Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane

 [rofl]

Stani u red



On topic:

Beyblade glupo govno, ne kapiram

Grof

Citat: dzimika poslato 06 Januar, 2018, 14:01
sto bi menjao kondenzatore, samo nakaci hard kod nekoga da izvuce slike i to je to
pa buraz da bi vaskrsao raèunar ... nadam se ;)

Lazic

Citat: mrle poslato 06 Januar, 2018, 14:29
@Lazic
kada ces da uzmes moj laptop da pogledas da ga opravis?
Zar nije trebalo da proðe¹ pored mog posla sa raèunarom...? :)

Bori¹a

Citat: Hurricane poslato 06 Januar, 2018, 17:35
Beyblade glupo govno, ne kapiram

to opet aktuelno?

bilo aktuelno kad sam isao na rekreativnu nastavu na Taru, ko je imao original eeeej...

Glava Dole

Citat: Hurricane poslato 06 Januar, 2018, 17:35
[rofl]

On topic:

Beyblade glupo govno, ne kapiram

Uhh kad se setim kad sam bio klinac... imao sam kolekciju, popravljao ih, betonirao s drugarom arenu... pa nadjem kod komsije neki stari zardjali veliki lezaj, zalepim za njega gornji i donji deo, potezace sam sjebavao samo tako kolko je bio tezak, al kad zavrti niko mu nista nije mogao... u drugom razredu osnovne sam napravio elektricni sa motorcicem iz automobila, to je tek bila senzacija, sva odeljenja se okupila u dvoristu da vide a ne moze mu niko nista, vrteo se dokle god drzim dugme [rofl] Bili oni crtaci, imao i brdo DVD-jeva... ma idi bre :) Bilo je zanimljivo da se testiraju, boris se sa drugarima koji ce duze da izdrzi itd, mi sad to ne kapiramo ali deci itekako jeste :)

megaidiot

ja ne znam o cemu vi pricate, kakav blejd kakvi lezajevi?

Glava Dole

! No longer available

Jbg tad nisu bile aktuelne kamere pa da zabelezim svoje budzevine i prepravke :D Karabudzilo od malih nogu :) Pa kad se setim kolekcije pusaka, pistolja, pa te sa laserima, svetlima, sa po vise sanzera, pa na rasklapanje... pa sve to popravljao, kombinovao, lepio, vezbao po ceo dan :) Uhvatila me sad nostalgija :)




Lazic


sremac

samo snobovi su imali arene, mi smrtnici smo koristili lavore kade, buriæe ...
budala na leru, mudonja u kontra smeru

mrle

Citat: Laziæ poslato 06 Januar, 2018, 23:21
Citat: mrle poslato 06 Januar, 2018, 14:29
@Lazic
kada ces da uzmes moj laptop da pogledas da ga opravis?
Zar nije trebalo da proðe¹ pored mog posla sa raèunarom...? :)
zar nije trebalo da ti dodjes kod mene na pivo i da ga uzmes?

megaidiot

Citat: Laziæ poslato 07 Januar, 2018, 13:47
Definitivno bomb maker... ;D
valjda ce dobiti par strana u 'aktiviraj se'

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

eclipse4

ali se zato radjamo u inostranstvu samo tako.....niko vise ni u domovinu da se vrati da vidi kucu....iz inozemstva na more pa nazad u inozemstvo.....



vucicu pederu!   vucicu pederu!

dzimika

Ali I pored toga nema mesta u vrticima

mrle

Citat: dzimika poslato 08 Januar, 2018, 09:38
Ali I pored toga nema mesta u vrticima

Po¹to sam u NBG, problem sa vrtiæima je kao i svuda, nema mesta.
A sa osnovnim ¹kolama druga slika, gde odu ta deca. ®ena mi radi u osnovnoj ¹koli "Marko Ore¹koviæ", ove godine upisano dva odeljenja manje prvog razreda,
u osnovnoj u bloku45 gde mi je sin prvi razred, rasformirana neka odeljenja mlaðih rareda i spojena zbog manje ðaka.

Biker-Boy

Mnogi obozavaoci lika i dela AV su verovatno i svoju sexualnu orijentaciju promenili po uzoru na svog idola, pa je to rezultiralo smanjenjem narastaja
I feel the need..... the need for speed !!!

banevuk

Citat: Biker-Boy poslato 08 Januar, 2018, 10:16
Mnogi obozavaoci lika i dela AV su verovatno i svoju sexualnu orijentaciju promenili po uzoru na svog idola, pa je to rezultiralo smanjenjem narastaja



[yahoo] [yahoo]



mi¹ko_kolo


Citat: dzimika poslato 08 Januar, 2018, 09:38
Ali I pored toga nema mesta u vrticima
U Beogradu.

Citat: mrle poslato 08 Januar, 2018, 09:54
Po¹to sam u NBG, problem sa vrtiæima je kao i svuda, nema mesta.
A sa osnovnim ¹kolama druga slika, gde odu ta deca. ®ena mi radi u osnovnoj ¹koli "Marko Ore¹koviæ", ove godine upisano dva odeljenja manje prvog razreda,
u osnovnoj u bloku45 gde mi je sin prvi razred, rasformirana neka odeljenja mlaðih rareda i spojena zbog manje ðaka.
Obdani¹ta stvaraju la¾nu sliku. Mnogo su manji kapaciteti i mnogo su manje grupe.

dzimika

I to I ima ih manje nego osnovnih skola