Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

ja ne vidim nigde sta pise u tom pravilniku ???

Hohštapler

Citat: njanja poslato 17 April, 2014, 17:33
http://www.tanjug.rs/novosti/125941/pravilnik-poguban-za-domace-proizvodjace-lekova.htm

majku im jebem... sve ce upropastiti


NAravno da hoæe. Zato su i dovedeni tu, bezdu¹ni ljigavci koji rade ¹ta im se ka¾e. (ne mislim ni na jedne posebno veæ na sve!)
Idemo u evropsku uniju, ali æemo tamo mi biti ju¾na amerika, siroma¹ni jug, favele, sirotinja... biæemo evropski mehosi...
Jebo im ja i oca i majku i oba roditelja...

Umotali nam prièu o demokratiji (govno) u ¹areni papir, i sad æemo lepo i polako da ga ¾vaækamo i gutamo i da se sme¹kamo...
Ima unuci da nas proklinju.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

clutch&brake

Pise da ces da pijes kineske lekove... da ce se domace fabrike zatvoriti...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

eclipse4

ma pise da ce da se zatvaraju al ja ne vidim nigde pravilnik nit sta pise u njemu......

mkt


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!


Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

juga

Lepo je èovek rekao, i mi to sve znamo, ali se ni¹ta neæe promeniti jer oni koji to treba da èuju nisu, kako reèe, na¹i savremenici. Sve i da èuju , pa nisu oni ovde zbog nas nego zbog sebe!

mi¹ko_kolo

Kada bi malo vi¹e ljudi (koji nisu anonimusi kao ti i ja) reklo u medijima sliènu ili istu stvar, ne bi ovi na vlasti mogli da se pona¹aju ba¹ ovako autistièno. Znaju oni vrlo dobro dokle smeju da idu. 

Slaninar

Citat: mi¹ko_kolo poslato 18 April, 2014, 14:32
Kada bi malo vi¹e ljudi (koji nisu anonimusi kao ti i ja) reklo u medijima sliènu ili istu stvar, ne bi ovi na vlasti mogli da se pona¹aju ba¹ ovako autistièno. Znaju oni vrlo dobro dokle smeju da idu.  

Od prièe nema 'leba....

...REÈE Slaninar...     [rofl] [rofl] [rofl]


Samo graðanska neposlu¹nost, SOLIDARNOST, al' ko æe se  zamerati, kad sti¾u raèuni, krediti, sitna deca...  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mi¹ko_kolo

Mislim da bi to bio naredni korak, ali "oni" odlièno znaju s kim imaju posla pa s' tim i raèunaju. Tj. znaju vrlo dobro da mogu jo¹ da nam ste¾u omèu oko vrata. Dovoljno opu¹tenu da se ne udavimo potpuno jer bi time i sebe udavili. A narod k'o narod, samo æe da ka¾e:"Æuti, mo¾e da bude i gore!"

Hurricane

...jo¹ malo ljudi, da nam poumiru ovih jo¹ par senilnih generacija ¹to æutke izlaze na izbore i na istim nam zagorèavaju ¾ivote..

a onda na red dolazimo mi da biramo i ru¹imo za dobrobit na¹e dece..


...sve ¹to treba je da se ne zaboravi kako su nam na¹e mladosti svojim izborom unakazili...

dzimika

e tu se varas, vise umiru ljudi od 30-50 godina nego ovi senilni matorci koji se drogiraju sakom lekova dnevno samo da bi sebi produzili zivot
ono malo pametnih matoraca odavno je decu poslalo odavde i sada provode kod njih penziju a ovde dolaze samo da srede racune i obidju grobove prijatelja i rodbine

eclipse4

Citat: hurricane poslato 18 April, 2014, 16:46
...jo¹ malo ljudi, da nam poumiru ovih jo¹ par senilnih generacija ¹to æutke izlaze na izbore i na istim nam zagorèavaju ¾ivote..

a onda na red dolazimo mi da biramo i ru¹imo za dobrobit na¹e dece..


...sve ¹to treba je da se ne zaboravi kako su nam na¹e mladosti svojim izborom unakazili...

to su rekle stotine i stonine hiljada onih koji trebaju da jesu

ЯЭВОЛУТИОН

A kazu komunizam ne valja....nije valjala karikatura koju su od toga napravili ljudi.....Kazu da su u kapitaliznu uspesniji sposobni i samim tim vise imaju......a za sta je sposoban ceda jovanovic, djilas, vucic, nikolic, .......zasta su oni odgovorni pa da imaju vece plate od bilo koga....ne vidim da je neko odgovarao za guranje naroda u bedu i pljacku drzave od politicara.....jel kriv miskovic sto mu je neko nesto omogucio....kazu covek iskoristio mogucnosti....dakle ja vidim da nekom viri 1000 evra iz dzepa i iskoristim mogucnost da ih se docepam, pa to nije kradja......problem je sto pare nisu bile od vlasnika dzepa iz kojih sam ih ukrao vec su bile drzavne pare a on ih stavio tako da imam mogucnost.....
Rekao sam ja , dok se krv politicara koji su pokrali drzavu ne slije sa terazija do zeleznicke stanice, nema nama boljitka, na za takvo slivanje treba dosta glava.....pa da vidim ko ce onda da krade a ko da omogucuje kradju...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

PECA BMW



Neverovatno kako mogu da me iznerviraju sitnice ali ovo sve vise i vise pocinje da me tera na ..... joj ... ajd da ne pisem ...

Pa ko je zaposlio ovakvog idijotskog kretensko debilskog novinara da daje ovako "senzacia" naslove ...

"Necete verovati sta je ovaj pas uradio ! ali ono sta se posle desilo ce vas ostaviti bez daha"

" jedan pas u dalekim SAD drzavama se u nedelju popodne pokakio na travnjak obliznjeg komsije ali sve to ne bih bilo cudno da njegov ponosni vlasnik Amerikanos Debilkos nije njegovu kaku uzeo Svojom ! papirnom maramicom i odneo pravo u kontejner"

"svi u Debilkosovoj okolini su bili zapanjeni kao i cela redakcija Blica koja ovu vest prenosi u celosti "

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mkt

ma to namerno tako pisu da bi im se povecao ulaz na sajt
odavno sam prestao da se pecam

eclipse4

"kristijan golubovic je jutros ustao u pola 7 da ofarba jaja za uskrs"

kristijan:

"ustao sam jutros u 7h"

novine su to brate hahahaha