Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major

Citat: UFF poslato 06 Septembar, 2012, 11:38
major soul ne baca mi se 1000e godisnje na kasko+registraciju
a i da sam imao kaksko i aktivirao ga za ovu stvar sledece godine bi mi poskupeo na 1500eur
lopovi jebeni cemu sluzi kasko ako ga ne koristis? samo da ima poklanjamo pare?

Kasko zato i sluzi. Evo sluzbeni auto smo olupali i popravili prosle godine, steta 280.000. Kasko nam je ostao isti.
Jebem li ga, meni nekako kasko znaci bas za te stvari ;)

Lazic


Taraba

Moj ¹ef odvali Golfa V za 530.000 din pre dve godine. Olupao ga o 4 automobila i konti¹... cela desna strana.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Major

Citat: Laziæ poslato 06 Septembar, 2012, 12:03
A lepo ste ga olupali za 280.000... :D

Koleza je strucno pokupio neku ljisicu i ljisica mu razjebala desni far i bukvalno celo krilo.
Posto je ovlasceni servis radio cena je ta ;)

A inace ja sam olupao moju licnu Opel Astru za sve pare. Totalna steta! Trazili mi u ovlascenom servisu 1.3 milion za popravku, a u to vreme ista Astra nova 1.4 miliona..
Dobio isplatu od kaska i kupio Hondu Civica ;D

Plazma Keks

kasko je odlicna stvar, samo moj blesavi cale nece da uplati to na mazdu... a auto je magnet za budale, taman popravis limariju na jednom mestu, eto ti neka budala i zakuca ti se u vrata i tako... uglavnom, retko kad mu je cela limarija ;D

Bori¹a

mojima za hondu registracija 122k sa kaskom
pre neku godinu udari neki lik i iskrivi vrata
i steta nije bila ni 50e a za kasko dobija se valjda popust ako 5 godina bez steta itd
i sami smo popravili, lepse odmah 50e nego kasnije 500 ;)

Lazic

Citat: Taraba poslato 06 Septembar, 2012, 12:17
Moj ¹ef odvali Golfa V za 530.000 din pre dve godine. Olupao ga o 4 automobila i konti¹... cela desna strana.

Auuu, to je bio jedan od "onih" trenutaka... :D


@MajorSoul:
Alal ti vera...:D Onda mi ka¾u ja nebezbedan, najskuplja ¹teta koju sam napravio bila hiljadarka...:D

UFF

kupis auto od 5000e i placas kasko 1000e godisnje i ako posle 5 godina ne napravis bar dve totalne havarije (a verovatno neces ni jednu) izrastu ti velike usi i pretvoris se u

http://www.vestinet.rs/wp-content/uploads/2011/10/Magarac.jpg



kasko SAMO za nova i skupa vozila

Major

Ako kupis auto od 5soma tesko da ces da placas kasko somica godisnje.. mozda 200-300 max!
;)

Hohštapler

Drugar kad je uzeo novog BMW 1, 2008. tra¾ili mu 2700e godi¹nje!
Ka¾e on meni, za 3 godine da im poklonim punta, nema ¹anse!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Jefta

Nemacka vozila su visoko rizicna i uvek imaju skuplje premije osiguranja jer se dosta kradu.
Npr za moju elantru je kasko 600e koji placam na 12 rata. Ove godine cu imati jos jeftinije zbog posedovanja dozvole duze od 5 godina, i ako ne prijavim ni jednu stetu, 10% popusta. Svake godine raste za po 10%.
Meni nije mnogo, ali bar se ne nerviram oko ostecenja ili ako ga ukradu...

dzimika

za megana 2004 godiste kasko bez ucesca u steti prve godine bez ikakvog popusta je bio oko 35000din, sledece godine je malo poskupelo ali dobio popust pa je bilo oko 34000din, u to vreme je to bio auto od 5000e

UFF

i onda te godisnje registracija i kasko izadju 600eur?
pa brate ako cu vec da dajem 600e godisnje ni za sta onda cu pre da kupim neku staru krsinu od 3500ccm i da se izdrkavam i vozim ko covek

