Glavni meni

Kawasaki Z750

Započeo Gašpar, 16 Oktobar, 2010, 13:05

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Gašpar

Kawasaki Z750, 2008 godiste, boja narandzasta(sto bi uff rekao, wannabe KTM), kupljen nov kod Culeta. I sta jos reci, motor je odlcian, ja s istim zadovoljan  :)

Mad Max

Dobar izbor, jedino ja ne gotivim bas kawu, ali sve je stvar ukusa.
Brzi od smrti, Jaci od bola

UFF

ja ne podnosim kavu
ali bi zeku rado vozio  ;)
odlican motor tj jedini od kave koji mi se svideo

mrcina teska a vozi se ko bicikla - cudno skroz ni ne osecas ga

Gile_ExtremeBoy

Stavi sliku, kazi nesto malo vise o njemu. Koliko je pozdan, da li si nekada imao problema snjim? Da li se promenilo vreme koje gleda u kawasakija kao zadnji na listi japanske cetvorke?
....:::: MK Kraljevi Slobode - Svilajnac ::::...

Gašpar

E pa ovako, kawa je kod mene 2 cele sezone, s tim da sezonu 2009. nisam vozio uopste. Presao sam sramotno malo km, ali to je druga prica.
Za sad sam prezadovoljan, stvarno nikakvih problema nikada nisam imao sa njim.  Mozda je malo slabasniji nego sto se ocekuje od 750 ccm. Svidja mi se sto je snaga lepo rasporedjena, pa se do nekih 7.000 ponasa kao skuter i moze da se vozi opusteno u gradu, preko 7k podivlja, ali se nedostatak snage vidi na samom kraju.
Sediste nije toliko neudobno i nije los za neke putesestvije.
A da, sto se tice Kawe, ja o njoj nikada nisam ni imao lose misljenje. Slike kad nadjem odgovarajuce, tj one gde nema mene  ;)

montoya


ekstra se pokazao za 20 god.
Gresiti je ljudski, ali ako vam se gumica istrosi pre olovke, malo ste preterali. .....

Gašpar


Havarisan

dobar je, ali je slab iskreno. ja sam imao model pre ovoga, a i vozio sam ovakvog. jako upravljiv.

Gile_ExtremeBoy

Motor je prelepo osmisljen. mali, okretan, upravljiv, takoreci gradsko-periferijski, mada sam sretao coveka koji je u jednom danu napravio i 600km bez problema sa njim. Snaga je prica za sebe, a malo je ima za svojih 750 kubika (105ks) sto ga cini dobrim izborom za pocetnike.
....:::: MK Kraljevi Slobode - Svilajnac ::::...

Gašpar

Stvarno je slabasan, a sto se tice predjene kilometraze, ja sam presao oko 700 za dan. Isao od Vrsca do Kraljeva, pa od Kraljeva do Cacka, pa onda Ibarskom nazad, opet do Vrsca.

Havarisan

Lako je tebi kada je tvoje ime Kawasaki boje. :D

Tasmanijski Djavo

Ja sam prezadovoljna svojom pobesnelom Sargarepom,mada,prethodni model 2005-o godiste se mnogo lakse vozi. Rezervoar je drugaciji i zbog toga mi je bio mnogo povozniji,kao bicikla,dok sa ovim ne mogu bas tako da se igram(treba imati u vidu da imam 53kg). Ono sto mi se najvise dopada je to sto se u 6-oj brzini moze voziti 40km/h bez saltanja u nizu,a ako je frka,potrebno je samo dodati gas. Dosta je mekan,s' obzirom da se vodi kao naked bike. I ono najvaznije,ima najjacu boju na svetu !!! [srce] 8)
Nikad vise neces cuti "VOLIM TE JOS" !!!

Gašpar

Sto se boje tice, slayem se u potpunosti [clapp] [clapp] [clapp]

Havarisan

i moj stariji model je bio u istoj boji

Tasmanijski Djavo

Citat: Havarisan poslato 27 Oktobar, 2010, 14:42
i moj stariji model je bio u istoj boji
Mislim da nije potpuno ista boja,ova nasa ima mnooogoooo vise kristala,bar mi se tako cini  8)
Nikad vise neces cuti "VOLIM TE JOS" !!!

Havarisan

Ovaj moj nije metalik.

K_A_W_A


Gašpar

Havarisan, ima li u Srbiji sada da se uzme ta nasa narandzasta?

Havarisan

Verovatno ima. Ima kod nas jedan lik drzi farbaru i bas je zaludjen tim mesanjem boja, tako da on verovatno moze da zbucka.

despic

a sta je sa zelenom 2009 bojom!?
navodno je frka ubosti istu...drugar je posle krshenja promenio u crnu bas zbog toga
klasican divljak