Glavni meni

Za tamburase...

Započeo Abdullah100k, 22 Mart, 2012, 16:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Abdullah100k

Prodajem Seymour Duncan '59 model Humbucker...

Cena: 60e

Slike:

CAMO IS MY FAVORITE COLOR

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

velja

#2
Mislim da je ovo BRIDGE magnet. Ako je originalno pakovanje. Znaci ko ima nekog epiphone lp stavi ovo i posle ima pristojnu gitaru. I za druge gitare iz srednje i nize klase koje imaju rupu na tom mestu je sigurno poboljsanje.

Nadam se da se ne ljutis nisam mogo da odolim. Turali smo vec u epifona praskao je ko leni kravica.

[Edit]
Nisam vise siguran. Na slici na pakovanju je bridge magnet (Natpis je od necka ka bridgu a srafici su do bridga). U pakovanju moze da bude neck magnet. Mozda stavljaju jednu istu sliku na sva pakovanja.

Abdullah100k

Veljo molim da ne lupetaras... "ako je nov"... moze da se namesti i za bridge i za neck... Pakovanje je originalno.
CAMO IS MY FAVORITE COLOR

velja

Moze ovo sto kazes ali na jednom mestu ce bidi naopak.

http://www.seymourduncan.com/products/electric/humbucker/vintage-output/59_model_sh1_an/

Kako tumazis ovu reccenicu na engleskom sa strane iznad.

"complete setup
Available in both neck and bridge models."

Sto se ovi na ovom forumu raspravljaju oko toga da li je u redu da stavis bridge model u neck position.
http://www.seymourduncan.com/forum/showthread.php?t=41880

Mozes jos malo da potrazis na guglu.

Sanjah sejmora 95' godine a svirah ga prvi put u hali sportova Krusevac 96' godine. Ne mogu ja nikako da lupetaram o magnetima.

BTW nisam se uvredio ;)

Abdullah100k

Svaki magnet moze u obe pozicije u zavisnosti od toga sta zelis da postignes. Ovaj ham je dobar ali nije ni za k. za ono sto meni treba... stvar ukusa a o tome rasprave nema.
Sanjao sam i ja Seymour ali ne ovaj, ali je ovaj stigao greskom. Prvi put sam overio 95' Beograd, SKC, slabo i ja lupetaram ;)

Nisam ni hteo da te uvredim. :)
CAMO IS MY FAVORITE COLOR

monsterbnt

Mene je bitno dal je bridge ili neck. Treba mi  generalno bridge magnet jr bi neck bio suvise tih i mekan za bridge, al ako je ovo ono sto mislim da jeste lecice i na bridge sasvim lepo, ionako nije za primarni instrument
Smrt SVIMA!!!!

Abdullah100k

CAMO IS MY FAVORITE COLOR

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Abdullah100k

CAMO IS MY FAVORITE COLOR