Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Kengur

Dve opcije

zene
1. Kupio tata
2. Sirila noge

muskarci
1. Kupio tata
2. Pusio kare

Major

Imas i trecu i cetvrtu opciju za oba pola:

jako jako uporan/na ili jako jako snalazljiv/va


zmiya

A mene interesuje kako su do¹li do navigacije..

Phoenix

Citat: Kengur poslato 22 Avgust, 2012, 16:48
Dve opcije

zene
1. Kupio tata
2. Sirila noge

muskarci
1. Kupio tata
2. Pusio kare

Citat: MajorSoul poslato 22 Avgust, 2012, 16:53
Imas i trecu i cetvrtu opciju za oba pola:

jako jako uporan/na ili jako jako snalazljiv/va



jako jako snalazljiva = 2. Sirila noge
znachi ne vazi se!  ;)
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Kengur

Sta zna major, on kupio diplomu uz Hondu... :P

Major

Mislio sam da je dobar/ra u prepisivanju tj puskaranju ;D

Citat: Kengur poslato 22 Avgust, 2012, 16:58
Sta zna major, on kupio diplomu uz Hondu... :P

Major bar ima motor :P

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Kengur

Citat: MajorSoul poslato 22 Avgust, 2012, 16:58
Mislio sam da je dobar/ra u prepisivanju tj puskaranju ;D

Citat: Kengur poslato 22 Avgust, 2012, 16:58
Sta zna major, on kupio diplomu uz Hondu... :P

Major bar ima motor :P


Neeeee, major ima TOBUSSSS :D :P

easy

meni je strasno sto su dosli  U SERVIS zbog toga
ja bi ih jebo 3 sata

- dobar dan, izvolite
- dobar dan, da li mozete da nam ukucate adresu?
- uh, jel i vama otisao modul za ukucavanje adrese? to se ceka mesec dana, dajte da vidim uredjaj.
- ma ispravno je sve, samo da nam ukucate adresu.
- aha a da li je uredjaj bio ukljucen kada ste kucali, mozda zato nije hteo, desava se sa ovom novom blesavom tehnologijom hehe.
a mozda je i napajanje, a to se ceka mesec dana, dajte da otvorim to na brzinu
- jao da li je to bas neophodno? stevice, rekla sam ti da ne uzimamo ovo cudo. sad ima meni da kupis onu bezicnu peglu za kosu - ne zanima me nista!! nista!!!
- pa naravno moram da skinem ekran i odlemim memoriju, nekada se italijanske pobrkaju sa kongom, ne biste zeleli da vas ovo odvede u kongo greskom hehe
- ma ne razumete, treba samo da se ubaci adresa
- mislim da vi ne razumete, adrese su vec unutra zajedno sa mapom.
- ??
- ali nama treba nas hotel
- pa da, ali ovo nije turisticka agencija, otkud znam koji je vas hotel. e evo, sad ce kiseli da se vrati sa pauze, vec je on to otvarao, nista ne brinite
- ma mi imamo adresu samo treba da se ukuca
- pa ja vam kazem da vam je izgleda otisao modul za ukucavanje. to se ceka mesec dana..

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

ja bi voleo da imam takve musterije
uzmes mu pare za 2 minuta posla

pit


            Meni najsmesnije kad mi udje namontirana smizlica i potrazi osminu bureka sa sirom i DIJETALNI JOGURT....kao na dijeti je.

Kengur

Aj ne rise da valjas i dijetalni burek? :D

pit


      Pa jos uvek ne ...ali secam se jednog kolege bolida koji je pokusavao da prodaje integralni burek.Sastav je integralno brasno,palmino uljle neki bljak sir sa O% masnoce...sve u svemu splacina najgora. [doh] [doh]
           I jos jedan jos veci koji je izmislio pica burek pre 20 godina pa onda resio u istom stilu da pravi burek sa bananam i morskim plodovima . [rofl] [rofl]

Kengur

Pica burek je ok

ali to djubre sa bananom i morskim plodovima ne bih jeo da mi platis godisnju pretplatu na pekaru...

pit

Citat: Kengur poslato 22 Avgust, 2012, 17:39
Pica burek je ok

ali to djubre sa bananom i morskim plodovima ne bih jeo da mi platis godisnju pretplatu na pekaru...

                  Pa naravno da niko nije ni hteo da jede....samo majstori u nocnoj smeni przili morske plodove i gulili banane a u burek stavljali po neku mrvicu .Propast.

Alchemist

#2178
Citat: mareskin poslato 22 Avgust, 2012, 16:28
Izvini, ali neæu moæi da se slo¾im sa tobom.
Mladi ljudi, a softver na srpskom. Pi¹e Naði adresu, ima¹ spisak zemalja, ukuca¹ ime grada, ulicu (èak i to posle nekoliko slova izbaci spisak)...
Koliko prostije treba da bude? Da li je takav èovek sposoban da vozi auto i di¹e u isto vreme?


Jeste, lako je i debilno je... al jbg zasto mislis da svi moraju da se interesuju ili razumeju u to... ja znam ljude koji su jako veliki strucnjaci u svojoj oblasti (medicina, farmacija, prava...) a ne znaju ni kanale na tv-u da nameste, ni sms da posalju a ne nesto komplikovanije, jbg ne interesuje ih i ako im je lakse nekome da daju pare da to odradi zasto ih tretirati kao debile? Jel ce neko tebi reci da si retardirani debil ako recimo ne znas da operises slepo crevo?

Sve u svemu ne kapiram zasto te to nervira... samo sa osmehom na licu uzmes pare za posao koji ne traje ni minut :)
You're just jealous cause voices are talking to me

Joker

Ne znati nije sramota, sramota je kada se pravis da ne znas tj. da si glup sto je slucaj u tim primerima koje ste naveli... Moze neko biti pametan do neba, jbs sve to kada je nesposoban ili se pravi, sto je u sustini isto... Ako imas takve slucajeve malo vise od standardnog, to bas zna da nervira...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...