Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Taraba

Mandatorni Team Building koji će se ove godine održati, ne po običaju na Tari, već u šumi na Banjici i to u Tom Sojer fazonu - radno. [dunce]
Farbamo jebene klupe u parku u timu sa komunalcima... [ludak]

Ja i dalje verujem da je ovo prvoaprilska šala, samo me jebe što nije april... i nije prvi u mesecu. [glavazid]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

zVuk

a sta se desi ako ne odes na taj timbilding..?? dobijes otkaz..?? odbiju ti od plate..??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

balcan girl

mrzim te team bildinge u svakom slucaju ...grrrr ja svoje slobodno vreme koje ionako imam premalooo nikako ne zelim da tracim sa istim debilima sa kojima i radiiiiiiiiiim...ionako ih gledam svaki jebeni dan po deset sati dnevno ...moje saucesce taraba :(
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Uncle Bob

Neozbiljni podstanari èekao sam ih 2 sata popio 3 kafe upropastiæu zeludac. [veryangry]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Taraba

Citat: zVuk poslato 12 Septembar, 2012, 17:09
a sta se desi ako ne odes na taj timbilding..?? dobijes otkaz..?? odbiju ti od plate..??

Drkaju te na sve moguæe naèine. Da ne idem u detalje - nije prijatan oseæaj.
Do sad sam propustio samo jedan TB i to je bilo pro¹le godine zbog MM vo¾nje/dru¾enja i bilo je seksa narednih mesec dana.... ali je vredelo :D

©to ka¾e Irena, gledam ih svaki dan po 9h i onda kao se dru¾imo vikendom i sve nam lepoooo [dunce]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

zVuk

Citat: Taraba poslato 12 Septembar, 2012, 17:36
Citat: zVuk poslato 12 Septembar, 2012, 17:09
a sta se desi ako ne odes na taj timbilding..?? dobijes otkaz..?? odbiju ti od plate..??

Drkaju te na sve moguæe naèine. Da ne idem u detalje - nije prijatan oseæaj.
Do sad sam propustio samo jedan TB i to je bilo pro¹le godine zbog MM vo¾nje/dru¾enja i bilo je seksa narednih mesec dana.... ali je vredelo :D

©to ka¾e Irena, gledam ih svaki dan po 9h i onda kao se dru¾imo vikendom i sve nam lepoooo [dunce]

sve bi ja to pred zid pa metak u celo.....:)
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Taraba

Ma znam. Zato i jurim drugi posao... ovaj mi se popeo na kurac.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

sviraju q ko da ne znaju koji je najbolji team building za muskarce, platis im qrve i alkohol i oni se druze i zblizavaju celo vece
a zene posaljes u shoping o trosku frime naravno


ali neeee to je skupo
pa ako je skupo sto ga onda koji qrac uopste organizujete?

Taraba

To se i ja pitam... do sad je bila varijanta petak subota nedelja na Tari i svako veèe klopa i cirka do padanja u nesvest.
E po¹to je nastupila "kriza" morali su da smanje tro¹kove negde. Dobro je ¹to nisu dirali plate, ali verujem da æe i to uskoro kad iscede sve odakle mo¾e.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

MIGE

Citat: Taraba poslato 12 Septembar, 2012, 18:41
To se i ja pitam... do sad je bila varijanta petak subota nedelja na Tari i svako veèe klopa i cirka do padanja u nesvest.
E po¹to je nastupila "kriza" morali su da smanje tro¹kove negde. Dobro je ¹to nisu dirali plate, ali verujem da æe i to uskoro kad iscede sve odakle mo¾e.

ma nek puse kurac  ti tvoji debili i njihov americki sistem...pun mi ih je kurac...kad je pala gvozdena zavesa 2000 god.ja  sam lepo rekao da cemo iz amerike uzeti samo ono sto je lose..pedere,sekte,prava manjina,prava narkomana,rad pod pritiskom...a nigde izgleda nisu ovi nasi videli koliko je mplacen tamo taj isti rad...mamu li im jebem...negde sam procitao onaj ludacki CV za rad pod pritiskom,zabole ga kurac  :D smejao sam se ko lud,sad ne mogu da ga nadjem na netu da opet procitam  [veryangry]

ranko

Team bulding je sranje... osim ako nije u Medulinu u ljepoj njihovoj sa kolegicama ...

rezultat je bio ko protiv Skotske :) jbg neko je kod nas popustio u odbrani a mozda je bio i golmanov gol :) ali ajde i oni da se upisu :)

Ali Tare i ostale cke materine... jezivo...

