Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

Citat: UFF poslato 07 Septembar, 2012, 02:31
eto vidis da su ipak prevaranti kako jefta kaze
a da placam ja njima umesto god dana samo 3-4 meseca i to ako se slupam a ako se ne slupam onda njihovo ucesce u mesecnoj rati neka bude tih 40-50% majku im lopovsku

dzimika aj proveri i cenu full kaska bez ucesca za bmw e46 2003god jer ja stvarno ne znam koja je cifra ali sam ubedjen da nije mala
posalji mi na pp podatke sve od kola pa cu da prosledim coveku sve da ti izracuna

UFF

evo proverio mi dzimika i ubedio me da je jeftino s obzirom da mi je auto samo 10 godina star  [ludak]  [rofl]

mini kaksko 1070eur  (nisam ni znao da postoji kasko koji ne pokriva stetu od kradje)

potpuni kasko 2992eur  :o (a postoji NEPOTPUNI kasko? sta onda rec kaksko znaci koji kurac ako ne to da pokriva sve no matter what?)

super potpuni kasko 3591eur  :wtf: (eto ako hocu da budem miran uplatim ovaj i ne razmisljam)


pa za 3600eur moze bre da se nadje auto ko moj ako naleti neki prodavac kome je hitno a oni ocekuju da ja te pare dam na osiguranje??  [doh]

mislim da smo zavrsili prucu vezanu za isplativosti kasko osiguranja i sve naknadno tipa crna lista, veliki rizik picke materine je samo boolshit jer su ovo prave cene pa vi sami pricenite koliko se isplati

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

DaChaS

bmw je u najrizicnijoj grupi i za tvoj auto se definitivno ne isplati nikakko ...

Uncle Bob

Citat: UFF poslato 07 Septembar, 2012, 19:48
evo proverio mi dzimika i ubedio me da je jeftino s obzirom da mi je auto samo 10 godina star  [ludak]  [rofl]

mini kaksko 1070eur  (nisam ni znao da postoji kasko koji ne pokriva stetu od kradje)

potpuni kasko 2992eur  :o (a postoji NEPOTPUNI kasko? sta onda rec kaksko znaci koji kurac ako ne to da pokriva sve no matter what?) Vi¹e ti se isplati protiv kradje da angazuje¹ rotvajlera.

super potpuni kasko 3591eur  :wtf: (eto ako hocu da budem miran uplatim ovaj i ne razmisljam)


pa za 3600eur moze bre da se nadje auto ko moj ako naleti neki prodavac kome je hitno a oni ocekuju da ja te pare dam na osiguranje??  [doh]

mislim da smo zavrsili prucu vezanu za isplativosti kasko osiguranja i sve naknadno tipa crna lista, veliki rizik picke materine je samo boolshit jer su ovo prave cene pa vi sami pricenite koliko se isplati
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

UFF

koliko su bezobrazni dodje mi da kupim nekog olupanog, da moj osiguram, napakujem sjebane delove i zabodem ga u drvo pa posle naplate da sve originalno vratim na njega i oni da mi popuse  [srednjiprst]

a racunao je neki dzimikin iz sava osiguranja
trazio mi i ceo broj sasije ne znam koji ce mu kurac mozda hoce da kuca

dzimika

pa naravno da je skupo ali si zaboravio da napises zasto

BMW je na CRNOJ LISTI i zato je kasko skup, i ovo je ponuda samo jednog osiguranja, otidji kod drugih, mozda je povoljnije
ja samo znam da je za moj auto pre neke godine bilo povoljno i da je 3000din mesecno koje sam davao vredelo ne razmisljanja o mnogim stvarima
u ponedeljak cu videti koliko je za lagunu i za megana sada

Lazic

Citat: UFF poslato 07 Septembar, 2012, 19:57
trazio mi i ceo broj sasije ne znam koji ce mu kurac mozda hoce da kuca

Jok, odmah ukuca u bazu, da vidi da li je jo¹ u nekom osiguranju prijavljena ¹teta...:D

UFF

e kad mi napisu to 3000din mesecno sere mi se

najbolje da napisu da te kasko kosta 100dinara dnevno kako bi izgledalo da je mala cifra

Lazic


UFF

pa dobro si ti to naplacivao lazicu koliko god to malo izgledalo vecina devojaka pusi za dzabe :D
sto si prestao?

Hohštapler

Al ne¹to je to meni puno, da nije zajebao godi¹te?
Tu cifru su rekli mom drugaru za bmw 1 kad je bio nov, za prvu registraciju.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Jefta

Џимика је навео да је то УФФов БМВ, па је одмах цена каска скочила за 300% :)

UFF


Lazic

Citat: UFF poslato 07 Septembar, 2012, 20:21
pa dobro si ti to naplacivao lazicu koliko god to malo izgledalo vecina devojaka pusi za dzabe :D
sto si prestao?

Ne isplati se...:D

edit:
Jebote, kako si uspeo da ga tako uparkira¹...???

dzimika

Citat: Jefta poslato 07 Septembar, 2012, 20:23
Џимика је навео да је то УФФов БМВ, па је одмах цена каска скочила за 300% :)

upravo tako, zato je i trazio covek broj sasije :D
inace bas me interesuje sta bi uff rekao kad bi otisao u englesku da registruje pa kad bi ga osiguranje osurilo rekao bi da je ovo u srbiji jos i dzabe :D

Citat: UFF poslato 07 Septembar, 2012, 20:19
e kad mi napisu to 3000din mesecno sere mi se

najbolje da napisu da te kasko kosta 100dinara dnevno kako bi izgledalo da je mala cifra

jel ti lakse ako ti kazem da sam platio 27000din kasko za megana 2004 godiste 2009 godine u decembru? jel ti to puno?  za auto star 5 godina u to vreme 300e kasko?
bez ugradnje dodatnog alarma (200e delta generali) bez ugradnje zedera (200e delta generali) i bez jos nekog dodatnog zahteva koja neka osiguranja traze da bi ti osigurala auto
ja odgovorno tvrdim da je kasko za novu trojku, ali potpuni kasko, jeftiniji nego za uff-ovu trojku pod istim uslovima
kao sto sam vec rekao, kasko za auto koji je star preko 7 godina nije isplativ jer dosta kosta iz vise razloga

Zverka

A STA NIJE idem ..negde  U PM
blizu mutno dunavce da ladim mozak SAMO DA  USPAVAM SRANJCE MALENO
Never ride faster than your angel can fly

:D

UFF

ma bre megan, stilo, punto sve to isti kurac
kisobran :)


nego shvatio sam sto su me cuknuli  [rofl]

http://www.damnlol.com/i/a6b54f90a5c956b5a70aba435d4d9ebb.jpg

zmiya

kasko za auto koji je star preko 7 godina nije isplativ jer dosta kosta iz vise razloga
   

Ba¹ me interesuje koji su to razlozi?

UFF