Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

 [facepalm]

ja ne cujem nista jer nisam u gradu, mrtva tisina, samo pticice ujutru, a 1km od mene sam u ulici sa 6 saobracanjih traka

PECA BMW

i sad mozes da se uclanis u drustvo " popularizuj mo zivot na selu" :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

eclipse4


Lazic

Citat: Milos96 poslato 13 Septembar, 2016, 20:06
A gde znam, svasta mi pada na pamet kad nemam racionalno objasnjenje... juce ponovo skidao da se igram sa sisicom i sad je jos tvrdja i naglije hvata... zabada znaci i hvata visoko, bas kako treba... a vazduh nisam ispustao cak ni na drugim kljestima, samo odvrtao ova sa viljuske, skidao i vratio... i pumpa je znaci ok cim je sad dobro i ne propada kad se drzi kocnica, tacno je nekako dospeo vazduh u sistem ali kako... pojma nemam... kao ni kako je izasao...

Ne znam taèno kako to izgleda na motoru(jo¹ nisam kvario koènice), ali na kolima kad gumica na glavnom koèionom cilindru ima mali ris, a stara teènost, de¹ava se da nekad prljav¹tina zapu¹i taj ris pa neko vreme bude normalna koènica...

Major

Treci mesec od udesa i jos uvek nemam zapisnik...

mareskin

Citat: Bori¹a poslato 13 Septembar, 2016, 23:29
ako sam budan cujem lika iznad ako pisa direktno u vodu a ne po wc solji hahahahah [rofl]
to uvece kad je bas tisina, preko dana ne

Mo¾da on glasnije pi¹a po mraku?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


Bori¹a


Blade

Citat: Major poslato 14 Septembar, 2016, 14:40
Treci mesec od udesa i jos uvek nemam zapisnik...

Jesi li uplatio taksu za zapisnik u policiji? Ako jesi, odi do njih, do sada su morali da ti dostave.
Kupite cveæe voljenoj ¾eni, ali ne zaboravite i na vlastitu.

mkt


Glava Dole

Citat: Laziæ poslato 14 Septembar, 2016, 09:18
Citat: Milos96 poslato 13 Septembar, 2016, 20:06
A gde znam, svasta mi pada na pamet kad nemam racionalno objasnjenje... juce ponovo skidao da se igram sa sisicom i sad je jos tvrdja i naglije hvata... zabada znaci i hvata visoko, bas kako treba... a vazduh nisam ispustao cak ni na drugim kljestima, samo odvrtao ova sa viljuske, skidao i vratio... i pumpa je znaci ok cim je sad dobro i ne propada kad se drzi kocnica, tacno je nekako dospeo vazduh u sistem ali kako... pojma nemam... kao ni kako je izasao...

Ne znam taèno kako to izgleda na motoru(jo¹ nisam kvario koènice), ali na kolima kad gumica na glavnom koèionom cilindru ima mali ris, a stara teènost, de¹ava se da nekad prljav¹tina zapu¹i taj ris pa neko vreme bude normalna koènica...

Otpada ta teorija s obzirom da kocnica propada pri drzanju lagano kad je los kocioni, ovde to nije slucaj... bez velikog napora je mogla da se nategne do plastike na rucici i hvatala je laganije, skinem kljesta i prevrcem ih dok su na crevu, naravno moraju malo da se razmaknu plocice da bi glatko usla nazad... nadrukam par puta i dobijem tvrdu kocnicu koja je i dalje tvrda a pre skidanja celjusti nije pomagalo ni drukanje... bila meka pa meka, sad odlicna, malo pre dosao iz voznje, i dalje super... vazduh kako doso tako otiso :D Gremlini napadaju izgleda :D

Citat: mkt poslato 14 Septembar, 2016, 19:42
sreca pa sam bacio pogled
ko zna koliko ovako teram vec


Gotova je guma odavno u svakom slucaju... isto mi se inace desilo na bravi, poizletale zice...

stilgar

Citat: mkt poslato 14 Septembar, 2016, 19:42
sreca pa sam bacio pogled
ko zna koliko ovako teram vec
http://i.imgur.com/vij9Grp.jpg
koji je dot gume ima manje od 10 god :)

eclipse4

Lazic bi ti reko da je ova guma ko nova!

Glava Dole

Citat: Bori¹a poslato 11 Septembar, 2016, 01:27
rade dalekovod negde u komsiluku i 20 dana po ceo dan nema struje u selu celom [doh] [doh] [samoubistvo]

Atenica naprednija, tek 2 dana po ceo dan nema struje... vrv ce i sutra... tek po podne izmedju 4 i 5 otprilike dodje [glavazid]

Lazic


mkt


Bori¹a


Major

Citat: Laziæ poslato 14 Septembar, 2016, 17:16
Citat: Major poslato 14 Septembar, 2016, 14:40
Treci mesec od udesa i jos uvek nemam zapisnik...
©ta te èudi?

Nista nego se malo jadam :D
Citat: Blade poslato 14 Septembar, 2016, 19:23
Citat: Major poslato 14 Septembar, 2016, 14:40
Treci mesec od udesa i jos uvek nemam zapisnik...

Jesi li uplatio taksu za zapisnik u policiji? Ako jesi, odi do njih, do sada su morali da ti dostave.

To sam uplatio posle 3 dana. Imam ja deo zapisnika ali jos uvek nemam ceo sa sve skicom i celim izvestajem koje uvazava osiguranje :)

Joker

Predpostavljam da je bilo povreda, tj. teskih telesnih povreda pa je zapisnik uradjen odmah nakon udesa i poslat u sud radi podnosenja krivicne prijave, a ne posle desetak dana kao i obicno.. Ako je to slucaj, mora da se ide u sud, kod sudije koji vodi predmet i on mora da izda kopiju zapisnika koji stoji u predmetu... U protivnom ne vidim zasto zapisnik nije zavrsen...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mrle

Citat: Joker poslato 15 Septembar, 2016, 18:20
Predpostavljam da je bilo povreda, tj. teskih telesnih povreda pa je zapisnik uradjen odmah nakon udesa i poslat u sud radi podnosenja krivicne prijave, a ne posle desetak dana kao i obicno.. Ako je to slucaj, mora da se ide u sud, kod sudije koji vodi predmet i on mora da izda kopiju zapisnika koji stoji u predmetu... U protivnom ne vidim zasto zapisnik nije zavrsen...

ili da tebe poslu¹a (kao ja) i da da da mu sve to zavr¹e.


"da da da"?!