Jefta


Hohštapler

Upravu je bre! Auto 5000e a ti im daje¹ 35000din (kolko je 2004. bio euro? 70?) Si luuud....
Nema smisla kasko za jeftine automobile...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Major

Za Dustera premija osiguranja sve full sto pokriva i nevreme i kradje i treca licu ovde i u inostranstvu bilo za godinu dana 22000 ;D
Evo sad za CR-V mi je rata 4200 mesecno sto nije neki veliki trosak, a pritom sam siguran da ce mi se steta isplatiti ako se desi nesto. A posto sam uzeo kasko u AMSS imam i onu zlatnu karticu za slep i za servis ;)

UFF

Citat: Jefta poslato 06 Septembar, 2012, 16:23
Uffe ti kao da si rodjen u Pirotu...

ne samo za razliku od tebe imam srpsku a ne evropsku platu pa moram dobro da se pomucim da bi kupio to sto zelim a ne ko ti sa 20 godina kupi nov motor pa ga polupa pa kupi drugi jos jaci ali mu nije udoban pa onda kupi i skuter a uzeo i nov auto pa nema na sta ostatak plate da potorsi pa placa kasko  [ludak]

dzimika

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 06 Septembar, 2012, 16:29
Upravu je bre! Auto 5000e a ti im daje¹ 35000din (kolko je 2004. bio euro? 70?) Si luuud....
Nema smisla kasko za jeftine automobile...

nije u pravu jer to je cena na rate, cena kasko osiguranja za kes je bila jeftinija 20%
inace 3000din mesecno da dajem a da ne mislim o kolima je mala cena
caka u svemu tome je sto ti mozes da placas na rate i recimo posle 6 meseci prodas auto, ti nisi duzan da nastavis, samim ne placanjem ugovor se raskida, ako novi vlasnik zeli on moze da nastavi da placa ali nije duzan, ako dodje do udesa duzan si da isplatis ostale rate da bi ti osiguranje isplatilo stetu ili popravilo auto, sve zavisi sta si odabrao
ajd sada reci da se ne isplati?

uff lose racuna i stalno misli da moras neke bolesne sume da placas za neke stvari
recimo on auto vozi nekih 6 meseci godisnje, ostatak je na motoru, pocne sada od novembra da uplacuje kasko i prestane da placa u maju i za tih 6 meseci je dao pola para ali je bar bio siguran da ako ga neko udari na parkingu nece morati da pukne pare za farbanje i popravku a ne daj boze i za nesto gore

ЯЭВОЛУТИОН

A jel neko naplatio kasko posle kradje vozila......samo da znate da je opako duga procedura......a ti nemas kola i ne placaju ti oni prevoz.......a uz to imate i ucesce u steti ako se ne varam kod kaska pa to placate iz svog dzepa ako ste krivi ili je u  pitanju NN lice.....
Kasko, Lizing i Kredit su samo razliciti nacini da ti otmu pare....moj drugar u Londonu placa samo minimalno osigurnje za motorcikl....nema osiguranu kucu protiv pozara, nema zivotno i ostala osiguranja...cista racunica je da je bolje da te pare das u banku pa kad ti jednom zatrebaju podignes ih...
Ako racunamo da placate kasko 300 evra godisnje i ne udarite kola svojom krivicom 5 godina, onda ste vi zapravo dali 1500 evra za dzabe, a onda prodas auto i kupis drugi i ponovo krenes da placas kasko od po 300 evra i tako jos pet godina i jos 1500 evra.....ja nisam auto udario...pa par puta sam ga cesnuo o svasta i sigrno ne bih to prijavljivao na kasko pa da mi je i mecka GL vozilo....elem posle dvadeset godina ja njima nisam dao 6000 evra....a posto nisam opterecen prevozom na cetri tocka i vozim krseve, uspeo sam malo da pristedim i da sazidam kucicu...i servis...jeste na periferiji Beograda, ali sam gledao UFFovu mapu i nije u pizdi materini.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

ucesce u steti imas samo ako tako izaberes, to su sitne cake na koje ljudi ne obracaju paznju pa tako za stetu od 500e ti moras po nekom osiguranju da platis 300 a oni ostatak ali to sve lepo pitas pre nego sto potpises jer od toga i zavisi ukupna cena