Glavni meni

Karburatori za tdm zamena

Započeo pedjafzr, 05 Mart, 2012, 16:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pedjafzr

Imam karaburatore od yamahe tdm 850 kao nowi,ustelowani swe,skinuti sa stranca,samo to ostalo.

Gašpar


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

pedjafzr

Ja sam jossx mali za piwo,ipak imam tek 17... :D :D Tako da moze za 3 gajbe koka kole... :D ixixixi :D

Gašpar

Upravo ti se dug popeo na pet, zbog josx i w  ;D

pero rep


Ovi iznad mene su zajebanti,ja sam ozbiljan!Sta trazis?  :P

pedjafzr

pa nzm ,prawim nekog strita,moze neki wolan ,neki km sat,neki blatobran,moze neka maskica,ma moze bukwalno swasta,moze i neka lepa jaknica za motor uz moju doplatu...

misa-pei

A ¹kolu si zavr¹io? Kako si pre¹ao iz prvog osnovne kad si i dalje funkcionalno nepismen, po¹to ne zna¹ sva slova?
Država je najveći neprijatelj naroda

Gašpar

Neka Miso, sad smo na devet paketa. Moze da bira kog pica  ;D

Druze, rece ti i UFF vec, W ostavi za facebook, to ovde nije kul.

AndreyRR


Gašpar


pedjafzr

Ma nije sad problem to 'w',nego ako xoce neko nek kupi ako nece ne mora..A sto se tice moje pismenosti,necemo o tome... Inace idem i na takmicenje iz srpskog  koliko da znas... Ali prawopis je jedno forum je drugo... A to mi je preslo u nawiku jer godinama tako pisem.Ali cu se struditi da izbacim.. Hwala na razumevanju ! :P

UFF

a jel "X" isto sto i "H" ?

pedjafzr

Kako za koga... Ja cu da pisem kako meni odgowara ako nekom smeta ne mora da cita!

nano

polako sa gasom oteraces u blokadu ko kawa

Gašpar

Wazhi druzxe, kako xotjesx ali nemoj da se ljutisx kada te swi boodoo ignorisali

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ЯЭВОЛУТИОН

ode na wadjenje....mada moz to i da potraje
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

pedjafzr

Ne ziwim ja za drugog.. A sto se tice wasih sala najmanje mi je do toga...Ja sam mislio da je owo ozbiljan forum na kom se wodi diskusija o motorima,prodaje se ono sto imas kupujes ono sto nemas... Ali izgleda da ima i par neradnika koji pljuju swaciji oglas... :) Toliko od mene,ako xoce neko da kupi nek se jawi.. Inace molio bix swe koji nece da truguju da ne pisu.. Hwala!