Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

to znam al treba biti strpljiv a ja nisam poznata po strpljenju bas tolikom :*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Major

Ma samo iskuliraj, nekad nije vredno da se spustas na nizi nivo..

Nadalina

Danas - samo hladnoca i cinjenica da je jorgan postao moj najbolji drug! ;D

Al` sta me je obradovalo - cinjenica da imam nekih 30 posto popusta na racunu za mooooobilni! :D :D :D

A, tako sam bila ubedjena da ce me prosli mesec i racun za fon ubiti k`o niko! [cheers]
Dzukela u podznaku

Zverka

JEBENI TAXista ... sto me izvalio ...da sam isla da FATAM RIBU :)
Never ride faster than your angel can fly

:D

Hohštapler

Citat: Slaninar poslato 14 Septembar, 2012, 13:40
Brate moj napaæeni, padni mi na grudi!    :)

Gde si bio pre koju godinu kad si mi trebao?!  :'( ;D
Sad sam opet sreTno zaljubljen....  ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

dzimika

kaze jedna korisnica danas, lose joj radi internet povremeno, kad stavi 5 filmova da skida na torentu istovremeno, uspori joj se net za surfovanje  [doh]  [doh] [doh]

Ruza-Bandit

Èudi me da sa tolickim koeficijentom inteligencije uop¹te zna da koristi torente

Che

Citat: dzimika poslato 14 Septembar, 2012, 20:10
kaze jedna korisnica danas, lose joj radi internet povremeno, kad stavi 5 filmova da skida na torentu istovremeno, uspori joj se net za surfovanje  [doh]  [doh] [doh]

Daj broj, ja cu da joj namestim :D

UFF

Citat: dzimika poslato 14 Septembar, 2012, 20:10
kaze jedna korisnica danas, lose joj radi internet povremeno, kad stavi 5 filmova da skida na torentu istovremeno, uspori joj se net za surfovanje  [doh]  [doh] [doh]

ne bi trebalo da bude drastice razlike
malo sporije da ali ne previse

UFF

Citat: ranko poslato 14 Septembar, 2012, 12:24
Citat: UFF poslato 14 Septembar, 2012, 11:26
ma samo mislim da to nije ok pa makar on i raspalog juga vozio
kad bi video da mi neko ostecuje auto strcao bi dole sa palicom o olomio ga, bio on lik od 2 metra ili zena-meni sve jedno jer ako imas muda da drugom nesto sjebes onda valjda mozes da istrpis i da on tebe sjebe
pa ti to radi opet i sledeci put
inace ja nisam poceo lose da karam, nisam to nikad ni umeo
ali ako im se ne svidja nek posalju drugaricu da se svete na mojoj kiti koja ih je lose jebala a ne na kolima

Na stranu sto sigurno dobro vozis B kategoriju ali sigurno ti se desilo da se nesto zamislis ( tipa vidis neku extra milfaru i poznata ti nesto pa prebiras po secanju dal je prala glavu i posle toga pravila palacinke s kremom ) i slucajno iseces nekog sa A kategorijom a pritom nosi ko i ti svecicu ... i upotrebi je ...

Reakcija ?

PS. Meni to cesto prolazi kroz glavu samo da ne isecem ( ili nesto gore ) A kategoriju... razmisljao sam i sta ako to uradim... izlazim iz kola i pitam dal da mu poklonim retrovizor ili nesto drugo ?

pps. Zajebanija polovina mi stalno sere sto se pomeram na semaforu da prodje A kategorija... naravno uvek je oduvam... pre neki dan, pomeram se u levo da prodje A kategorija izmedju ( jer je neki pajser pored bas prisao mojoj desnoj ) i u tom trenutku na 10 cm proleti Suzana sa leve strane... usro sam se a naravno : Eto eto, jebali te tvoji bajkeri sta da si ga oborio eto ... zasu :)

ima slucaj na autoputu u levoj traci u kolima cujem zvuk motora u brzini, vidim ga u levom retrovizoru i shvatim da ne koci i da hoce da prodje izmedju mene i bankine jer sam ostavio dovoljno mesta ali ja da mu olaksam pomerim se jos malo u desno i u tom trenutku mi sa desne strane (kad sam ovog u levom video na desni retrovizor vise nisam ni gledao) prozuji jos brze drugi motor sa fabrickim izduvom

mogao sam da ga spljeskam od auto u srednjoj traci zeleci da pokazem solidarnost
vise se ne pomeram, vozim u istom pravcu istom brzinom bez naglih nenajavljenih pokreta a on nek radi sta oce

