Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

CBRR1

uffe nije taj sa golfom udario,jer je tebi deo ispod stopaljke uvucen bar jedno8cm u odnosu na branik tj toliko ti je branik izbaceniji,a na golfu je zaobljen ravan,nema kojim delom on tebe da udari ispod stopa,po braniku da ali gore ne...to ti je moje misljenje brate.

Plazma Keks

ma garant je negde potkacio nesto prilikom upariravanja/isparikravanja, pa sada pravi pricu kako ga je neko udario...

ranko

Plazma... a jel se slazes da kakis onako... po malo...

pa sta mislis da je meni steta stvarno 400 jura ? da mi nije krilo vec bilo cuknuto prilikom masnog pijanstva ? da ce sasvim slucajno i ostale ogrebotine po autu da se srede bez nadoknade ?

uostalom ... to samo Uff zna i ako je od ranije svaka mu cast i treba i to da ukljuci u evropski izvestaj... a ako je od sad onda opet u evropski...

na kraju NE ZABORAVI da je ovde u pitanju odnos izmedju fizickog lica i jebenih lihvara iz osiguranja...

Taman da je jebeni Satana, Hitler ili Mark Markez savetovao bih im da odrade stetu na foru preko evropskog...

Plazma Keks

Citat: ranko poslato 05 Septembar, 2012, 13:41
Plazma... a jel se slazes da kakis onako... po malo...

pa sta mislis da je meni steta stvarno 400 jura ? da mi nije krilo vec bilo cuknuto prilikom masnog pijanstva ? da ce sasvim slucajno i ostale ogrebotine po autu da se srede bez nadoknade ?

uostalom ... to samo Uff zna i ako je od ranije svaka mu cast i treba i to da ukljuci u evropski izvestaj... a ako je od sad onda opet u evropski...

na kraju NE ZABORAVI da je ovde u pitanju odnos izmedju fizickog lica i jebenih lihvara iz osiguranja...

Taman da je jebeni Satana, Hitler ili Mark Markez savetovao bih im da odrade stetu na foru preko evropskog...
ono je bila sala...

ranko


Major


mkt


UFF

Citat: baha poslato 04 Septembar, 2012, 23:50
citam temu i mislim sad ga je neko razbio ne moz da udje u auto...kad ono se jedva vidi ogrebotina [neampojma]....ne mo se sekiras UFFe,sve ce si bude...sve ce se sredi.....samo ih ti mora sam napravis  ;)

sta vozis ti?

Citat: MILJAN poslato 05 Septembar, 2012, 00:31
Bez obzira na savet iz osiguranja, moj ti ja savet da zove¹ pandure.

nisam zvao pandure jer nisam siguran da je golf kriv (zato mu se nisam ni svetio) sa te strane je mogao da me ogrebe samo ako se spustao sa trotoara a ono ulubljenje limarije inad igzleda kao da me je udario neki kombi, nesto visoko...  [neampojma] a ja ga sigurno udario nisam jer pazim a tako nesto osetis cak iako ne cujes



Citat: Vlajko poslato 05 Septembar, 2012, 00:40
Da je vozio Funta..boleo bi ga qrac.. [rofl]

punta, juga, ladu, vidi ogrebano?
izvadim kljuc ogrebem ga jos jednom, pljunem, zalupim vrata nogom i odem kuci

Citat: Zeljkamp poslato 05 Septembar, 2012, 01:02
Najbolje je da ga navatas i da popunite onaj jebeni evropski izvestaj o nesreci, ako je on uopste jos uvek validan, pa sa njim u osiguranje po naplatu stete.

koga brate da navatam kad ce vlasnik da kaze  it wasn't me

Citat: Jefta poslato 05 Septembar, 2012, 01:13
Jebote koje budale zive kod tebe u kraju

kod meen u kraju mi ne diraju auto (macka samo) sve ostalo se desi kad parkiram negde u gradu, ovo je u zemunu bilo

