Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

CBRR1


pit

Citat: mareskin poslato 28 Avgust, 2012, 17:05
Citat: pit poslato 28 Avgust, 2012, 16:42
Citat: mareskin poslato 28 Avgust, 2012, 16:26

Ide èovek da jede peèenje na ro¹tiljadi?!? E ovo me stvarno izbacilo iz takta! :D

       Znas li ti da mesec dana pre rostiljijade ne moz da vidis zivog kera na ulici Leskovca...pa ti ako oces dodji pa jedi pljeske.

Mo¾da je to deo akcije "Oèistimo Srbiju" :)
A drugo, na Ibarskoj su pekli velike kerove i prodavali kao male ovce, ma bitno da je ukusno i soèno... ;D


              Ma salim se bre za kerove ...ce pomisli neko ozbiljno...ali pljeske retko gde jedem ....a i cena rostilj mesa ti govori da tu ima pola -pola.

Uncle Bob

Citat: mareskin poslato 28 Avgust, 2012, 16:06
A meni opet nisu do¹li poreski inspektori... Ako i sutra ne doðu idem sam da se prijavim.
Ponesi æebe :D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mareskin

Citat: UNCLEBOB poslato 28 Avgust, 2012, 17:19
Citat: mareskin poslato 28 Avgust, 2012, 16:06
A meni opet nisu došli poreski inspektori... Ako i sutra ne dođu idem sam da se prijavim.
Ponesi ćebe :D

Onda da odem čim se vratim sa mora? :P
Da mi ne propadne letovanje...
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

Citat: MILJAN poslato 28 Avgust, 2012, 16:08
Citat: UFF poslato 28 Avgust, 2012, 15:21
ja

poredjenja radi
isto uzaludna rasprava kako kad kazes moja majka je najbolja majka na svetu

jeste qrac
ima i boljih
ali nema boljih za tebe
Znaèi BMW nije tehnièki najbolje re¹enje u svojoj klasi nego je to subjektivni oseæaj da ti se ne¹to sviða i sve drugo ti nije bitno..

aha bas tako
meni se svidja zato sto qrcu ne valja
zato mi se i porche svidja takodje

MILJAN

Ja nisam napisao da ne valja.Samo sa pravilno  interpretirao kvotovan, tvoj, post... Moj Pa¹a kupio Kajen i Panameru..Kajen udoban a Panamera kida grkljan..Volem i ja Porshe...Ali mi je omiljeni x4 ....tj. Lamborgini :D
Cave ab homine unius libri

MILJAN

Citat: Kengur poslato 28 Avgust, 2012, 16:13
Lazic- Samo provocira
Zverka- Hoce praCe da zrtvuje
Inspektor- o'ma baca udicu da je UFF proguta do petnih zila

[rofl]

Uvek ista prica :)

A prace niko vise ni ne kupuje. Lepo kaze Deki kasapin, ko prizivi ove zime sa stokom, taj je bogat covek... :D
Znaèi ja i Laziæ isto radimo? Nemoj tako Klokane :D Laziæ je tajkun..Bole njega... Ja sam objektivan...A on je prcko iz hobija...  :D
Cave ab homine unius libri

Plazma Keks


Che


mi¹ko_kolo

I ponovo sudar na æo¹ku. Jebote, nikad se neæu naviæi na tresak. A sad samo skaèem da nije (nedaj Bo¾e) neko na motoru. Po¹to je veè bilo i toga.

Zverka

koji cosak...kakav sudar???A???
a sta me iznerviralo...
TO STO U USRANOJ DRZAVI ...cipelice za dete ( BEBECA) kostaju jebenih 6000 dinara....
a plata ti je  jedva 27000
Never ride faster than your angel can fly

:D

Plazma Keks


Zverka

ove vrede...malo jace...jbg ipak je ciciban...CICIBAN...mada ROOODJENI ...OD CEGA IH PRAVE ZA 6000
cipelilce koje dete preraste za koji mesec.... jebem tiii drzavu
Never ride faster than your angel can fly

:D

Plazma Keks


mi¹ko_kolo

Citat: Zverka poslato 28 Avgust, 2012, 22:35
koji cosak...kakav sudar???A???
a sta me iznerviralo...
TO STO U USRANOJ DRZAVI ...cipelice za dete ( BEBECA) kostaju jebenih 6000 dinara....
a plata ti je  jedva 27000

Ovde, neki dan bila dva za dva sata. http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,8389.msg297197.html#msg297197

mareskin

Citat: Zverka poslato 28 Avgust, 2012, 22:39
ove vrede...malo jace...jbg ipak je ciciban...CICIBAN...mada ROOODJENI ...OD CEGA IH PRAVE ZA 6000
cipelilce koje dete preraste za koji mesec.... jebem tiii drzavu


Ma to deca habaju, a ove ¹to ja tro¹im od 1200 din. traju li traju ;) A ove jeftine kupujem u fazonu da se tro¹e jeftine umesto skupe :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Zverka

ahh da ga jebes...nemos detetu kupis kineske da uci u njima da hoda kako valja...
...pa pazi..kupi cipele...plati racune...kupi koji bodic...VAKCINU plati... i jebem ti osta bez cvonjka....
bes mi sve ako ne krenem u neku otimacinu...JEBO TI OVAKAV POSTEN ZIVOT...
i CORBA POSKUPELA.....ili mi se cini...al nekad sam mogla za 1000 napuniti reyervoar do cepa...OD REZERVE
danas na pola rezervoara...1700 ...a zima tek ide...tek ce tad da se oseti SUSA...i sve ZAJEBICE... kad krene da urada...PO DZEPU ima se cesem...SAMO TAKO ...
jebem tiii...POPIZDELA SAM...
Never ride faster than your angel can fly

:D

Zverka

aaa ta raskrsnica...JEBENA ... i ja sam tu zamalo pretekla...PRE PAR DANA...
bilo na mm... :D
pogledo me onaj od gore :D jbg
Never ride faster than your angel can fly

:D

mareskin

Citat: Zverka poslato 28 Avgust, 2012, 22:50
ahh da ga jebes...nemos detetu kupis kineske da uci u njima da hoda kako valja...
...pa pazi..kupi cipele...plati racune...kupi koji bodic...VAKCINU plati... i jebem ti osta bez cvonjka....
bes mi sve ako ne krenem u neku otimacinu...JEBO TI OVAKAV POSTEN ZIVOT...
i CORBA POSKUPELA.....ili mi se cini...al nekad sam mogla za 1000 napuniti reyervoar do cepa...OD REZERVE
danas na pola rezervoara...1700 ...a zima tek ide...tek ce tad da se oseti SUSA...i sve ZAJEBICE... kad krene da urada...PO DZEPU ima se cesem...SAMO TAKO ...
jebem tiii...POPIZDELA SAM...


Istorija se ponavlja. Jbg valjda smo se malo nauèili?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Zverka

ma sta sam naucila koji moj...
sta...u majcinu...E ODO POD LADAN TUS malo mozak da oladim... JEBO TI TO ...sve vise vidim da se ne isplati biti dobar posten i vredan...
JASU TE KO VOLA... KARAJU KO CRNCA...A PLACAJU KO BELCA... i to kog ... onog ...POLU BELCA....rumuna.... u leppu majcinu....
UVATIO ME ISPIZDITIS zesci
Never ride faster than your angel can fly

:D