Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

pardon al ja volim ponekad da se pravim tupava npr. kad sam u beloj kosulji, na stiklama skockana za svadbu a pukla mi guma na autu pa ko bre da se prlja jbg mnogo je lakse da krenem da trepkam okicama i pravim se tupavo zensko da to neko uradi umesto mene :P ili kad me mrzi da pumpam gumu na pumpi uvek ima neko fiiiiin da to uradi umesto mene :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

balcan girl

al jebeno mi urnebesno smesno kad to radim..mislim trepkam okicama i takooo pravim se naivnaaaa...ko bre jos moze u to da poveruje da ima veze sa mnom :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


dzimika

ma sto kaze uff, sve to naplatiti mada to ume da deluje lose na biznis :D

mareskin

Citat: Alchemist poslato 22 Avgust, 2012, 18:05
Citat: mareskin poslato 22 Avgust, 2012, 16:28
Izvini, ali neæu moæi da se slo¾im sa tobom.
Mladi ljudi, a softver na srpskom. Pi¹e Naði adresu, ima¹ spisak zemalja, ukuca¹ ime grada, ulicu (èak i to posle nekoliko slova izbaci spisak)...
Koliko prostije treba da bude? Da li je takav èovek sposoban da vozi auto i di¹e u isto vreme?


Jeste, lako je i debilno je... al jbg zasto mislis da svi moraju da se interesuju ili razumeju u to... ja znam ljude koji su jako veliki strucnjaci u svojoj oblasti (medicina, farmacija, prava...) a ne znaju ni kanale na tv-u da nameste, ni sms da posalju a ne nesto komplikovanije, jbg ne interesuje ih i ako im je lakse nekome da daju pare da to odradi zasto ih tretirati kao debile? Jel ce neko tebi reci da si retardirani debil ako recimo ne znas da operises slepo crevo?

Sve u svemu ne kapiram zasto te to nervira... samo sa osmehom na licu uzmes pare za posao koji ne traje ni minut :)

Ume¹ li da koristi¹ navigaciju na srpskom jeziku?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Alchemist

Na srpskom ni mobilni ne znam da koristim... kad sam videla windows na srpskom nisam znala sta cu s njim...  [rofl] [rofl] [rofl]

ok salim se... znam da koristim navigacije iako neke imaju uzasno debilan meni, al jbg mene te stvari interesuju i volim da znam vise od onoga sto mi profesija trazi
You're just jealous cause voices are talking to me

DaChaS

ma mozes da budes sta oces ako si odavde a  ne znas da koristis navigaciju na srpskom ti si debil .... nema veze koliko te bilo sta ne interesuje .....sad sam se i ja iznervirao :D :D

mareskin

Citat: Alchemist poslato 22 Avgust, 2012, 19:46
Na srpskom ni mobilni ne znam da koristim... kad sam videla windows na srpskom nisam znala sta cu s njim...  [rofl] [rofl] [rofl]

ok salim se... znam da koristim navigacije iako neke imaju uzasno debilan meni, al jbg mene te stvari interesuju i volim da znam vise od onoga sto mi profesija trazi

Mo¾e i na engleskom :)

©ta æe se desiti kada se ta navigacija resetuje na putu?
Navigaciju imaju veæ neko vreme. U istoriji se vidi da su putovali po Srbiji sa njom. Valjda su svaki put tra¾ili da im neko ukuca adresu ;)

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

Mislim da njima zapravo ne treba navigacija....ali je tako fancy, kad se mete na nosac zalepljen na sajbnu....i mobilni im verovatno sluzi za dekoraciju....diploma je fakticki tu, kako ne bi morali da rade neki kreativan posao u drzavnom sektoru, vec da budu rukovodioci...tu ne mora mnogo da se misli. Zaposlili su se naravno preko veze....gomila vas zna neke likove po vasim firmama za koje stvarno ne znate da li umeju dve ovce da sacuvaju, a rukovodioci. Ne smeta meni , nek rukovode privatnom firmom sa privatnim novcem, a ne po drzavnim firmam sa nasim novcem....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

CBRR1

ja bre citam sve ove postove,HOCE LI NEKO MENI DA OBJASNI STA JE TO NAVIGACIJA... [neampojma] ;D

Jefta

Citat: cbrr1 poslato 22 Avgust, 2012, 23:11
ja bre citam sve ove postove,HOCE LI NEKO MENI DA OBJASNI STA JE TO NAVIGACIJA... [neampojma] ;D
То ти је када поступаш по наредбама једне тете, и слушаш све што ти она говори... Мада то ти дође онда исто као и да имаш жену...

mareskin

Mene malo pustilo od jutros... Ovo je neka terapeutska tema, izgleda ¹a¹avo, ali deluje :)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: Jefta poslato 22 Avgust, 2012, 23:35
Citat: cbrr1 poslato 22 Avgust, 2012, 23:11
ja bre citam sve ove postove,HOCE LI NEKO MENI DA OBJASNI STA JE TO NAVIGACIJA... [neampojma] ;D
То ти је када поступаш по наредбама једне тете, и слушаш све што ти она говори... Мада то ти дође онда исто као и да имаш жену...

Sa jednom bitnom razlikom!!! Ovu tetu mo¾e¹ da uæutka¹ ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Jefta

Citat: mareskin poslato 22 Avgust, 2012, 23:37
Citat: Jefta poslato 22 Avgust, 2012, 23:35
Citat: cbrr1 poslato 22 Avgust, 2012, 23:11
ja bre citam sve ove postove,HOCE LI NEKO MENI DA OBJASNI STA JE TO NAVIGACIJA... [neampojma] ;D
То ти је када поступаш по наредбама једне тете, и слушаш све што ти она говори... Мада то ти дође онда исто као и да имаш жену...

Sa jednom bitnom razlikom!!! Ovu tetu mo¾e¹ da uæutka¹ ;)
Можеш и ову другу :)

Uncle Bob

 [rofl]
Citat: mareskin poslato 22 Avgust, 2012, 23:37
Citat: Jefta poslato 22 Avgust, 2012, 23:35
Citat: cbrr1 poslato 22 Avgust, 2012, 23:11
ja bre citam sve ove postove,HOCE LI NEKO MENI DA OBJASNI STA JE TO NAVIGACIJA... [neampojma] ;D
То ти је када поступаш по наредбама једне тете, и слушаш све што ти она говори... Мада то ти дође онда исто као и да имаш жену...

Sa jednom bitnom razlikom!!! Ovu tetu mo¾e¹ da uæutka¹ ;)
I izbaci¹ kroz prozor a da neodgovara¹. [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

CBRR1

sad mi nista nije jasno...znaci sad zenu kroz brozor da izbacim..?

Milomir27

Citat: Jefta poslato 22 Avgust, 2012, 23:35
Citat: cbrr1 poslato 22 Avgust, 2012, 23:11
ja bre citam sve ove postove,HOCE LI NEKO MENI DA OBJASNI STA JE TO NAVIGACIJA... [neampojma] ;D
То ти је када поступаш по наредбама једне тете, и слушаш све што ти она говори... Мада то ти дође онда исто као и да имаш жену...
ili da AndreyRR sedi pored tebev:)

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

perlx