Glavni meni

Honda cb500 goranvojska u kombinaciji sa zastavom poly

Započeo Lazza, 08 Mart, 2012, 16:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazza

Posle par meseci bezuspesne potrage na svim mogucim sajtovima koje znam i ne znam odustao sam od kupovine motora dok ne naidjoh na kupindo i na njemu osakaceni cb za sitnu kintu.
oko 5 ujutru u akciji goranvojska i mene krenusmo za ladan becej u Poly masini na podugacak put.
Dolazimo i budimo gazdu, gazdaricu, komsiluk i sve kucice po ulici, pogleda goranovo oko masinu i provoza je taman kolko da se zaledi covek  :'( prva kafa, prenos, pare na sunce kroz oblake i sve to u roku od sat vremena. Tovari motor i bezi kuci...

goran u poly-ju, brzim potezima niindze privezuje i polazimo... dok sedamo u auto i polazimo ka suncu i toplijim krajevima shvatam da je sve ovo vise izgledalo kao pljacka nego kupovina motora... odlazimo kod majstora koji potvrdjuje sve ok i upravo se radi osnovni servis jer motor nije paljen 2 god...

Suma sumarum, 500 km, nezaboravno smejanje uz put, dobra klopa uz put i motorce ko lutka !

Hvala goranu bez kog ovo ne bi bilo ovako lako izvedeno !!! Covek je car !!!


p.s. kritika za sve kolege iz bg koje smo zvali na pice a oni su morali da rade.... eeeeeeee manijaci  [zena]


A sad malo slikeeeeeeeeeeeeeee



Prvi pit stop, da se napoji zastavina mazga... nego dal ce da stane ovo ovde :)



Gde je bre gazda smrzosmo se ko pi...



Blackout, motor utovaren !!!




Majstore valja li to? :)



Jesam ti rekao da moze da stane ? :) 500km+prenos+stajanja+rucak+majstor... prolazno vreme za goranovu zastavu ispod 8 sati...




Samo ne znam cija je pamet bila da skine originalni far i stavi ovu nakazu :)



nastavak sledi...
I may be dumb, but I'm not stupid.

UFF

nicija pamet vec finansijska situacija

vidis da mu je olupao i far i cajgere i pokrivio kroman a sve to kako sad vidis je sredio za 50e dok bi ga u originalu kostalo ko i sam motor

evo kako sam ja moj cb500 sredi i budzio takodje


velja

Nemoj to nista da te sekira. Lepo ces se ti navozati sa tim motorom. Sipaj ulje i vodu da ima i teraj.

Ako oces lepsi naked far ovaj ti odgovara iz luisa: 10033992
I ovi drzaci: 10020913 (proveri precnik)

Imas obicno na ebay satove:
http://www.ebay.co.uk/itm/GENUINE-HONDA-CB500-CB-500-CB500T-PC32-1996-CLOCKS-DASH-SPEEDO-FREE-UK-POST-/190644811897?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item2c6350f879

Izadje ti to sve na kraju 200-300 eura ali ja tu ne bih nista dirao nego bih samo terao. Mozda je zgodno da promenis far da stavis te zice u njega ali ne mora.

Lazza

uffe omasio si, nije lupan. dao mi je originalni far a satovi su zavrsili kod drugog coveka, Lik se bavi preprodajom delova i opreme pa je uglavio sat na drugo mesto.
I may be dumb, but I'm not stupid.

goranvojska

evo posla za mene.manijaciiiiiiiiiiiiiiiii kome treba prevoz iz bilo kog dela srbije vozimo vi samo placate putne troskove.

NesaFZR

Citat: goranvojska poslato 08 Mart, 2012, 18:20
evo posla za mene.manijaciiiiiiiiiiiiiiiii kome treba prevoz iz bilo kog dela srbije vozimo vi samo placate putne troskove.
pa bar i rucak da platis kad se zavrsi poso

Lazza

Citat: goranvojska poslato 08 Mart, 2012, 18:20
evo posla za mene.manijaciiiiiiiiiiiiiiiii kome treba prevoz iz bilo kog dela srbije vozimo vi samo placate putne troskove.

Ne znam bas koliko ti se to isplati :)
I may be dumb, but I'm not stupid.

Lazza

Citat: NesaFZR poslato 08 Mart, 2012, 18:33
Citat: goranvojska poslato 08 Mart, 2012, 18:20
evo posla za mene.manijaciiiiiiiiiiiiiiiii kome treba prevoz iz bilo kog dela srbije vozimo vi samo placate putne troskove.
pa bar i rucak da platis kad se zavrsi poso

Ne spominji mu rucak :)
I may be dumb, but I'm not stupid.

goranvojska

to placa gazda a ako je ko ovaj danas...............pa umalo da se rikne.

goranvojska

Citat: Lazza poslato 08 Mart, 2012, 18:34
Citat: goranvojska poslato 08 Mart, 2012, 18:20
evo posla za mene.manijaciiiiiiiiiiiiiiiii kome treba prevoz iz bilo kog dela srbije vozimo vi samo placate putne troskove.

Ne znam bas koliko ti se to isplati :)
meni ili gazdi.

UFF

Citat: Lazza poslato 08 Mart, 2012, 18:19
uffe omasio si, nije lupan. dao mi je originalni far a satovi su zavrsili kod drugog coveka, Lik se bavi preprodajom delova i opreme pa je uglavio sat na drugo mesto.

taj lik je onda  [ludak]

koliko je dobio za satove a koliko za motor?
prodas satove za 100eur i odmah ti padne vrednost motora za 300-500e

goranvojska


Lazza

Kad se vidimo na bagrdanskom jezeru ispricacu ti, covek rasprodaje sve sta moze, ima brdoooooooooooooooo robe. Pali preko grane i ne vraca se...

Gorane ti jos samo da pocnes da placas ljudima da im prevozis motore a sto se tice rucka morao je dobar cast da padne za dobar motor :)
I may be dumb, but I'm not stupid.

NesaFZR

#13
Citat: UFF poslato 08 Mart, 2012, 18:38
Citat: Lazza poslato 08 Mart, 2012, 18:19
uffe omasio si, nije lupan. dao mi je originalni far a satovi su zavrsili kod drugog coveka, Lik se bavi preprodajom delova i opreme pa je uglavio sat na drugo mesto.

taj lik je onda  [ludak]

koliko je dobio za satove a koliko za motor?
prodas satove za 100eur i odmah ti padne vrednost motora za 300-500e

u pravu si 1000 posto

NesaFZR

cekaj bre gorane,koj koga ovde treba ili trebao da vodi na rucak a nije

goranvojska

laza.vodio a ovaj decko iz plane sto uzo gumu.

Lazza

I may be dumb, but I'm not stupid.

goranvojska



Lazza

Ne znam, ovaj far je u losijem stanju, ima samo srafove za u njegovo kuciste e sad kako izgledaju drzaci to ne znam...
I may be dumb, but I'm not stupid.