solidarnosti.

Pa mi smo bili u blizini... Mogao si da pozoves Gasu da se neko od nas vrati...

Jes vala, bilo nas je vise tu. Samo si trebao da nas cimnes, resili bi sve brzo.
Jebi ga. Videli ljudi Hondu i niko nije ni pomislio da je u pitanju kvar. Ma nisam hteo da vas cimam, odmah mi je dosao tast ali je zaboravio kablove. Skleroza.
A bandit je tako lepo palio da mi je malo falilo da ga polijem benzinom i pomognem mu. Palio ga cica Arakis, pa cica Joska i na kraju ga upali tata Bokilic uz pomoc Guje o11. Al sam ga slatko zavaliooo ihaaa.
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

KIZA73

Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Lazic


KIZA73

Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Lazic


Kengur

Kisa smrdljiva kisa... Vec dva dana smara u pm....

Lazic

Ovde je trenutno sasvim finih 23 stepena u 10 uveèe...:P

Kengur

Ovde je ujutru oko 10 max, do 20 max... Ugreje sunce, ok moze majica, onda odjednom ronke kisa i spusti se tipa na 14... Katastrofa.

zmiya

Sunce tudjeg neba ne greje kao ovo na¹e sunce..

Kengur


Lazic

Mo¾da malo i previ¹e greje, ovih dana ne gasim klimu u kolima...:P

zmiya

Pre neki dan kad je bilo hladno ja da upalim grejanje u jugu,kad ono nemam taj paket opreme..

Gašpar

Pa kako nemas? Bar je grejanje ono sto najbolje radi u jugu

Lazic


Major

Citat: Ga¹par poslato 26 Septembar, 2012, 00:48
Pa kako nemas? Bar je grejanje ono sto najbolje radi u jugu

Grejanje u jugu radi leti, a zimi  [nono] bar je tako na mom starom jugicu bilo. A imalo je i ono kad pocne najgori pljusak meni otpadne, ne, meni se katapultira levi brisac i onda mi dodje da placem ;D

Gašpar

Meni grejanje uvek savrseno radilo ;D
Pre par godina, negde oko Božića, bio strašan kijamet, a ja morao u BG na ispit.
Snrg pada sa svih strana, po Banatu standardno vetar nanosi sneg. Ja peglam 60 i polako. Do Beograda sam sustigao sve koji su me obišli. Svi su bili pored puta ;D
No u celoj toj situaciji, meni prvo odleti desni brisač, ok nije baš da ne mogu bez njega. Posle desetak km ode i levi. Možes misliti kakva je to avantura bila :D

zmiya

Jugo je tata i mama za sneg..©to nisi na vreme dotegao brisaèe?

Lazic

To jedino priznajem, kad se setim kako sam nekad manijaèio po snegu sa slu¾benim jugom... [yahoo] jo¹ ako ima zimske gume, neprejebiv dok ne sleti¹ sa puta...:D

Milomir27