Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

yoya ima prelepu kucu u beogradu
mazzi ima kucu sa dvoristem u samom centru beograda (takovska i 27 marta)

eto gde sam video

Milomir27

pa ti kupi kucu u centru grada,samo ne znam koliko stanova ce da ti zalegne za to :)
a YoYa ima na belim vodama pa ako ti je to centar grada  [neampojma]

Zverka

Citat: Milomir27 poslato 24 Avgust, 2012, 21:03
pa ti kupi kucu u centru grada,samo ne znam koliko stanova ce da ti zalegne za to :)
a YoYa ima na belim vodama pa ako ti je to centar grada  [neampojma]
UFFE lepo  ti onako  PROFESORSKI  covek  zavuko ... AL  STRUCNO :))
:)
Never ride faster than your angel can fly

:D

UFF

i ti i profesor ste ocigledno nepismeni kad ne umete da citate
ono sto sam napisao je tacno
yoya ima kucu u beogradu a mazzi u centru i to su cinjenice
aj ponovo u skolicu nije to sramota

i koliko vidim svi koji su za kuce su neki iz pickovca :D

Milomir27

imaj ti sta se mene tice pet kuca u centru grada,meni je moj pickovac dobar
a pride imam i garazu :P :P :P

Kengur

Citat: UFF poslato 24 Avgust, 2012, 21:25
i ti i profesor ste ocigledno nepismeni kad ne umete da citate
ono sto sam napisao je tacno
yoya ima kucu u beogradu a mazzi u centru i to su cinjenice
aj ponovo u skolicu nije to sramota

i koliko vidim svi koji su za kuce su neki iz pickovca :D

Pa i ja imam kucu u BEOGRADU, opstina Vozdovac... I?

mazzi

Citat: UFF poslato 24 Avgust, 2012, 20:57
yoya ima prelepu kucu u beogradu
mazzi ima kucu sa dvoristem u samom centru beograda (takovska i 27 marta)

eto gde sam video

Prekini da pricas sta sve imam ... nije dosta sto su mi ukrali motor, sad bre treba neko i da me otme  :D Ono nije kuca ono je sama vlaga i budj zato sam i pobegao :) I ne volim kuce zbog toga

Milomir27


ЯЭВОЛУТИОН

Mene iznervirao UFF.....zapravo ne UFF vec oni koji oglas daju a ne daju broj telefona.....pa onda Gasa slusa moj izliv elokvencije i poznavanja narodnog srpskog jezika....zapravo Treba mi neki deo a vidim da MITO MAANIAC  ima nesto za parcanje od cbra....i onda nema telefon....ni tamo  gde kupuje telefone nema njegovog telefona...onda zovem uffa ...on nema...zovem gasu...gasa ima i to dva (da se zna ko je siva eminencija a ko se kurci) doduse ovaj se ni na jedan od ta dva ne javlja.
p.s.
Ako neko zna jos neki telefon, ili ako procita ovo Mito Maniac....nek mi se javi na 064 1173611
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

ЯЭВОЛУТИОН

kakvoj bre ilegali...necu ga pevam vec da mu dam pare.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

koji ce mi qrac telefon od coveka kojeg nikad ni upoznao nisam niti kupovao nesto od njega?
i citajte pazljivo sta vam revolution kaze GASA ima telefone od ljudi sa foruma a ne UFF
mozda ce sad prestati svi da me zovu po dva puta dnevno ko 988 i da traze da im posaljem broj od ovog ili onog-zovite gasu :D

a u velikoj vecini slucajeva taj broj je vec na forumu samo sto ih mrzi da ga traze

Plazma Keks

kako je mazzi u centru grada majke ti?! koja je ono opstina gde se on nalazi, palilua? nalazi se kod pionira. kako kazu, centar grada je sve sto pripada krugu dvojke ili?

dzimika

mazzi je inace trenutno samo kod pionira, pobegao je iz kuce jer je stara i vlazna a to ne znaci da su kuce lose vec da je ona u kojoj je on bio dosta matora :P
inace ispred te kuce su mu ukrali robertov auspuh sa cbr600f ako se secate i nije u takovskoj (uff-u inace lose ide navigacija pa je zato i kupio jednu) vec izmedju takovske i starine novaka, negde u samoj sredini
i iskreno 90% kuca u centru vise i nisu kuce i skoro i da ne postoje, onih 10% su trosne stare kuce, neke i od pre II S.R. i vecinom nemaju skoro nista od dvorista jer su to sve vec odavno podelili naslednici i slicno, meni je krivo sto cale nije kupio jos veci plac a mogao je, posle kad je hteo sve je vec bilo prodato, zajebo se u kalkulacijama ali dobro, najbitnije od svega je sto imam garazu, da je veci i plac bila bi veca i garaza :D
sve se svodi na to da kuca u centru nema svrhu jer da bi imao komfor, morao bi da porusis okolne zgrade da, radije bi ziveo u kuci na 20km od centra nego u samom centru, jeste da gde god da krenes imas dosta da putujes ali vredi mira koji imas

