Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Zvonèica

Kada je neko ljut na tebe a ne postoji razlog!!!!
Hold your head high and your middle finger higher

Plazma Keks

znas ono kada pitas devojku/zenu "sta ti je?" i ona ti odgovori sa "nista". e, sada znas kako je nama :P
nesto si zabrljala ali ne znas sta :P

goranvojska

Citat: Zvonèica poslato 20 April, 2014, 15:15
Kada je neko ljut na tebe a ne postoji razlog!!!!
uvek postoji razlog samo je pitanje koji.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Plazma Keks poslato 21 April, 2014, 00:58
znas ono kada pitas devojku/zenu "sta ti je?" i ona ti odgovori sa "nista". e, sada znas kako je nama :P
nesto si zabrljala ali ne znas sta :P

Mad si neukusan....to "nista" znaci zapravo "gomila totano nebitnih stvari tebi, ali njoj iz nekog razloga jako bitnih, ali ne moze da ti objasnjava koje su to stvari jer neces razumeti".......realno je stvarno "nista" ali i to je dovoljno da se ona nadrka,...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Plazma Keks

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 21 April, 2014, 11:04
Citat: Plazma Keks poslato 21 April, 2014, 00:58
znas ono kada pitas devojku/zenu "sta ti je?" i ona ti odgovori sa "nista". e, sada znas kako je nama :P
nesto si zabrljala ali ne znas sta :P

Mad si neukusan....to "nista" znaci zapravo "gomila totano nebitnih stvari tebi, ali njoj iz nekog razloga jako bitnih, ali ne moze da ti objasnjava koje su to stvari jer neces razumeti".......realno je stvarno "nista" ali i to je dovoljno da se ona nadrka,...
znam

mareskin

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 21 April, 2014, 11:04
Citat: Plazma Keks poslato 21 April, 2014, 00:58
znas ono kada pitas devojku/zenu "sta ti je?" i ona ti odgovori sa "nista". e, sada znas kako je nama :P
nesto si zabrljala ali ne znas sta :P

Mad si neukusan....to "nista" znaci zapravo "gomila totano nebitnih stvari tebi, ali njoj iz nekog razloga jako bitnih, ali ne moze da ti objasnjava koje su to stvari jer neces razumeti".......realno je stvarno "nista" ali i to je dovoljno da se ona nadrka,...

A moguæe da je i zaboravila koje su to stvari, ali se seæa jedino da si ne¹to zajebo?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

Citat: Plazma Keks poslato 21 April, 2014, 00:58
znas ono kada pitas devojku/zenu "sta ti je?" i ona ti odgovori sa "nista". e, sada znas kako je nama :P
nesto si zabrljala ali ne znas sta :P

[rofl]    [clapp] [clapp] [clapp]

Zvonèica

Citat: Plazma Keks poslato 21 April, 2014, 00:58
znas ono kada pitas devojku/zenu "sta ti je?" i ona ti odgovori sa "nista". e, sada znas kako je nama :P
nesto si zabrljala ali ne znas sta :P

Ni¹ta ja zabrljala nisam jer da jesam verovatno bih znala  :P. I, da jesam sigurno bih se izvinila i priznala gre¹ku kao ¹to i radim kada pogre¹im.
Da, razlog postoji u neèijoj glavi, pitanje je da li je opravdan ili ne. Oèigledno neopravdan, proizvod asocijacija, indikacija, pogre¹nog tumaèenja i pretpostavki kojih mi je u poslednje vreme pun iznajmljeni
Hold your head high and your middle finger higher

monsterbnt

Poslali zenu u svemir....
-Hjustone imamo problem!!!
-Koji?
-Ma nista....
-U cemu je problem?
-Ma nije nista....
-Aman zeno sta je sad bilo?
-ZNAS TI VRLO DOBRO!!!!
Smrt SVIMA!!!!

mareskin

Citat: monsterbnt poslato 21 April, 2014, 14:41
Poslali zenu u svemir....
-Hjustone imamo problem!!!
-Koji?
-Ma nista....
-U cemu je problem?
-Ma nije nista....
-Aman zeno sta je sad bilo?
-ZNAS TI VRLO DOBRO!!!!

Uvek se smejem kao budala kad ga proèitam [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

pittatore

Citat: Zvonèica poslato 21 April, 2014, 14:39
Citat: Plazma Keks poslato 21 April, 2014, 00:58
znas ono kada pitas devojku/zenu "sta ti je?" i ona ti odgovori sa "nista". e, sada znas kako je nama :P
nesto si zabrljala ali ne znas sta :P

Ni¹ta ja zabrljala nisam jer da jesam verovatno bih znala  :P. I, da jesam sigurno bih se izvinila i priznala gre¹ku kao ¹to i radim kada pogre¹im.
Da, razlog postoji u neèijoj glavi, pitanje je da li je opravdan ili ne. Oèigledno neopravdan, proizvod asocijacija, indikacija, pogre¹nog tumaèenja i pretpostavki kojih mi je u poslednje vreme pun iznajmljeni
Nisu ti bas neki argumenti  :)

balcan girl

to nista obicno znaci da treba da se potrudis da otkrijes i time pokazes koliko ti je stalo do nje, ako reagujes u fazonu ok onda ti nije dovoljno stalo do nje i njenih osecanja jer te ne interesuje zasto je ona tuzna/ljuta/nadrkana itd :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: balcan girl poslato 21 April, 2014, 17:15
to nista obicno znaci da treba da se potrudis da otkrijes i time pokazes koliko ti je stalo do nje, ako reagujes u fazonu ok onda ti nije dovoljno stalo do nje i njenih osecanja jer te ne interesuje zasto je ona tuzna/ljuta/nadrkana itd :D :D :D :D