Slaninar

Citat: UFF poslato 15 Septembar, 2012, 00:53
mogao sam da ga spljeskam od auto u srednjoj traci zeleci da pokazem solidarnost
vise se ne pomeram, vozim u istom pravcu istom brzinom bez naglih nenajavljenih pokreta a on nek radi sta oce

Upravo tako. Boldovano je su¹tina. I u kolima i na motoru... i na biciklu. :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Plazma Keks

pa tako nekako, oni su vec zamislili putanju, a ti kada pomislis da mu olaksavas, mozda gas bas u tom trenutku i zeznes. desilo mi se to par puta, zamalo je moglo da bude posledica

dzimika

Citat: UFF poslato 15 Septembar, 2012, 00:50
Citat: dzimika poslato 14 Septembar, 2012, 20:10
kaze jedna korisnica danas, lose joj radi internet povremeno, kad stavi 5 filmova da skida na torentu istovremeno, uspori joj se net za surfovanje  [doh]  [doh] [doh]

ne bi trebalo da bude drastice razlike
malo sporije da ali ne previse
zavisi i od kompa, ako je dosta slab i sa malo rama onda mu se sve uspori pa jos ako koristi explorer onda samo njega da upali treba joj 5min
a osecam da u isto vreme pusta i youtube i slicno

Taraba

Torrenti ostvaruju mnogo konekcija i znaju da ugu¹e jeftine rutere/modeme ili da ih èak blokiraju.
Takoðe, ako upload nije ogranièen on æe da pegla na maksimumu.
Ako nije aktivan i pode¹en QoS zahtev browsera neæe moæi da se probije, ili æe to da radi jako jako sporo, od torrenta.

Torrenti definitivno mogu da uspore surf do neupotrebljivosti.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Bori¹a

Ja sam stavio da skidam 15ak filmova na torrentu
Nije bilo teorije da udjem na FB
A kamoli chat

DaChaS

To ti je isto kao da si napisao Ja borisa dao sam crncu dokolencu da me opsluzi  ikad je zavrsio razvalio me ...pa sta si mislio da ce da se desi kad stavis 15 aktivnih torenta

dzimika

Citat: Taraba poslato 15 Septembar, 2012, 11:21
Torrenti ostvaruju mnogo konekcija i znaju da ugu¹e jeftine rutere/modeme ili da ih èak blokiraju.
Takoðe, ako upload nije ogranièen on æe da pegla na maksimumu.
Ako nije aktivan i pode¹en QoS zahtev browsera neæe moæi da se probije, ili æe to da radi jako jako sporo, od torrenta.

Torrenti definitivno mogu da uspore surf do neupotrebljivosti.
sve ja ovo znam i zato i znam da nije problem do neta vec do njenih podesavanja a sto je najgore takvih ima kolko hoces

balcan girl

hmmm volim sto sam osvetoljubiva i krvolocna :D masinerija u pogonu :D bivsi ce malo na robiju ali malkooo duze nego pre sa sve odborom za docek tamo :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kengur

Danas ne znam da li postoji bilo sta sto me ne nervira... Kako bih sada seo i krenuo za BG... Kafa u brestu... Pljeka u stepinom...aaaaaaaa

Bori¹a

Citat: DaChaS poslato 15 Septembar, 2012, 20:00
To ti je isto kao da si napisao Ja borisa dao sam crncu dokolencu da me opsluzi  ikad je zavrsio razvalio me ...pa sta si mislio da ce da se desi kad stavis 15 aktivnih torenta

ja se nisam zalio
znam da je to normalna posledica