Glavni meni

XJR 1300 vs ZRX 1200 vs GSX 1400 vs CB 1300

Započeo Che, 21 Mart, 2012, 00:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Che

Misljenja?
Iskustva?
Preporuke?
Mane?

Gašpar

XJR 1300 je po mom skromnom mi¹ljenju jedan od najlep¹ih motora. Znam i da ima puuuuno po¹tovalaca ¹irom sveta. Jesenas je na Grobniku bilo dru¾enje XJRa¹a i bila je masa motora.
Kawa je malo reða, lepa je, ali meni je Yamaha lep¹a. O samoj ma¹ini ne mogu ni¹ta da ka¾em.
Bandita sam imao prilike da vozim, ali po¹to sam tad bio klinac od 16 godina, moje mi¹ljenje se nikako ne mo¾e uzeti u razmatranje. Tada sam bio odu¹evljen svakim motorom jaèim od 125 ccm koji sam provozao. Po izgledu ga stavljam na deset mesta ispod ova prva dva.

ЯЭВОЛУТИОН

ajde postavljac teme nek napise i godista, posto ako trazi misljenje o necem, treba da definise o cemu da mislim.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

AndreyRR


El Jefe

Tema je dobra-zainteresovan sam za nabavku Yamahe ili Honde,Mozda bi trebalo razmisliti i o GSX 1400?Kakve su cene polovnih?
Друштво за заштиту од животиња

Che

Citat: revolution poslato 21 Mart, 2012, 10:29
ajde postavljac teme nek napise i godista, posto ako trazi misljenje o necem, treba da definise o cemu da mislim.

Novo ili sto blize novom, samo sto onda u konkurenciji treba da je i gsx 1400.

Che

Citat: El Jefe poslato 21 Mart, 2012, 10:57
Tema je dobra-zainteresovan sam za nabavku Yamahe ili Honde,Mozda bi trebalo razmisliti i o GSX 1400?Kakve su cene polovnih?

Kod nas ih generalno nema, osim sto se po oglasima po nekada provuce po neki zrx.

nesic1

Jesi li razmisljao o banditu? Video sam na kosovu na moto skupu pre 2 godine jedan gsx1400 u plavo beloj boji, perverzija

davidoff

Meni je ovaj CB vrh,mada sam prosle godine vidjao jenog XJR-a na Uscu koji mi se jako,jako dopao.....
We won't forget you Marco....



Che


pit



   XJR 1300 mi je najrokerskija varijanta ...pogotovu u mat crnoj boji.Mada i Honda je vrhunski klasik tu nema greske.Juce sam se vozio iza jednog GSX 1400 ....kako to mocno izgleda.....onaj sulundar pozadi mu je ko haubica od 155 mm

Gašpar

Meni je onaj XJR sa Usca, Vojvodicev ako se ne varam, baaas lep. Mislim ta boja.


misa-pei

Mislim da ne bi pogre¹io ni sa jednim. A meni je estetski Kawa najlep¹a, jer jako lièi na Z1000 Edi Lowson replica (ako izuzmemo onaj hladnjak :D).

Uro¹e, je l' Rendi prodao svoju Suzu?
Država je najveći neprijatelj naroda

Kengur

Vorovatno ce me razapeti, ali kantasaki je najlepsi :)

Gašpar


Che


Che

Citat: Gaspar poslato 21 Mart, 2012, 16:43
Evo je. Slakh je letos  :)



Malo me ova maska napred podseca na MZ televizor :D

Che