Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Brest ti je blizu...relativno...ali pljeka u stepinom vajatu je ipak prokleto daleko....

http://en.wikipedia.org/wiki/Brest,_France
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kengur

Nek si me utesio :) E doteracu 506cu na remont cim se vratim. :P

zmiya

Odem u banku da vidim za¹to nije pro¹ao raèun od pre 15 dana..Odem kod kontrolora,starije neke gospodje..
Isprièam problem koji je,ona uzme uplatnicu i ka¾e: Ovo nije uplaæeno u na¹oj ekspozituri..
Uzdahnem,izbrojim u sebi do 3 (nisam imao vremena do 10 da brojim) i ka¾em:
Gospoðo,mora da je neka gre¹ka,ovde plaæam sve raèune,ovo je ekspozitura 26,pi¹e vam na uplatnici..
-Aaa,jeste,kod kolege ste uplatili.. [doh] [doh] [doh]

mkt

uhhhhhh saobracajka u Ovci, a taman sam se spremio da zapalim do grada sa posla

Uncle Bob

Ba¹ sranje klinka od 17 god.poginula. Uzas bem ti zivot.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

a taj drugi automobil je bio koje marke?

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mkt


mkt


AndreyRR

kurceviti klinci,bolje da im ogranice snagu vozila nego sto dizu cene polaganja.

MIGE

Citat: Kengur poslato 15 Septembar, 2012, 20:14
Danas ne znam da li postoji bilo sta sto me ne nervira... Kako bih sada seo i krenuo za BG... Kafa u brestu... Pljeka u stepinom...aaaaaaaa
proradila gastrbajterska tuga za domovinom....aaaaa.... :D
Nedjo Bobar-2012 PROMO-Gastarbajterska pjesma

Hohštapler

Citat: mkt poslato 16 Septembar, 2012, 03:13
klinci sve

Su se trkali? ©ta se tu desilo?! Ovo izgleda ko da su i¹li malo br¾e od 50...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Kengur

Ma Mige tebra... Veruj mi da je ovde tesko sranje... Verovatno to i sam znas... Nego nas narod dalje od svog nosa nije video pa kuka za evropom... Jebala ih evropa...
Svaki dan neko skoci sa zgrade jer je izgubio posao... Sranja konstantno

AndreyRR

nisi ti za zapad kengure,mnogo si nostalgican

Kengur

Nisam ja to znam. Ali zam za farbachev password .... :)

Veruj mi da ne bih ziveo na zapadu da imam sigurnu platu 2500e. A da je uslov da ne mogu da se vracam... Nema sanse.

pit

Citat: Kengur poslato 16 Septembar, 2012, 12:39
Nisam ja to znam. Ali zam za farbachev password .... :)

Veruj mi da ne bih ziveo na zapadu da imam sigurnu platu 2500e. A da je uslov da ne mogu da se vracam... Nema sanse.

               Ma radi neko vreme ustekuj neku kintu pa se vrati ...samo problem je sta sa tom kintom ovde da pokrenes.Meni iskreno neko da da sad 100 000 evra i da kaze aj pokreni neki posao ovde al ocu za 3-5 godina da vidim da imas tih 100 000 evra na stolu ne bih smeo da prihvatim.
               Jednostavno 70% privatnika pocetnika ''gine '' u prvoj godini...

Kengur

Ma zato sam i dosao... Bio vec metar dana, sada cu isto tako... Mozda koji dan manje, zavisi od posla... Imam nekih lepih prica, ne zurim... I u BG imam neka sitna primanja...
Nacicu jos nesto par dana u nedelji i imam da zivim onako solidno... Ovo je samo skupljanje za neke druge stvari... Videcu, ni sam vise ne znam sta bih...

AndreyRR