Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

pit


Kengur

Aj ne seri. Pa sto nisi onda rekao PISI KAZNU!

Budi srecan sto je primio par crvenih...

balcan girl

danas samo to sto sam ko invalid al zato juceeeee...aaaaa otpale mi ruke, jebo im pas mater i navigaciju i turu preko goca i sve u djavola...6 puta smo promasili put, zavrsili u nekom krsu i lomu, ne mogu da savladam motor, i na zadnjoj jebenoj krivini na vrhu goca mi opizdi motor po nekoj rizli...srecom nista mu nije bilo..jebala sam sve po spisku svakomeeee...ruke naravno ne osecam ko da imam dva stapa...ove zime definitivno novi guvernal i nightbreaker sijalica i bog da me vidi iduce sezone :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

mazzi je vozio i on je pregovarao
hteli da mu pisu 30.000rsd za neosvetljenu prikolicu i jos 30.000rsd za neregistrovanu - nema trecu tablicu
i kao aj za pojas ovo ono mazzi im kaze nemam 5.000 i oni kao aj daj 3.000 za ugasena svetla i sta ce nije njegov ni auto ni prikolica..
naravno da sam nadoknadio jbg on mi cini uslugu i jos on da placa kazne ne ide jbg a ni jedan od nas se nije setio nit nam je palo na pamet da ce sad bas zbog toga da nas drkaju i to na kilometar ispred kuce (zaustavili nas kod kafe semafora)

jos ih ja pitam kad smo pre neki dan isli u 29ti novembar da preuzmemo ukradeni motor tad nije bio problem a?
vase kolege  [policaja] nam podigli motor na istu ovu prikolicu i sve bilo u redu

Ripley

Nemoj te nigthbraker, crkavaju, a ko¹taju ko Petra kajgana. Veruj mi xenon re¹ava sve, tro¹i i manje struje, a sija ko svetionik. Imao sam ih na tri motora i nikad nikakvih problema, na autu mi veæ dve godine i sve je super. Prijatelj ih ugradjuje - SKY i za svaku su preporuku. Ako ti motor nosi H4 utoliko bolje jer æe¹ odmah imati i dugo i kratko, jes da treba bar 90 jevreja za kvalitetan, al se isplati.

balcan girl

Citat: Ripley poslato 23 Septembar, 2012, 22:12
Nemoj te nigthbraker, crkavaju, a ko¹taju ko Petra kajgana. Veruj mi xenon re¹ava sve, tro¹i i manje struje, a sija ko svetionik. Imao sam ih na tri motora i nikad nikakvih problema, na autu mi veæ dve godine i sve je super. Prijatelj ih ugradjuje - SKY i za svaku su preporuku. Ako ti motor nosi H4 utoliko bolje jer æe¹ odmah imati i dugo i kratko, jes da treba bar 90 jevreja za kvalitetan, al se isplati.
oket ionako planiram da ih nabavim u austriji i da nosi H4 onda ksenoni :D da ne budem vise corava kokoska :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

The One

Citat: hurricane poslato 23 Septembar, 2012, 12:42
.. bolje buksnu, a pivo kad o¾edni¹..
pivo i rakija - mirise na zlo
zlo zlo nego kako?! :D

@Irena xenon je sjajan!
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Lazic

#3147
Jao bre, ¾ene diskutuju o xenonima...[facepalm]  :P :-*

mareskin

Citat: Lazić poslato 24 Septembar, 2012, 17:24
Jao bre, žene diskutuju o xenonima...[facepalm]  :P :-*

Možda nam nebo padne na glavu... ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

The One

Citat: Laziæ poslato 24 Septembar, 2012, 17:24
Jao bre, ¾ene diskutuju o xenonima...[facepalm]  :P :-*
a taman htela da editujem: da je sjajan kad ume¹ da ga koristi¹ kao "rotaljku", a sad neæu :P

uostalom ¹to se ti sekira¹ ¹to ¾ene diskutuju?! nijedna od njih 2 tvoja  [rofl] [rofl] [rofl]
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Lazic


mareskin

Citat: Lazić poslato 24 Septembar, 2012, 17:43
Citat: Poison girl poslato 24 Septembar, 2012, 17:31
nijedna od njih 2 tvoja  [rofl] [rofl] [rofl]

[neampojma] [neampojma] [facepalm] :P :-*

Ajde, priznaj da ti je u momentu prošlo kroz glavu... napokon slobodan i momački živote evo me ponovo... ali brzo te je prošlo :P
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


mareskin

Citat: Laziæ poslato 24 Septembar, 2012, 17:46
[rofl] [rofl] [rofl] Kakav si ti lik... [kralj] :-*

Hvala, hvala. E sad odoh da se igram sa ostalom decom.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

CBRR1

Citat: balcan girl poslato 24 Septembar, 2012, 18:56
pa kad nisu obicne zene vec manijakuse :P
A gde si ti videla da postoji OBICNA zena..?Nemoj mi samo odg...Pa mi smo posebne... :P :-*

UFF


dzimika

da ti dodjemo na sudjenje :D u vidu svedoka :D

Zverka

Never ride faster than your angel can fly

:D

mkt