AndreyRR

on misli kucu na terazijama sa bazenom i parkingom,mislm da mu je idealan hotel moskva em bazen em parking mesta em pivnica m..... ;D ;D

AndreyRR

Citat: dzimika poslato 25 Avgust, 2012, 10:14
mazzi je inace trenutno samo kod pionira, pobegao je iz kuce jer je stara i vlazna a to ne znaci da su kuce lose vec da je ona u kojoj je on bio dosta matora :P
inace ispred te kuce su mu ukrali robertov auspuh sa cbr600f ako se secate i nije u takovskoj (uff-u inace lose ide navigacija pa je zato i kupio jednu) vec izmedju takovske i starine novaka, negde u samoj sredini
i iskreno 90% kuca u centru vise i nisu kuce i skoro i da ne postoje, onih 10% su trosne stare kuce, neke i od pre II S.R. i vecinom nemaju skoro nista od dvorista jer su to sve vec odavno podelili naslednici i slicno, meni je krivo sto cale nije kupio jos veci plac a mogao je, posle kad je hteo sve je vec bilo prodato, zajebo se u kalkulacijama ali dobro, najbitnije od svega je sto imam garazu, da je veci i plac bila bi veca i garaza :D
sve se svodi na to da kuca u centru nema svrhu jer da bi imao komfor, morao bi da porusis okolne zgrade da, radije bi ziveo u kuci na 20km od centra nego u samom centru, jeste da gde god da krenes imas dosta da putujes ali vredi mira koji imas

ti si bre preko pruge u drugoj drzavi

Plazma Keks

ma odlicno je ziveti van grada. tisina, muzika do daske, radionica koju cu za nekoliko godina pretvoriti u garazu, blah blah blah i sve prednosti koje donosi kuca, a zivim 10km od centra grada tako da mi nije daleko ili da biram da zivim u kumodrazu koji je jos blizi gradu.

Zverka

oko 26 km do STROGOG CENTRA grada.... jutrom LEPA VOZNJICA DO POSLA....po podne lepa voznjica do kuce...malo prpvrdam ...
uzivam...DODJEM kuci U MIR I TISINU...pa de cu bolje...
NE BI JA KUCU DA DAM NI ZA STA...SELO MOJE LEPSE OD PARIZA... nema da me bude pijani debili koji arlaucu pod prozorrom...novokomponovane ... PODPALJENICKE...itd,... veliko VEEEELIKO dvoriste  VELIKA GARAZA....ma milina...nema sta da se strecam.... di mi motorin...oce li dobiti krila itd
P.S
MAZZI KORISTI JEBENI DISK LOK...sl.put ce ti proseta motorin :D LJUBI ZVER
Never ride faster than your angel can fly

:D

UFF

dzimika ne radi se o navigaciji vec moramo bas tacnu adresu da napisemo ai ko jos zna za starina novaka ulicu? za 27 marta i takovsku svi znaju

zverka sta ce koji qrac disc lock da mu pomogne kad su mu ceo motor ubacili u kombi?

i prestanite da serete be o tom miru i tisini  qrac bre moj mir i tisina kad idem kod nekog van grda dok dodjem do njegove kuce 318648496 kucica pocne da laje i ne prestaje jebala vas takva tisina
a sto se tice muzike mozda me je usralo ali ja je stalno odvrcem i nikad se niko bunio nije (a harman kardon+jbg nisu bas tiha kombinacija)

i sto se tice te "voznjice" do kuce ko kaze da mu to prija OPET LAZE jer ja zivim na vidikovcu sto je beograd pa mi se vise smucio zivot da putujem do grada i nazad svaki dan iako nisam u bus usao 10godina e sad mogu da zamislim kako je tek onima koji jos dalje zive a neki idu i busom

to je cisto gubljenje vremena, kad mi bude do voznjice lepo sednem na motor pa se provozam gde hocu a ne svaki dan da moram umesto kad ja zelim

AndreyRR

Citat: Plazma Keks poslato 25 Avgust, 2012, 10:59
ma odlicno je ziveti van grada. tisina, muzika do daske, radionica koju cu za nekoliko godina pretvoriti u garazu, blah blah blah i sve prednosti koje donosi kuca, a zivim 10km od centra grada tako da mi nije daleko ili da biram da zivim u kumodrazu koji je jos blizi gradu.
i bazen da postavis u donjem nivou iza kuce  ;D ;D