Zverka

Citat: ranko poslato 12 Septembar, 2012, 21:18
Team bulding je sranje... osim ako nije u Medulinu u ljepoj njihovoj sa kolegicama ...

rezultat je bio ko protiv Skotske :) jbg neko je kod nas popustio u odbrani a mozda je bio i golmanov gol :) ali ajde i oni da se upisu :)

Ali Tare i ostale cke materine... jezivo...
ako sam ja tebe ista skopcala brate mili
:)   ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D [ludak] [neampojma]
Never ride faster than your angel can fly

:D

ranko

heheh Zverko ... teambuilding u Hrvatskoj ... a dosle su i koleginice iz Slovenije... brate ako ti ne bi odvojila bar dve za svoju dusu glavu dajem :)

pale bi na tebe ko pokosene :)

ps. Jel ti sada jasnije ?

PPS. Ako nije ... pa razvalismo hrvatice ali ne u bocanju :)

UFF

Citat: MIGE poslato 12 Septembar, 2012, 21:07
...negde sam procitao onaj ludacki CV za rad pod pritiskom,zabole ga kurac  :D smejao sam se ko lud,sad ne mogu da ga nadjem na netu da opet procitam  [veryangry]



Potpuno nespreman za rad pod pritiskom, kao i prekovremeni rad, osim ako nije debelo plaæen. Iskreno me zabole za ciljeve Va¹e kompanije ako platom ne mogu pokriti sve tekuæe tro¹kove, plus da mi ostane za malo garderobe, knjiga, putovanja, izlaske, sport i provod.

Funkcioni¹em po principu, koliko para toliko muzike. Takoðe me savr¹eno ne zanima ¹to ste u problemima i oèekujem da sve va¹e zakonom predviðene obaveze, izvr¹ite na vreme, kao i da po¹tujete sve praznike i godi¹nji odmor. Sva je prilika da æu vas napustiti èim naðem ne¹to malo bolje.

Komunikativan sa pristojnim i ljubaznim svetom, za drkad¾ije imam kratak fitilj. Psujem na nekoliko svetskih jezika, al ozbiljnu prepisku i razgovor vodim samo na srpskom i engleskom, i ne preseravajte se s multinacionalnim korporativnim tripom, jer vam je i to previ¹e.

Studirao sam 100 godina, ali smatram da je uspeh ¹to sam uop¹te zavr¹io bilo ¹ta u ovoj zemlji, ovakvoj kakva je. Usavr¹avam se stalno i bez vas, jer sam radoznao i mislim da ¾ivot ima smisla i bez umiranja na poslu.

Reagujem samo na pozitivnu stimulaciju. Ne gu¹ite me testiranjima i timbilding budala¹tinama. Ako se veæ preseravate s tim zapadnjaèkim forama, onda ponudite i zapadnjaèku platu i uslove rada. To ¹to ste pohaðali dva, tri seminara, ne èini vas obrazovanom osobom. ©to ne znam, nauèiæu, nisam debil.

I da, postoje stvari koje bih u ¾ivotu radio iz èistog entuzijazma, ali ¾alim ¹to vas moram obavestiti, da to nije posao koji Vi nudite.


MIGE


Zverka

Citat: ranko poslato 12 Septembar, 2012, 21:23
heheh Zverko ... teambuilding u Hrvatskoj ... a dosle su i koleginice iz Slovenije... brate ako ti ne bi odvojila bar dve za svoju dusu glavu dajem :)

pale bi na tebe ko pokosene :)

ps. Jel ti sada jasnije ?

PPS. Ako nije ... pa razvalismo hrvatice ali ne u bocanju :)
ma kuzim ja nije  bed al
'malo mi hrvatski zardjo jbg
 a slovenke kazes... UUUU  dooobreee  nemoj me sad terat na mozganje nije ti fora
i ovako kanim prec na dr.populacijy
Never ride faster than your angel can fly

:D

pit


dzimika

razgovor sa HR direktorkom koja je trebala da mi kaze da ako zaserem nesto, letim ali se u stvari pravila da slusa a verovatno mislila o tome sta ce da kupi za rucak, direktorka HR-a pre nje je bila profesinalac a ova guska ne bi ni ovce mogla da sacuva a kamoli da provali ko je pravi covek za posao
najvise mrzim osobe koje te gledaju kao da te slusaju ali svaki delic tela govori suprotno i to je toliko ocigledno da samo slepac ne bi primetio

Jefta

malo pre zamalo da me izbaci sa pancevackog mosta vozac golfa... Pa da li je moguce da su toliki retardi... Odjednom je odlucio naglo da se prestroji na praznom mostu bas kada sam ja bio pored njega... Da nisam zakocio zavrsio bih u dunavu... GRRRRRr