Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Joker

To moze isto, samo nisam siguran da li oni zavrsavaju i zapisnik policije. Sve ostalo znam da rade..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mrle

ja sam pored osnovnog zapisnika morao da èekam i neki drugi koji se èeka 3-4 meseca jer je mnogo vozila i velika materijalna ¹teta i krivièna prijava. I taj su nabavili posle manje od mesec dana.

penzos

Opet mlaznjaci u niskom letu iznad naselja! Pa jbm mu sve, jel mora!? Ilju¹in sleti i ne èuje se, Wizz air takoðe, ali iskompleksirani drko¹i ...  I evo opet, klinci plaèu, maèka mi se bazirala ispod stola, kom¹ijin rot vileni  [facepalm] Vreme je da i ja palim odavde. Dosta je bilo!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Lone Wolf

Kad najave ki¹u za vikend a kao neæe jo¹ ujutro pa ustanem u 6 jer su me oprcali komarci kao konja  a onda odem do gara¾e i gledam nebo a oblaci se kurèe a sunce ne izlazi dabogda nikad ne iza¹lo i izguram motor preko kurca jer sve zapinje i padne ki¹ica i guram nazad i sedim ko crkotina i stane jebena ki¹ica i izguram opet i oborim biciklo i opet poèe malo jaèa ki¹a i odustanem razmi¹ljam o najebanim koji su rekli trebao sam odustati kad me dvaput vraæa jer su se posle polomili najstra¹nije i ni¹ta zakljuèam gara¾u i vratim se u stan kao posran i posle odmah izaðe sunce sunce mu jebem u sred pièke materine i mislim da bog me voli ili onaj anðeo koga svi imamo pa me eto prejebao da ne vozim danas mo¾da bih se spièkao negde kad su tako dobri spr¾ite gromom budalu koja izleæe  golfom iz sporedne ulice a ne ni¹ta mu a bajker le¾i pokojni jebo sumnje i strahove i ki¹u i izbore kad se rodi¹ da voli¹ motore a prca te sve od komarca do sudbine!
Не може рај на земљи.

MIGE

jebeni kornisoni...ko izmisli male krastavce ,nije mi jasno..moram da turam ruku u teglu20 puta da bi pojeo neki krastavac..pa da mali valjaju ,zene bi ih volele  :)

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

MIGE

sad nesto gledam na tv.. EU otvorila trening i edukativni centar za nase stocare i proizvodjace mleka...da nauce da prave sir  [rofl] nisu znali do sada,nego nam je potrebna pederska EU da ih nauci...a ja sam izgleda odrastao na smokiju i grisinama jer nasi seljaci nisu znali nista od toga da prave...ili mozda ja i nisam odrastao? :o [neampojma]
ma mozda ja i ne postojim  [neampojma]

Hohštapler

auu Mige brate... ¹ta ima u tim krastavcima? Daj da vidim etiketu, oæu i ja! :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

MIGE


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: MIGE poslato 17 Septembar, 2016, 14:10
sad nesto gledam na tv.. EU otvorila trening i edukativni centar za nase stocare i proizvodjace mleka...da nauce da prave sir  [rofl] nisu znali do sada,nego nam je potrebna pederska EU da ih nauci...a ja sam izgleda odrastao na smokiju i grisinama jer nasi seljaci nisu znali nista od toga da prave...ili mozda ja i nisam odrastao? :o [neampojma]
ma mozda ja i ne postojim  [neampojma]
naucice ih da u obrano i prebrano mleko dodaju biljne masti i onda da naprave sir...cisto da se ne baci bela vodica koja posle ostane....to doduse nije bas pravi kravlji sir, ali potice delom i od kravljeg mleka...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

penzos

A od èega pravite zeèiju pa¹tetu?
Pa od zeèetine.
Samo od zeèetine?
Pa dobro, stavljamo i malo konjskog mesa.
Pa koliko je to malo?
Pa recimo, pola - pola.
Kako pola pola?
Pa jedan zec - jedan konj.
A za¹to onda uop¹te i stavljate zeèetinu?
Pa i ne stavljamo je ba¹ ne¹to.
[kralj]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mareskin

Citat: MIGE poslato 17 Septembar, 2016, 14:06
jebeni kornisoni...ko izmisli male krastavce ,nije mi jasno..moram da turam ruku u teglu20 puta da bi pojeo neki krastavac..pa da mali valjaju ,zene bi ih volele  :)

Nije nama mali, nego je ¾enama velika ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Bori¹a

sto onaj kaze, i boing 747 je mali kad sleti u great canyon [yahoo]

Lazic

Citat: mareskin poslato 17 Septembar, 2016, 23:27
Citat: MIGE poslato 17 Septembar, 2016, 14:06
jebeni kornisoni...ko izmisli male krastavce ,nije mi jasno..moram da turam ruku u teglu20 puta da bi pojeo neki krastavac..pa da mali valjaju ,zene bi ih volele  :)

Nije nama mali, nego je ¾enama velika ;D

Samo se ti te¹i...

ЯЭВОЛУТИОН

citat jednog mog poynanika

Mali mi je ali zato lapcem ko ker
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

grber

Citat: Laziæ poslato 07 Septembar, 2016, 09:34
Deca... :D

Samo jedna reè, Saboter... :D
Evo + sa malim zakasnjenjem... gde ga se samo seti? [thumb_up]

Lazic

Jesi lood, zbog Sabotera sam sedeo æaletu na grbaèi da mi kupi komp... :D Imao sam i mapu na papiru, mislim da je svet kompjutera objavio... :D

Gavrolini

Odgledao sk gp specijal brno. Isuse boze zasto? Zasto onakvi ljudi rade onaj posao. Ne znam da je gori onaj erceg ili kako se vec preziva koji je trcao po stazi kao da je retardiran ili ona gospodjica gospodja koja se ne zna da li vise iritira svojim glasom i poznavanjem engleskog , pojavom ili kretenskim pitanjima. Sramota me njihove sramote ili sto se kaze tensfer blama.

serbduck

Citat: Gavrolini poslato 18 Septembar, 2016, 23:12
Odgledao sk gp specijal brno. Isuse boze zasto? Zasto onakvi ljudi rade onaj posao. Ne znam da je gori onaj erceg ili kako se vec preziva koji je trcao po stazi kao da je retardiran ili ona gospodjica gospodja koja se ne zna da li vise iritira svojim glasom i poznavanjem engleskog , pojavom ili kretenskim pitanjima. Sramota me njihove sramote ili sto se kaze tensfer blama.

Sto bre....bas su grozni...

Elem, dobrodosli...dobrodosli...dobrodosli...dobrodosli... i dobrodosli....

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Gavrolini

I jos jednom dobrodosli za sve one koji su se sad ukljucili.