Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


UFF

ta raskrsnica moze da posluzi lepo nekom od nas ako se svojom greskom skrlja negde pa dodje tu i saceka da mu neko izleti da ga lupi da osiguranje popravlja :D

mareskin

Citat: mi¹ko_kolo poslato 23 Avgust, 2012, 13:52
I ponovo sudar na æo¹ku! Jebote, da li mogu br¾e da proðu kroz ovakvu raskrsnicu?! Pun je grad morona!!!

Ajde ¹kljocni par slika te sudbonosne raskrsnice da vidim kako to izgleda i kakav je taèno problem.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mi¹ko_kolo

Jednostavno - problema nema. Pod uslovom da se po¹tuje STOP koje je postavljeno u mojoj ulici. Ali gomila kretena samo protrèi kroz raskrsnicu, sa potpunim odsustvom koèenja. Ja to ne radim ni kad imam prednost a ne kad imam STOP.


mi¹ko_kolo

Vidi se kolika je raskrsnica. I vidi se koliko je nepregledna. E sad zamislite kad proðe kroz nju sa 40-50. Ne mora br¾e.

A ovu Libru sa strane je vozio moron. Sedi pored pa nisam hteo da slikam koliko je izlupana. Osim ¹to je probijen hladnjak, krilo nabijeno na toèak...

UFF

pa sta je tu nepregledno jbt?
samo treba da stanes na stop

mareskin

Sad mi je jasno ¹ta je problem. Trebalo je da stave ovaj crveni znak ispod ovog plavog... nije bitno znaèenje, nego se tako boje bolje uoèavaju...
Nisam siguran ¹ta taèno znaèi ovaj znak na kome pi¹e "STOP" velikim slovima... Tako se ne pi¹e benzin...
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mi¹ko_kolo

Pa nepregledna utoliko ¹to NE MO®E daa se proðe a da se ne prikoèi skoro na nulu.

Alex

Nema zakona koji sprecava idiotizam u voznji. Sinoc se cale i ja vracamo iz prodavnice, napunili smo se - 2 gajbe piva, gomile namirnica, jedva moze da se upravlja motorom. Autobus staje na 20 metara ispred, tata gleda retrovizor, neki audi vozi iza nas istom brzinom kao mi - 60. Tata daje znak, krene da obilazi, kad ja primetim nesto pored leve noge - idiot ubrzao i poceo nas da obilazi, zamalo da nas obori kolko se priblizio. Stadosmo na metar od busa, jedva ukocio motor.

Na sledecem semaforu lik iz audija stao u traku za desno (5 metra pre linije), mi vozimo pravo, i taman tata usporava da dodje do njegovog prozora kad ovaj dade gas i kroz crveno skrete LEVO. Da tata nije prikocio da mu se najebe keve, oborio bi nas. Da'l je bio pijan, sta li je, vozi on svoje, nije ga briga sto je u centru grada.

UFF

tata vozi sina na skuteru od 50ccm sa namirnicama i 2 gajbe piva?
pa cale ti je sampion

Lazic

Citat: UFF poslato 23 Avgust, 2012, 14:36
pa sta je tu nepregledno jbt?
samo treba da stanes na stop

Samo... :D Obrati pa¾nju na betonsku banderu, na drugoj slici sa leve strane, za 20ak godina u toj banderi je zavr¹ilo masa kola, kad ih ovaj kroz stop omlati sa desna...[facepalm]

Gašpar

Ja sinoc stao na semaforu skroz levo, uz crtu skoro, pored mene se provlaci crna golf cetvorka. Ja polako krecem a on gas uz sktipu guma i hoce da me obiđe s desne strane i ja jednostavno moram da predjem u levu traku. Hoce covek da se trka 1.9sdi sa mnom. Nisam imao ni volje ni zelje da se nesto natezem s budalom, samo sam se povukao.
Izgleda da su ovi sa dvojki evoluirali na cetvorke.

mareskin

Citat: Laziæ poslato 23 Avgust, 2012, 14:57
Citat: UFF poslato 23 Avgust, 2012, 14:36
pa sta je tu nepregledno jbt?
samo treba da stanes na stop

Samo... :D Obrati pa¾nju na betonsku banderu, na drugoj slici sa leve strane, za 20ak godina u toj banderi je zavr¹ilo masa kola, kad ih ovaj kroz stop omlati sa desna...[facepalm]

Ja bi brate do sada sklonio tu opasnu banderu!!! :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kengur

Jesu.

Pre par godina dvojka bila 2500, 3000 ''nabudzena''. Sada za 3000 i koju stotinu sedaju u 4ke...

Major

Takvih raskrsnica ima koliko hoces.
Od mog posla ima ulica koja ima prednost, ali svi koji dolaze iz ulice desno misle da imaju prednost i ako imaju ogroman trougao + je dole na asfaltu iscrtano da treba da propusti.
Bukvalno svaki dan kad se vracam kuci trudim nekom idiotu koji uopste nije video znak ili se pravi blesav!


zmiya

U Kralja Petra su na jednoj raskrsnici ka Doræolu odjednom promenili prvenstvo i sad Stop stoji u Kralja petra,a ljudi navikli pa sad i ne gledaju,plus ima neko drvo koje zaklanja.

dzimika

pre neki dan sam ovo provalio, verovatno nekom budzovanu dojadilo da ceka da presece kralja petra pa resio da stavi stop gde nema potrebe za tim ali bas nikakve potrebe

Hohštapler

..i moja ulica ima sliènu budala¹tinu.
Na raskrsnici moje ulice (Pu¹kinova) i popreène koja ima prednost (Mi¹e Dimitrijeviæa) su postavili le¾eæe policajce, ali u ovoj koja ima prednost.
Tako da sad ovi ¹to izlaze iz sporedne moraju da propu¹taju ove ¹to idu kroz glavnu, a ovi koèe zbog le¾eæih policajaca, i onda normalno, niko nema strpljenja pa sasecaju jedni druge... "ko æe bre èekati.."
Normalno, svakih par dana - staklo i deliæi po putu...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Citat: dzimika poslato 23 Avgust, 2012, 15:46
pre neki dan sam ovo provalio

Brate gledaj malo bolje, ima bar 6 meseci kako je stop u kralja Petra...:D