Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Gašpar

Bože kakav [ludak] . Od toliko lepih dana, ti bi da se kupaš baš večeras kad se i pingvini smrzavaju.

mkt

nista jos ,al ako padne kisa sabajle popizdecu bas

mareskin


Preksinoæ mazio macu na Meæavniku, a sad le¾im sam i budan.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major

mrzim hladno vreme... mada nemam sediste tako da mi svejedno :D

Zverka

smara...danasnji dan...sve me nesto mrzi... dosadno mi...  NI KARNIVOL NE  BUDI IZ MRTVIH... bas nesto totalno bezveze
Never ride faster than your angel can fly

:D

Major

Meni je tako juce bilo, danas mi lakse ipak je cetvrtak mnogo blize vikendu ;D

zmiya

Ma ¹ta ti plaèe¹,ko tebe dira,da nisi najebao na poslu?

Major


Plazma Keks

udario me auto, koji je hteo sa desne strane preko trotoara auto koji se iskljucivao... sva sreca pa mi je isprljao patiku i sto sam munjevito odreagovao da ne bude nista gore.
mamu mu slepacku, jos mi se nasmejao kad sam ga pogledao, konj matori smrdljivi.

Major

Pridjes prozoru i kazes mu da otvori, ako otvori napucas ga pesnicom i zapalis, ako krene da otvori vrata spucas ga nogom.
Cisto kao upozorenje da sledeci put gleda gde vozi.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Major


dzimika

na bajsu sigurno, taj na iz-a ne seda ni po lepsem vremenu

Plazma Keks

ma na bajsu. nesto mi bas pucao Q da ga sad tu napucavam, samo sam ga ispsovao i nastavio dalje. kreten retardirani

Plazma Keks

Citat: dzimika poslato 13 Septembar, 2012, 17:29
na bajsu sigurno, taj na iz-a ne seda ni po lepsem vremenu
nisam registrovao I®-a a bas mi puca Q da bezim od policije koja bi me svakako stigla ;D

goranvojska

odem po profile i decko sto tovari upusti sipku i desni retrovizor na asfaltu.odem na montazu i kad izadjem soferka razbijena.bili konkurenti oko posla i namerno je razbili.jebem ti dan kad svane.a nemogu nista jer nisam video da su oni.idem da ubijem neko ladno umesto bensedina.

UFF


goranvojska


Plazma Keks

jebem ti konkurenciju... imam je i ja pa se cak i ispomazemo. jbm ti ljude

AndreyRR

Citat: Plazma Keks poslato 13 Septembar, 2012, 16:26
udario me auto, koji je hteo sa desne strane preko trotoara auto koji se iskljucivao... sva sreca pa mi je isprljao patiku i sto sam munjevito odreagovao da ne bude nista gore.
mamu mu slepacku, jos mi se nasmejao kad sam ga pogledao, konj matori smrdljivi.



pussy sto ga nisi odvalio ili bar retrovizor