Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zmiya


Major


AndreyRR

Sobzirom da smo debilna nacija,treba nam na svakoj raskrsnici po semafor

DaChaS

bahata kobila :D nista gore od istripovanih riiba

zmiya


mi¹ko_kolo

A sad jo¹ jedan moron i jo¹ jedan sudar! Jebote, vi¹e mi se i ne  izlazi na prozor. Izaðem samo da vidim da nisu pokupili nekog na motoru.

Gašpar

Ti da kupiš šlep i da mlatiš pare. Sledeće godine u ovo vreme bićeš milioner ;D

easy


easy


dzimika

Citat: Laziæ poslato 23 Avgust, 2012, 16:07
Citat: dzimika poslato 23 Avgust, 2012, 15:46
pre neki dan sam ovo provalio

Brate gledaj malo bolje, ima bar 6 meseci kako je stop u kralja Petra...:D

nisam isao dalje od zmaja od nocaja do pre 2 nedelje a ni tada ne bi isao dole da nisam isao do karaburme

UFF

Ovako sam danas zatekao haubu  [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry]

i posle me pitaju sto ne volim macke?   [ninjaborba]

UFF

sediste od motora mi je vec izgrebano kad za vreme kise pokusaju da se popnu na njega a smeta im cirada da skoce normalno pa zariju nokte pri penjanju
nije im dovoljno da budu dole ispod cirade jer je mokro pa se popnu gore na sediste da se na njemu linaju i da ga grebu

sad treba puknem 150e za farbanje haube i posle kad budem prodavao da nekog ubedjujem da ga nisam udarao vec ga je macka izgrebala  [ludak]

a umesto da je uvatim za rep, zavrtim 2 kruga oko glave pa lansiram u pravcu zgrade ja sebi ponavljam kako nije ona kriva, ona je samo zivotinja i ne zna sta radi
koga bre boli qrac da li ona zna ili ne? sjebala mi je haubu i sad cu ja da sjebem nju  [obesiose]
uh kako sam popizdeo  [ljutko] [ljutko]


odoh da joj odnesem mleko   mac mac...

monsterbnt

Hm......il je tebi farba na haubi tesko govno il je to neka mutirana macka...........bas sam pre neki dan slusao kako je neki pandur podigao tuzbu protiv grada jer su mu macici koji su usli ispod haube njegovog novog auta pregrizle rezervnu gumu........Izgleda dai mamo invaziju macaka mutanata.
Smrt SVIMA!!!!

Milomir27

kupi si garazu i ne diraj te zivotinjke,kako borcanac zivi na selu i nema te probleme?
ima GARAZU

Phoenix

Citat: Milomir27 poslato 23 Avgust, 2012, 21:47
kupi si garazu i ne diraj te zivotinjke,kako borcanac zivi na selu i nema te probleme?
ima GARAZU

a jel si ti leba ti video nekad kravu na haubi??!! [rofl]
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Milomir27

Citat: Phoenix poslato 23 Avgust, 2012, 21:50
Citat: Milomir27 poslato 23 Avgust, 2012, 21:47
kupi si garazu i ne diraj te zivotinjke,kako borcanac zivi na selu i nema te probleme?
ima GARAZU

a jel si ti leba ti video nekad kravu na haubi??!! [rofl]
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
ja bi te molio da se uozbiljis kako prilici tvojim godinama  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Uncle Bob

Citat: UFF poslato 23 Avgust, 2012, 21:20
sediste od motora mi je vec izgrebano kad za vreme kise pokusaju da se popnu na njega a smeta im cirada da skoce normalno pa zariju nokte pri penjanju
nije im dovoljno da budu dole ispod cirade jer je mokro pa se popnu gore na sediste da se na njemu linaju i da ga grebu

sad treba puknem 150e za farbanje haube i posle kad budem prodavao da nekog ubedjujem da ga nisam udarao vec ga je macka izgrebala  [ludak]

a umesto da je uvatim za rep, zavrtim 2 kruga oko glave pa lansiram u pravcu zgrade ja sebi ponavljam kako nije ona kriva, ona je samo zivotinja i ne zna sta radi
koga bre boli qrac da li ona zna ili ne? sjebala mi je haubu i sad cu ja da sjebem nju  [obesiose]
uh kako sam popizdeo  [ljutko] [ljutko]


odoh da joj odnesem mleko   mac mac...
Pre farbanja probaj da ispolira¹
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Phoenix

Citat: Milomir27 poslato 23 Avgust, 2012, 21:56
Citat: Phoenix poslato 23 Avgust, 2012, 21:50
Citat: Milomir27 poslato 23 Avgust, 2012, 21:47
kupi si garazu i ne diraj te zivotinjke,kako borcanac zivi na selu i nema te probleme?
ima GARAZU

a jel si ti leba ti video nekad kravu na haubi??!! [rofl]
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
ja bi te molio da se uozbiljis kako prilici tvojim godinama  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

pa ja se i ponasham u skladu sa svojim godinama  [plazi_se_2]
ti bi da se ja ponasham u skladu sa tvojim godinama a?  [ludak] [rofl]
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Milomir27

Citat: Phoenix poslato 23 Avgust, 2012, 21:59
Citat: Milomir27 poslato 23 Avgust, 2012, 21:56
Citat: Phoenix poslato 23 Avgust, 2012, 21:50
Citat: Milomir27 poslato 23 Avgust, 2012, 21:47
kupi si garazu i ne diraj te zivotinjke,kako borcanac zivi na selu i nema te probleme?
ima GARAZU

a jel si ti leba ti video nekad kravu na haubi??!! [rofl]
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
ja bi te molio da se uozbiljis kako prilici tvojim godinama  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

pa ja se i ponasham u skladu sa svojim godinama  [plazi_se_2]
ti bi da se ja ponasham u skladu sa tvojim godinama a?  [ludak] [rofl]
ima timeni da ides u temu bullshit deriste jedno [plazi_se] [plazi_se_2]

zmiya

Za¹mirglaj vodenom 2000 granulacije(nikako Smirdex),pa vidi koliko æe da izadje,mo¾da bude podno¹ljivo..Ima vremena za farbanje,i to tek kad rei¹ problem sa maèkama..