Nemoj da nabija¹ oseæaj krivice :D
Ja svaki put lepo ka¾em da ne umem da èitam misli i da je bolje da mi ka¾e u èemu je problem. Iz nekog razloga moja vrlo loogièna i normalna tvrdnja ispada ne¹to mnogo lo¹e.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mi¹ko_kolo

Citat: balcan girl poslato 21 April, 2014, 17:15
to nista obicno znaci da treba da se potrudis da otkrijes i time pokazes koliko ti je stalo do nje, ako reagujes u fazonu ok onda ti nije dovoljno stalo do nje i njenih osecanja jer te ne interesuje zasto je ona tuzna/ljuta/nadrkana itd :D :D :D :D
A ti, sad, govori¹ kao tipièno ¾ensko. ;D U tome i jeste su¹tinska razlika izmeðu ¾ena i mu¹karaca. Ako mu¹karac  ima problem sa ¾enom sa kojom je u vezi, na njeno pitanje "¹ta je bilo", u 99% sluèajeva æe reæi razlog. U suprotnoj situaciji 101% ¾ena æe odgovoriti èuveno "ni¹ta". Po¹to smo se nebrojeno puta sreli s tim "ni¹ta" onda posle prvog "ni¹ta" odustajemo jer sa daljim pitanjima mo¾emo samo da pogor¹amo situaciju, koja u su¹tini i nije "situacija" veæ jedan od ¾enskih razloga za trenutnu nervozu: PMS, nije dobila a trebalo je, tek joj se zavr¹ila, dobila je pre vremena... Eto...

balcan girl

pazi ja sam rekla kako zene razmisljaju obicno sam ja ta koja dobija to cuveno nista :D i jos cuvenije ne znam :D :D kad god pitas sta ti hoces on odgovori ne znam :D pa jebooooteeeeeee a ti razmisli pa mi kazi :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mali_zmaj

ja uvjek samo kazem izvini zeno staklena kugla mi je na popravku..,ne citam misli bez nje!!  ;)
jin-jang

Zvonèica

#11096
Citat: pittatore poslato 21 April, 2014, 17:08
Nisu ti bas neki argumenti  :)

Meni je bitno da ja ni¹ta nisam pogre¹no uradila i to mi je dovoljno.
Prièe, prièice i laprdanja se obièno obijaju o glavu.

@Mi¹ko,
zaboravlja¹ da postoje i devojke koje ne treba pitati ¹ta im je jer kad poènu te¹ko se zaustavljaju i ka¾u sve, svidelo se to nekome ili ne.

@Balcan girl,
I agree  [thumb_up] ali ima i onih koji su iskreni
Hold your head high and your middle finger higher

ЯЭВОЛУТИОН

problem sa zenama je sto ne znamju sta hoce ...pa cak i kad znaju hoce to prokleto kratko (osim ako nisu u pitanju krpice, djindjuve i parfemi.....i dete kad dodju u te godine).....onda se ona nadrka, pa zaboravi sto se nadrkala ili shvati da se nadrkala zbog gluposti i onda nece da kaze.....
Citanje misli mi ide od ruke, ali mora da postoji preduslov....misao dovoljno stabilna da je celu procitam....ovako dobijam sekvencu potpuno nearazumljivih reci povezane u recenicu znakom uzvika ili pitanja...

i zasto svaka moja reakcija uvek naidje na preteranu reakciju sa druge strane,,,,
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

clutch&brake

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 21 April, 2014, 20:13
problem sa zenama je sto ne znamju sta hoce ...pa cak i kad znaju hoce to prokleto kratko (osim ako nisu u pitanju krpice, djindjuve i parfemi.....i dete kad dodju u te godine).....onda se ona nadrka, pa zaboravi sto se nadrkala ili shvati da se nadrkala zbog gluposti i onda nece da kaze.....
Citanje misli mi ide od ruke, ali mora da postoji preduslov....misao dovoljno stabilna da je celu procitam....ovako dobijam sekvencu potpuno nearazumljivih reci povezane u recenicu znakom uzvika ili pitanja...

i zasto svaka moja reakcija uvek naidje na preteranu reakciju sa druge strane,,,,

razlika izmedju zene i komarca?

Komarac pije krv samo leti
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

OKi

Citat: mi¹ko_kolo poslato 21 April, 2014, 18:06
A ti, sad, govori¹ kao tipièno ¾ensko. ;D U tome i jeste su¹tinska razlika izmeðu ¾ena i mu¹karaca. Ako mu¹karac  ima problem sa ¾enom sa kojom je u vezi, na njeno pitanje "¹ta je bilo", u 99% sluèajeva æe reæi razlog. U suprotnoj situaciji 101% ¾ena æe odgovoriti èuveno "ni¹ta". Po¹to smo se nebrojeno puta sreli s tim "ni¹ta" onda posle prvog "ni¹ta" odustajemo jer sa daljim pitanjima mo¾emo samo da pogor¹amo situaciju, koja u su¹tini i nije "situacija" veæ jedan od ¾enskih razloga za trenutnu nervozu: PMS, nije dobila a trebalo je, tek joj se zavr¹ila, dobila je pre vremena... Eto...
Reko si ga za sve pare  [kralj]

Citat: njanja poslato 21 April, 2014, 20:30

razlika izmedju zene i komarca?

Komarac pije krv samo leti
[clapp] [clapp]