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 05 Septembar, 2012, 02:04
Moj savet ti je da zajebe¹ celu prièu i vozi¹ tako...
Nije stra¹no a ne isplatiti ti se da puca¹ sad brdo para na tu glupost

pa dobar ti savet, ali da tako razmisljam ne bi ni kupiovao bmw, a sigurno ne bi u njega ulozio jos gomilu para (felne, gume 2 seta, muzika, alarm, zastita, kozna sedista, kozni volan, led angel eyes, beli migavci, naslon za ruku, ceo trap nov, plocice, diskovi, i onda poliranje kod vuleta da bi ga vozio cuknutog? )

aj branik to ce se ofarba nego sto ono gore se ne menja mora da se izvlaci i gituje + plus ko zna sta se sve sjebali ispod branika zabice ili sina... ne krivi se branik na bmw-u tek tako



ostaje mi ili da upecam nekog od pozadi i rizikujem da mi satera gepek na zadnje sediste pa da mi auto nije ni za qrac posle (tako da ta opcija odpada)
ili da navatam nekog da popuni evropski sa mnom
neko sa sluzbenim kolima? onda firma placa skuplje osiguranje a ne on :)

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Taraba

Samo mu to fali da ga lansiraju onom njegovom trambolinom u Kovin.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

A jok, zajebi i onako sam na crnoj listi direktoru zbog kola, samo mi fali da budem kriv za èukanje....:D

@tarabiæ:
Jebote, al' si brzzzzz...:D

ranko

Citat: UFF poslato 05 Septembar, 2012, 15:58

neko sa sluzbenim kolima? onda firma placa skuplje osiguranje a ne on :)

trust me... skuter 49 kuba i da je plav... jel oni placaju osiguranje uopste ?

UFF

ma ne mora da bude bre plav
osmirglam to plavo
a za osiguranje ne znam koliko im je ali cim registruje mora da placa jer moze nekog da osteti kao sto je mene :D

aj nadji mi kandidata

Plazma Keks

ma namesti se sam nekome u gradu prvom prilikom, ali gledaj da OBAVEZNO budes u svojoj traci, inace si i ti kriv

Major

Malo je offtopic - A sto ne uplatis kasko?

Milomir27

Citat: UFF poslato 05 Septembar, 2012, 18:36
ma ne mora da bude bre plav
osmirglam to plavo
a za osiguranje ne znam koliko im je ali cim registruje mora da placa jer moze nekog da osteti kao sto je mene :D

aj nadji mi kandidata
pa prosetaj se do ljakseta u borcu i nek te spici sa traktor,resen problem :)

CBRR1

Citat: Milomir27 poslato 06 Septembar, 2012, 10:01
Citat: UFF poslato 05 Septembar, 2012, 18:36
ma ne mora da bude bre plav
osmirglam to plavo
a za osiguranje ne znam koliko im je ali cim registruje mora da placa jer moze nekog da osteti kao sto je mene :D

aj nadji mi kandidata
pa prosetaj se do ljakseta u borcu i nek te spici sa traktor,resen problem :)
ti imas diljenog plavog r1 pa mu pomozi,moj traktor je crven... [facepalm]

Milomir27

jes nepismen,vidis da UFF kaze da NE mora plav da bude,mada mozes i tvog R1 da namestis iza kola pa kao da si ga snjim spicio,jes da nije autobus ali to je BMW dodje ti na isto :)

UFF

moze :D

ovaj cbr-ob je vec olupan

idealno

@ major soul ne baca mi se 1000e godisnje na kasko+registraciju
a i da sam imao kaksko i aktivirao ga za ovu stvar sledece godine bi mi poskupeo na 1500eur
lopovi jebeni cemu sluzi kasko ako ga ne koristis? samo da ima poklanjamo pare?

mareskin

Citat: UFF poslato 06 Septembar, 2012, 11:38
moze :D

ovaj cbr-ob je vec olupan

idealno

@ major soul ne baca mi se 1000e godisnje na kasko+registraciju
a i da sam imao kaksko i aktivirao ga za ovu stvar sledece godine bi mi poskupeo na 1500eur
lopovi jebeni cemu sluzi kasko ako ga ne koristis? samo da ima poklanjamo pare?

©to je najgore osiguranje je obavezno, a onda nas jebu sa cenama i sa isplatom ¹tete!!! Seronje!!!!

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu